Razer Raiju Tournament Edition 2019 (RZ06-02610400-R3G1)

Razer Raiju Tournament Edition 2019 (RZ06-02610400-R3G1)


Bezdrôtový gamepad s Bluetooth funguje s PS4 aj PC (Windows 7 a novšie). Má ergonomický dizajn, možno ho konfigurovať cez mobilnú aplikáciu. Disponuje 4 multifunkčnými tlačidlami, dá sa pripojiť aj 2 m dlhým káblom. Na jedno nabitie vydrží 19 hodín, má tiež 3,5 mm konektor. Váži 322 g. Celý popis

130.9
149,99 € Vrátane RP a DPH
130,90 €
Na sklade 2 kusy

Kód: 1383699

Mesačne od:
13,09 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Kľúčové vlastnosti:

Prvý gamepad s ovládaním cez aplikáciu

Razer Raiju Tournament Edition je prvý Bluetooth gamepad, ktorý umožňuje ovládanie z aplikácie v telefóne. Cez aplikáciu si nastavíte multifunkčné tlačidlá, môžete prepínať medzi režimami PS4, PC a USB, zvoliť si citlivosť tlačidiel. Aplikácia je dostupná pre Android a iOS.

Razer Raiju Tournament Edition so slobodou pohybu

Hranie počítačových hier na klávesnici vám už nestačí? Taksi kúpte bezdrôtový gamepad Razer Raiju Tournament. Môžete ho pripojiť ako k počítaču, tak k PS4. Hranie bude hneď zábavnejšie a vďaka vychytanému dizajnu, ako už býva u výrobkoch Razer zvykom, perfektne doplnia celú vašu hernú zostavu.

Užijete si bezdrôtovú slobodu

Tento gamepad je síce možné pripojiť aj káblom, ktorý nájdete v balení a na dĺžku má 2 metre. Funguje však aj bezdrôtovo, čo vám umožní slobodne sa pohybovať. Bezdrôtová komunikácia je založená na Bluetooth, a akonáhle si gamepad raz so zariadením spárujete, už to nemusíte robiť druhýkrát.

Získate 4 extra tlačidlá

Raiju Tournament Edition je vybavený tlačidlami Razer Mecha-Tactile Action, ktoré kombinujú jedinečný mäkký polstrovaný dotyk s veľmi rýchlou reakciou. Okrem toho dostanete štyri multifunkčné tlačidlá, ktorých funkciu si môžete nastaviť. Dokonalú kontrolu máte na dosah ruky.

Hrá sa na milisekundy

Uprostred hry je rýchlosť dôležitá. Musíte byť rýchlejší ako súper, ak chcete vyhrať. S Razer Raiju Tournament Edition sa vám to podarí. Je kvôli tomu vybavený špeciálnym módom Hair Trigger Mode, ktorý zaisťuje ešte väčšiu rýchlosť. Súperi nebudú mať šancu.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre:
  • Bezdrôtový: Áno
  • Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth
  • Programovateľné tlačidlá: Áno
  • Kompatibilný OS: Windows 7 a novšie
  • Farba: Čierna
  • Hmotnosť: 322 g
  • Určené pre: PC, PS4

Užitočné odkazy:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konektor USB
Bezdrôtové spojenie áno
Systém napájania batérie
Typ hracieho zariadenia gamepad
Pre Playstation4 áno
Pre PC áno
Farba čierna