miniBatt Fs80 - Qi vstavaná bezdrôtová nabíjačka, fast charge - titanium
35,80 €

Vstavaná bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt Fs80 – Qi vstavaná bezdrôtová nabíjačka, titanium s podporou Fast Charge, ktorá je perfektným dizajnovým doplnok každej modernej domácnosti. Vysoký výkon a kvalitné materiály sú zárukou bezstarostného a rýchleho dobíjania vášho smartfónu.

miniBatt iCharger - Qi bezdrôtová nabíjačka, fast charge, (MB-ICHA)
16,90 € 16,10 €

Bezdrôtová nabíjačka MiniBatt iCharger 2 – Qi (MB-ICHA2) umožňujúca rýchle nabíjanie Apple a Samsung chytrých telefónov a ďalších 5V zariadení. Rýchle a bezpečné nabíjanie zabezpečuje štandard Qi 1.2 s garanciou WPC. Nabíjačka má moderný, hladký a protišmykový dizajn. Nemusíte pripájať žiadne káble, funguje na princípe automatickej prevádzky.

miniBatt PhoneBOX - Qi univerzálna auto nabíjačka, fast charge, MB-PHBOX
30,10 €

Praktická bezdrôtová autonabíjačka. MiniBatt PhoneBOX – Qi univerzálna autonabíjačka s podporou Fast Charge. Vysoký výkon a kvalitné prevedenie sa postarajú o bezstarostné a rýchle dobíjanie vášho smartfónu na cestách. Nabíjačka je vhodná do všetkých typov automobilov.

miniBatt PowerAIR - Qi bezdrátová fast nabíječka pro 2 zařízení 15 W, MB-PWAIRW
77,49 € 49 €

Stylová bezdrátová nabíječka. MiniBatt PowerAIR – Qi bezdrátová nabíječka pro 2 zařízení 15 W s podporou Fast Charge je šikovným řešením pro nabíjení 2 zařízení například v kanceláři nebo u vás doma. Zařízení má pogumovanou spodní stranu, díky čemuž zůstane mobilní telefon bezpečně na svém místě.

miniBatt PowerPad - Qi bezdrôtová nabíjacia podložka pod myš - hnedá, MB-PADBW
26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný a praktická bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt PowerPad – Qi bezdrôtová nabíjacia podložka pod myš – hnedá je jednoduchým riešením otravných káblov na vašom stole. Ultra tenké prevedenie a elegantný dizajn sa skvele hodí do každej kancelárie. Mobil stále nabitý a stále po ruke.

miniBatt EU USB plug - zásuvka 5 V / 9 V, MB-ADP-1-USB
18,40 €

Kvalitný sieťový adaptér. MiniBatt EU USB plug – zásuvka 5 V / 9 V disponuje 1 × USB portom, ktorý podporuje rýchle nabíjanie Fast Charge (iOS) a Quick Charge (Android). Možno využiť v kombinácii s bezdrôtovou nabíjačkou (ideálne s podporou Fast / Quick Charge).

miniBatt Fi60 - Qi vstavaná bezdrôtová (MB-FI60)
29,90 € 28,20 €

Vstavané bezdrôtové nabíjací miesto MiniBatt Fi60 – Qi (MB-FI60), ktoré možno umiestniť na akýkoľvek nábytok. Môžete si vďaka nemu skompletizovať vlastné wireless nabíjacie miesto pre 5 V zariadenie. Variabilný systém vám umožní 3 spôsoby umiestnenia nabíjačky. Je kompatibilné s akýmkoľvek Qi zariadením.

miniBatt FLY - podsvietená Qi bezdrôtová fast charge nabíjačka 10 W, MB-FLY-44%
42,90 € 23,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt FLY – podsvietená Qi bezdrôtová nabíjačka 10 W s podporou Fast Charge, ktorá sa vďaka jemnému podsvieteniu výborne hodí do každej modernej domácnosti. Vysoký výkon a šikovný chip sa postarajú o bezstarostné a rýchle dobíjanie vášho smartfónu.

miniBatt PowerGOO - Qi bezdrôtová nabíjačka + power banka, MB-PGOO-43%
72,90 € 41,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný a praktická bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt PowerGOO – Qi bezdrôtová nabíjačka + power banka je jednoduchým riešením otravných dobíjacích káblov na cestách. Powerbanka s kapacitou 6000 mAh je vybavená silikónovým pásikom, ktorý udrží smartfón v nabíjacej pozícii aj pri voľnom uložení v taške.

miniBatt PowerRing - Qi bezdrôtová nabíjačka (MB-PR-UNI)
30,90 € 30,10 €

Bezdrôtová nabíjačka MiniBatt PowerRing – Qi (MB-PR-UNI) podporujúca zariadenia s Qi technológiami, ale vďaka pripojeniu pomocou microUSB alebo Apple konektoru, tiež ostatné. LED indikátor zobrazujúci stav napájania a praktické očko na zavesenie, robí z nabíjačky toho správneho pomocníka. Veľmi jednoduché použitie pre každého.

miniBatt StandUP - Qi bezdrôtový nabíjací stojan, MB-STUP
50,90 €

Praktický dobíjací stojan na telefón .. MiniBatt StandUP – Qi bezdrôtový nabíjací stojan s protišmykovou úpravou umožňuje mať telefón neustále v zornom poli pod správnym uhlom – nemusíte ho z podložky dvíhať. Tento inovatívny dizajn bol ocenený 2016 European Product Design Award.

miniBatt UltraSLIM - Qi bezdrôtová nabíjačka, fast charge, MB-USLIM-B
26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná bezdrôtová nabíjačka. MiniBatt Ultraslim – Qi bezdrôtová nabíjačka s podporou Fast Charge sa perfektne hodí do každej modernej domácnosti. Vysoký výkon a kvalitné prevedenie sa postarajú o bezstarostné a rýchle dobíjanie vášho smartphonu.

miniBatt XSlim - priľnavá Qi bezdrôtová nabíjačka MB-XSPW
27,40 € 26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická bezdrôtová nabíjačka je vhodná pre smartphony podporujúce technológiu bezdrôtového nabíjania Qi MiniBatt XSlim MB-XSPW nabíja pripojené zariadenia výkonom 10 W a podporuje Fast Charge pre Apple a Samsung. Vďaka nanoprísavkám sa ľahko „prilepí“ na nabíjaný telefón a nijako neobmedzuje jeho používanie pri nabíjaní.