Stojany a podložky pod notebooky

Upresniť parametre
Pecka cena
TRUST EXTO LAPTOP COOLING STAND ECO 24613 SureFire Bora Gaming chladiaca podložka pod notebook 48818, zelená
TRUST EXTO LAPTOP COOLING STAND ECO 24613

Elegantná podložka s chladením pre počítače je ideálna na doplnenie vašej pracovnej plochy. Trust EXTO LAPTOP COOLING STAND ECO 24613 je vhodná pre počítače a tablety do veľkosti 16″. Disponuje protišmykovými nôžkami pre lepšiu stabilitu na pracovnej ploche. Navyše vďaka skladateľnej konštrukcii je veľmi skladný.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Verk 06162 E-Table Stolík na notebook SureFire Bora Gaming chladiaca podložka pod notebook 48818, zelená
Verk 06162 E-Table Stolík na notebook

Máte radi, keď sa s notebookom presúvate na rôzne miesta vo vašom byte? Ak áno, spozornite, máme totiž pre vás skvelého pomocníka! Mobilné stolček E-Table je úžasný a praktický pomocník. Vďaka nemu môžete pohodlne pracovať na vašom notebooku úplne kdekoľvek, kľudne aj vonku na záhrade pod stromom.

môžete mať 03.04 - 04.04

SureFire Bora Gaming chladiaca podložka pod notebook 48818, zelená SureFire Bora Gaming chladiaca podložka pod notebook 48818, zelená
SureFire Bora Gaming chladiaca podložka pod notebook 48818, zelená

Nastaviteľná chladiaca podložka je určená nielen pre vášnivých hráčov. Bora Gaming chladiaca podložka pod notebook 48818 poskytuje praktický komfort pre notebooky až do veľkosti 17". Vďaka 4× 120 mm ventilátoru udržuje optimálnu teplotu vášho notebooku. Integrovaný stojanček umožňuje nastavenie výšky notebooku pre lepšiu ergonómiu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Connect IT NEO RGB chladiaca podložka pod notebook, CCP-3020-BK čierna Connect IT NEO RGB chladiaca podložka pod notebook, CCP-3020-BK čierna
Connect IT NEO RGB chladiaca podložka pod notebook, CCP-3020-BK čierna

Chladiaca podložka Connect-IT NEO RGB CCP-3020-BK, čierna disponuje 2 ventilátormi so 6 rýchlosťami, digitálnym displejom, nastaviteľnou polohou výšky v 5 úrovniach a 2 USB porty . Podložka zaisťuje odvod tepla z notebooku a jeho ventilačných otvorov. Je plne kompatibilný s notebookmi až do veľkosti 17".

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pronett Pronett XJ3997 Univerzálny hliníkový stojan na notebook čierna Connect IT NEO RGB chladiaca podložka pod notebook, CCP-3020-BK čierna
Pronett Pronett XJ3997 Univerzálny hliníkový stojan na notebook čierna

Stojan na notebook poskytuje väčšie pohodlie pri práci a zlepšuje chladenie zariadenia. Príslušenstvo má ľahkú hliníkovú štruktúru, ktorú je možné zložiť a upraviť.

môžete mať 03.04 - 04.04

Vidaxl Stojan na monitor 100x27x10 cm masívna borovica Connect IT NEO RGB chladiaca podložka pod notebook, CCP-3020-BK čierna
Vidaxl Stojan na monitor 100x27x10 cm masívna borovica

Tento klasický drevený stojan na monitor s minimalistickým dizajnom skrášli váš obytný priestor.

môžete mať 12.04 - 14.04

Coteetci hliníkový podstavec pre notebooky CS5151-MRG, ružovo-zlatý Coteetci hliníkový podstavec pre notebooky CS5151-MRG, ružovo-zlatý
Coteetci hliníkový podstavec pre notebooky CS5151-MRG, ružovo-zlatý

Elegantný držiak pre počítače či tablety je ideálny pre doplnenie vašej pracovnej plochy. COTEetCI hliníkový podstavec pre notebooky CS5151-MRG je sklopný, vďaka čomu ľahko nastavíte pohodlný sklon pri práci. Vďaka mäkkým silikónovým podložkám je šetrný k uloženému zariadeniu a bezpečne drží na vybranom povrchu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
MISURA Ergonomický podstavec pre notebook ME05 Coteetci hliníkový podstavec pre notebooky CS5151-MRG, ružovo-zlatý
MISURA Ergonomický podstavec pre notebook ME05

