Stojany a podložky pod notebooky

Upresniť parametre
Alum online Skladací stolík pre notebook Coteetci hliníkový flexibilný podstavec pre notebooky (obojsmerný) CS5150-TS, strieborný
Alum online Skladací stolík pre notebook

S týmto stolíkom môžete vďaka špeciálnej ploche pre myš a nastaviteľnej polohe všade pohodlne pracovať, dokonca i v sede na gauči alebo na posteli!

môžete mať 05.04

Cooler Master NotePal i300, modrá Coteetci hliníkový flexibilný podstavec pre notebooky (obojsmerný) CS5150-TS, strieborný
Cooler Master NotePal i300, modrá

Kvalitný podstavec pre notebooky s uhlopriečkou displeja až 17", možnosť nastavenia polohy, funkcia chladiča, 1× 160mm ventilátor s 1400 otáčkami za minútu (hlučnosť 21dBA), napájanie cez priechodný USB konektor.

môžete mať 03.04

Coteetci hliníkový flexibilný podstavec pre notebooky (obojsmerný) CS5150-TS, strieborný Coteetci hliníkový flexibilný podstavec pre notebooky (obojsmerný) CS5150-TS, strieborný
Coteetci hliníkový flexibilný podstavec pre notebooky (obojsmerný) CS5150-TS, strieborný

Elegantný držiak pre počítače či tablety je ideálny pre doplnenie vašej pracovnej plochy. COTEetCI hliníkový flexibilný podstavec pre notebooky (obojsmerný) CS5150-TS je vhodný pre počítače a tablety do veľkosti 17". Vďaka mäkkým silikónovým podložkám je šetrný k uloženému zariadeniu a bezpečne drží na vybranom povrchu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Dekorstyle Podnos do postele WONK biely Dekorstyle Podnos do postele WONK biely
Dekorstyle Podnos do postele WONK biely

Máte chuť na chutné raňajky do postele? S týmto elegantným stolom si ich budete môcť dopriať plnými dúškami. Vďaka jeho úchytkám ho môžete ľahko premiestňovať bez toho, aby ste spôsobili katastrofu pri stolovaní.

môžete mať 03.04 - 04.04

DUDAO F9 stojan pre notebook šedý Dekorstyle Podnos do postele WONK biely
DUDAO F9 stojan pre notebook šedý

Skladací stojan na notebook Dudao F9 vám umožní pohodlne používať váš notebook bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Vďaka šikovnej konštrukcii ho môžete zložiť a uložiť do malej tašky, navyše stojan umožňuje nastavenie výšky od 55–155 mm.

môžete mať 03.04

Durable Nástenný stojan na tablet Esperanza Chladiaca podložka pod notebook Leste EA143 čierná
Durable Nástenný stojan na tablet

Rotačný stojan 360 ° na stenu na tablety od 7 do 13 ˝ na výšku alebo na šírku s jednoduchým vkladaním a vyberaním tabletu.

môžete mať 04.04

Durable Podlahový stojan na tablet Esperanza Chladiaca podložka pod notebook Leste EA143 čierná
Durable Podlahový stojan na tablet

Vysoko stabilný hliníkový podlahový stojan na tablety veľkosti 7 – 13`.

môžete mať 04.04

Esperanza Chladiaca podložka pod notebook Leste EA143 čierná Esperanza Chladiaca podložka pod notebook Leste EA143 čierná
Esperanza Chladiaca podložka pod notebook Leste EA143 čierná

Nie je vyžadovaný žiadny externý zdroj energie – napájaný z portu USB notebooku.

môžete mať 05.04 - 06.04

Extreme DJLT2 univerzální kovový stojan pro notebook a kontroler FIXED Hliníkový stojanček Frame BOOK na stôl pre notebooky FIXFR-BOK-SL, strieborný
Extreme DJLT2 univerzální kovový stojan pro notebook a kontroler

Univerzální kovový stojan pro notebook a kontroler, háky vybavené dvojitými zajišťovacími šrouby na každé straně, nastavitelná výška od 235 do 345 mm (měřeno vzadu), od 170 do 280 mm (měřeno vepředu), šířka plochy 235 mm, délka plochy ramen 255 mm.

môžete mať 04.04 - 05.04

FIXED Hliníkový stojanček Frame BOOK na stôl pre notebooky FIXFR-BOK-SL, strieborný FIXED Hliníkový stojanček Frame BOOK na stôl pre notebooky FIXFR-BOK-SL, strieborný
FIXED Hliníkový stojanček Frame BOOK na stôl pre notebooky FIXFR-BOK-SL, strieborný

Praktický stojanček na notebook je určený pre notebooky s uhlopriečkou 13 – 15 ″. FIXED Hliníkový stojanček Frame BOOK na stôl pre notebooky FIXFR-BOK-SL zlepšuje chladenie notebooku a uľavuje krčným a chrbtovým svalom pri práci s počítačom. Kombinácia brúseného hliníka a silikónu je bezpečná a veľmi štýlová.

môžete mať ZAJTRA

MALL

Stojany a podložky pre notebooky

Stojany a podložky pre notebooky výrazne uľahčujú a spríjemňujú prácu na notebooku. Vďaka nim môžete notebook bezpečne a pohodlne využívať aj v posteli, na pohovke a ďalších miestach.

Aký je rozdiel medzi podložkou a stojanom pre notebook

Stojan na notebook

Stojan na notebook poskytuje stabilný priestor pre notebook, niektoré typy umožňujú naklápanie notebookov pod rôznymi uhlami podľa potreby.

Chladiaca podložka pod notebook

Podložka pre notebook je často navyše vybavená výkonnými ventilátormi, ktoré zlepšujú cirkuláciu vzduchu, a tým napomáhajú správnemu chladeniu notebooku.


Veľkosť vetrákov chladiča pre notebook

  • do 13 cm - vhodné pre menej výkonné notebooky, zvyčajne nehlučné podložky
  • od 13 cm - vhodné pre výkonnejšie stroje, vyššia hlučnosť podložky

Pre herné notebooky sú k dispozícii špeciálne tvarované a vysoko výkonné chladiace podložky.


Príslušenstvo a ďalšie funkcie stojanov a chladičov pre notebooky

  • USB port - vetráky chladiacich podložiek je možné napájať pomocou USB portu
  • Odkladacia plocha - stojan či podložka ponúka dostatočný priestor pre odloženie nabíjacej stanice, externého disku a ďalších potrieb
  • Podsvietenie - často v oblasti ventilátorov
  • Nastaviteľná výška a sklon - výšku nožičiek stojanov či sklon stojanov možno regulovať podľa potreby

Potrebujete na počítači pracovať aj mimo pracovný stôl? Kúpte si praktické podložky a stojany pod notebook!

Na Mall.sk ponúkame chladiace podložky pod notebook, stojany na notebook do postele aj podložky pod notebook do lona, ktoré zamedzia prehrievaniu notebooku.

Odolné a výkonné chladiace podložky aj stojany pod notebook ponúka Evolveo, Trust, Cooler Master, Connect IT a ďalší.