10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 39474414

Candy práčka CSO4474TWMB6/1-S

Candy práčka CSO4474TWMB6/1-S

Vopred plnená práčka Candy CSO4474TWMB6/1-S v energetickej triede A s až 10 % vyššou účinnosťou as kapacitou prania bielizne na 7 kg. Práčka Candy CSO4474TWMB6/1-S disponuje možnosťou ovládať práčku cez aplikáciu hOn so širokou škálou dodatočných informácií a funkcií. Invertorový motor Speed Drive Bezpečnostný zámok dverí. Ochrana proti úniku vody Antioverflow a proti prepeneniu Wi-Fi + Bluetooth pripojenie Technológia Quick&Clean, Snap&Wash. Celý popis
Už sa nepredáva
290,20 €
Tovar od: MALL
290,20 €
Nové vynesieme, staré zadarmo odvezieme!

Popis

Kľúčové vlastnosti práčky Candy CSO4474TWMB6/1-S

 • Aplikácia hOn
 • Snap&Wash
 • Rýchle programy
 • Invertorový motor Speed-Drive zaisťuje tichý chod 
 • Quick&Clean
 • Energetická trieda A (až o 10 % účinnejšia ako ostatné štandardné práčky) 
 • Wi-Fi + Bluetooth pripojenie – možnosť ovládať sušičku cez aplikáciu hOn so širokou škálou dodatočných informácií a funkcií:
 • Sťahovanie nových funkcií a cyklov; funkcie pre odložený začiatok a koniec; Kontrolný cyklus; vedenie štatistík prania a čerpania energie
 • 9 rýchlych programov do 1 hodiny
 • Bezpečnostný zámok dverí; ochrana proti úniku vody Antioverflow a proti prepeneniu
 • Active Motion System – čistiaci účinok je zosilnený zvýšením rýchlosti otáčania bubna na viacerých úrovniach počas prania
 • Bubon Shiatsu – masážne body na povrchu pre šetrnú starostlivosť o tkaniny; materiál bubna nerez/vany Silitech, s objemom 48 l
 • Šírka dvierok 35 cm; s uhlom otvárania 180°
Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

SmartPro – najlepší spôsob prania a úspory času

Candy Smart Pro Inverter SLIM je rýchla a úsporná práčka, s výnimočnou energetickou účinnosťou o 10 % vyššou ako v triede A. Práčka vám ušetrí čas vďaka skvelým technológiám a výsledkom prania a vďaka invertorovému motoru Speed Drive a systému Quick&Clean dokáže vyprať bez toho, aby ste sa vzdali výkonu a kvality. Práčka navyše obsahuje sadu 9 rýchlych programov pre rôzne druhy tkanín. 

Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Ušetrite ešte viac s najlepšou triedou A

Vďaka zníženej spotrebe energie je práčka Candy Smart Pro Inverter SLIM o 10 % účinnejšia ako štandardná práčka triedy A. Kvôli moderným technológiám a kvalitnému spracovaniu práčka SmartPro Inverter dosahuje skvelé výsledky a tú najvyššiu úsporu energie. Bude báječným parťákom do vašej domácnosti!

Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Para na oživenie a ľahké žehlenie

Práčka Candy Smart Pro Inverter SLIM disponuje nielen funkciou Jednoduché žehlenie – para, ale aj programom Parný Smart. Vďaka tomu budete mať bielizeň bez pokrčenia, alergénov a nutnosti žehlenia. Menej času pri bielizni, viac času pre vás!

Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Masážne body na povrchu pre šetrnú starostlivosť o tkaniny

Práčka Candy Smart Pro Inverter SLIM je vybavená špeciálnymi masážnymi bodmi na povrchu celého bubna pre šetrnú starostlivosť o tkaniny. Bielizeň po nich jemne kĺže, teda sa nemusíte báť zaseknutia alebo znehodnotenia svojho oblečenia.

Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Postarajte sa o bielizeň, bez ohľadu na to, kde práve ste 

Pripravte sa na revolúciu vo svojom živote s aplikáciou hOn. Ako? Umožňuje vám vybrať si medzi viac ako 60 cyklami navrhnutými pre každý typ tkaniny a poskytuje užitočné tipy na odstraňovanie škvŕn a správne množstvo pracieho prostriedku. Navyše vám umožňuje neustále sledovať efektivitu a spotrebu a dáva vám návrhy, ako ich optimalizovať. Môžete tiež pristupovať k plánovaniu vlastnej údržby, aby ste predišli poruchám a predĺžili životnosť vášho stroja a zaistili skvelý výkon na ďalšie roky. To všetko s pokojnou mysľou, že môžete kedykoľvek spravovať a ovládať stav prania zo svojho smartfónu, aj keď nie ste doma.

Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Spýtajte sa práčky

Ako odstránim škvrny od trávy? Na čo slúži funkcia para? Ako mám prať obrusy a závesy? Spýtajte sa práčky na odporúčanie. Rad práčok SmartPro Inverter je vybavený systémom Wi-Fi konektivity, vďaka ktorému je zadávanie príkazov ešte jednoduchšie. Tipy na pranie a podpora sa vždy hodia. Môžete napríklad začať upravený program a spravovať pracie cykly, získať tipy ohľadom prania, odstraňovania škvŕn a starostlivosti o bielizeň, získať podporu týkajúcu sa údržby a vysvetlenia funkcií.

Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Perfektné výsledky prania

Práčka Candy Smart Pro Inverter SLIM vám poskytuje výkon, ktorý hľadáte, vďaka systému Active Motion System. Ako to funguje? Čistiaci účinok je zosilnený zvýšením rýchlosti otáčania bubna na viacerých úrovniach počas prania. Dokonalý výsledok môžete vidieť a cítiť.


Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Nájdite ideálny cyklus prania

Vyfoťte hromadu bielizne vašim smartfónom a pomocou funkcie Snap&Wash zistite, ktorý cyklus sa najlepšie hodí pre množstvo, typ a farbu bielizne. Spolu s ideálnym programom sa tiež automaticky nastavuje správna teplota a rýchlosť odstreďovania.

Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Vyperte veľké množstvo bielizne alebo objemné kusy naraz

Práčka Smart Pro Inverter SLIM ponúka kapacitu 7 kg bielizne. V kombinácii s ponukou rýchlych programov a kvalitným invertorovým motorom zaistí úsporu vášho času a prevádzky.

Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Absolútna kontrola, vďaka digitálnemu displeju

Ovládací panel je vybavený intuitívnym dotykovým 4-miestnym textovým displejom s možnosťou nastavenia češtiny alebo slovenčiny, vďaka ktorému jednoducho zvolíte program a funkciu, ktoré plne vyhovujú potrebám vašej bielizne.


Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Invertorový motor Speed Drive

Invertorový motor práčky Smart Pro Inverter SLIM zvyšuje efektivitu prania, má dlhú životnosť a navyše má tichý chod. Pri odstreďovaní v najvyšších otáčkach dosahuje hlučnosti len 77 dB(A).

Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Špeciálne ošetrujúce cykly

Vyberte si jeden zo 9 ošetrujúcich programov do 1 hodiny, vďaka ktorým rýchlo a efektívne vyperiete a usušíte vloženú bielizeň: Rýchly jemný 59 min, Rýchle parné 39 min, Rýchly hygienický Plus 59 min, Rýchly pre malé náplne 14, 30, 44 min, Rýchle zmiešané a farebné 20° 59 min, Rýchla perfektná bavlna 59 min, Rýchly špeciálny 49 min.

Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Zmiešanie vody a detergentu

Exkluzívna technológia Quick&Clean miesi vodu a prací prostriedok do vysoko koncentrovaného roztoku. Zariadenie strieka roztok do bubna vysokotlakovým lúčom, ktorý preniká hlboko do vlákien tkanín. Táto nová technológia zvyšuje praciu silu pracieho prostriedku a umožňuje tak znížiť bežné teploty prania: môžete dosiahnuť výsledky prania 40 °C pri 20 °C, 60 °C pri 40 °C a skutočne hĺbkové čistenie silne znečistených látok pri 60 °C.

Spredu plnená práčka Candy RO CSO4474TWMB6 /1-S

Maximálna čistota a hygiena

Program ''Rýchly hygienický'' čistí bielizeň do hĺbky jeho vlákien a garantuje tak maximálnu čistotu a hygienu vášho oblečenia za menej ako 59 minút. Pri 60 °C len za 59 minút tento program zaručuje ochranu vášho oblečenia pred alergénmi, baktériami a ďalšími faktormi, ktoré môžu mať vplyv na zdravie celej vašej rodiny.


Programy

16 programov základných + 40 programov Wifi
Parný Smart
Eco 40 – 60°C
Biela bielizeň
Vlna/ručné pranie
Syntetika a farebné
Plákanie
Odčerpanie + Odstreďovanie
Rýchly jemný 59 min
Rýchly parné 39 min
Rýchly hygienický Plus 59 min
Rýchly pre malé náplne 14, 30, 44 min
Rýchly zmiešané a farebné 20° 59 min
Rýchla perfektná bavlna 59 min
Rýchly špeciálny 49 min

Kompletné vysvetlenie programov nájdete v manuáli spotrebiča.

Vlastnosti

 • Vopred plnená práčka voľne stojaca v bielom dizajne
 • Wi-Fi + Bluetooth pripojenie – možnosť ovládať práčku cez aplikáciu hOn so širokou škálou dodatočných informácií a funkcií
 • Snap&Wash – odfotíte bielizeň a aplikácia sama vyberie najvhodnejší rýchly cyklus s ďalšími nastaveniami
 • Quick&Clean – zmiešanie vody a detergentu pre dosiahnutie dokonalých výsledkov už pri 30 °C
 • Odložený štart až 24 hod.
 • Extra plákanie
 • Rýchly/Nastavenie miery znečistenia (3)
 • Predpierka
 • Hygienický
 • Jednoduché žehlenie
 • Nastavenie teploty prania
 • Nastavenie otáčok odstreďovania
 • Zablokovanie tlačidiel
 • Bezpečnostný zámok dverí
 • Ochrana proti úniku vody Antioverflow
 • Ochrana proti prepeneniu
 • 4-miestny digitálny displej v češtine aj slovenčine.
 • Invertorový motor Speed Drive – tichý chod
 • Materiál bubna – nerezová oceľ
 • Materiál vane – Silitech
 • Active Motion System – čistiaci účinok je zosilnený zvýšením rýchlosti otáčania bubna na viacerých úrovniach počas prania
 • Bubon Shiatsu – masážne body po celom povrchu bubna pre šetrnú starostlivosť o tkaniny
 • Šírka dvierok 35 cm; uhol otvárania dvierok 180°

Technické parametre

Energetická trieda A
Spotreba el. energie 40 kWh/100 cyklov
Spotreba vody 41 l/cyklus (program Eco)* – (*skutočná spotreba závisí od využitia spotrebiča)
Náplň 7 kg
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1351 ot./min
Výška 85 cm
Šírka 60 cm
Hĺbka 45 cm
Farba Biela

Udávané rozmery spotrebiča sú uvedené na základe informácií výrobcu, nie sú do nich započítané presahy jednotlivých častí spotrebiča (napr. ovládací panel, dvierka, a pod.).

Odkazy


*Použité fotografie môžu byť ilustračné.