Elegantný držiak pre počítače či tablety je ideálny pre doplnenie vašej pracovnej plochy. MISURA Ergonomický podstavec pre notebook ME05 je vhodný pre počítače a tablety do veľkosti 15.6″. Disponuje protišmykovými nôžkami pre lepšiu stabilitu na pracovnej ploche. Navyše vďaka skladateľnej konštrukcii je veľmi skladný.

môžete mať ZAJTRA

MALL
KONDELA Drevená podložka na sedačku Alte - bambus Vidaxl Stojan na monitor čierny 100x27x10 cm masívna borovica
KONDELA Drevená podložka na sedačku Alte - bambus

Praktická odkladacia podložka ALTE veľkou mierou prispeje k Vášmu pohodliu. Bez obáv ju položte na sedačku a naservírujte na ňu občerstvenie podľa Vašej chuti a samozrejme poskytne bezpečné miesto na odloženie šálky s kávou alebo iného nápoja. Je vhodné ju tiež umiestniť na podrúčku kresla, na…

môžete mať 04.04 - 05.04

Ugreen LP258 stojan na notebook, strieborný Vidaxl Stojan na monitor čierny 100x27x10 cm masívna borovica
Ugreen LP258 stojan na notebook, strieborný

Stojan na notebook – vhodné pre notebooky s externou obrazovkou, nastaviteľná šírka od 12 – 26mm. Vyrobené z pevnej zliatiny zinku, drží notebook vo zvislej polohe a zaberá málo miesta.

môžete mať 03.04 - 04.04

Vidaxl Stojan na monitor čierny 100x27x10 cm masívna borovica Vidaxl Stojan na monitor čierny 100x27x10 cm masívna borovica
Vidaxl Stojan na monitor čierny 100x27x10 cm masívna borovica

Tento klasický drevený stojan na monitor s minimalistickým dizajnom skrášli váš obytný priestor.

môžete mať 12.04 - 14.04

Stojany a podložky pre notebooky

Stojany a podložky pre notebooky výrazne uľahčujú a spríjemňujú prácu na notebooku. Vďaka nim môžete notebook bezpečne a pohodlne využívať aj v posteli, na pohovke a ďalších miestach.

Aký je rozdiel medzi podložkou a stojanom pre notebook

Stojan na notebook

Stojan na notebook poskytuje stabilný priestor pre notebook, niektoré typy umožňujú naklápanie notebookov pod rôznymi uhlami podľa potreby.

Chladiaca podložka pod notebook

Podložka pre notebook je často navyše vybavená výkonnými ventilátormi, ktoré zlepšujú cirkuláciu vzduchu, a tým napomáhajú správnemu chladeniu notebooku.


Veľkosť vetrákov chladiča pre notebook

  • do 13 cm - vhodné pre menej výkonné notebooky, zvyčajne nehlučné podložky
  • od 13 cm - vhodné pre výkonnejšie stroje, vyššia hlučnosť podložky

Pre herné notebooky sú k dispozícii špeciálne tvarované a vysoko výkonné chladiace podložky.


Príslušenstvo a ďalšie funkcie stojanov a chladičov pre notebooky

  • USB port - vetráky chladiacich podložiek je možné napájať pomocou USB portu
  • Odkladacia plocha - stojan či podložka ponúka dostatočný priestor pre odloženie nabíjacej stanice, externého disku a ďalších potrieb
  • Podsvietenie - často v oblasti ventilátorov
  • Nastaviteľná výška a sklon - výšku nožičiek stojanov či sklon stojanov možno regulovať podľa potreby

Potrebujete na počítači pracovať aj mimo pracovný stôl? Kúpte si praktické podložky a stojany pod notebook!

Na Mall.sk ponúkame chladiace podložky pod notebook, stojany na notebook do postele aj podložky pod notebook do lona, ktoré zamedzia prehrievaniu notebooku.

Odolné a výkonné chladiace podložky aj stojany pod notebook ponúka Evolveo, Trust, Cooler Master, Connect IT a ďalší.