CellularLine Univerzálna sieťová nabíjačka Energy Station ACHUSB5QUAL9AK, čierna
41,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjacia USB stanica jednoducho dobije vaše mobilné zariadenie. CellularLine Univerzálna sieťová nabíjačka Energy Station QC ACHUSB5QUAL9AK podporuje rýchlonabíjanie Qualcomm Quick Charge 3.0 a nabíja celkovým výkonom 50 W. Dáva k dispozícii 5 USB portov a disponuje technológiou detekcia pripojeného zariadenia.

CellularLine USB dátový kábel s konektorom USB-C, 2 m, biely, USBDATACUSBC2M
11,60 € 10,70 €

USB kábel CellularLine USBDATACUSBC2MW je praktickým doplnkom, ktorý vám uľahčí nabíjanie a prenos dát všetkých zariadení s USB-C konektorom. Okrem kvalitného spracovania poteší aj extra dĺžkou 200 cm, vďaka ktorej vám dodá slobodu pohybu. Kábel je vyvedený v bielej farbe.

CellularLine Bezdrôtová rýchla nabíjačka WIRELESSPAD FAST CHARGER, Qi standard, bílá WIRELESSPADIPHW
50,97 € 33,60 €

Nová bezdrôtová nabíjačka CellularLine WIRELESSPAD Fast Charger Kit s podporou Qi nabíjania je ideálnou voľbou pre chytré nabíjanie vášho smartphonu. Stačí položiť telefón schopný bezdrôtového nabíjania na nabíjačku a vďaka indukcii sa začne okamžite nabíjať. Špeciálna technológia bezdrôtového nabíjania Wideactive™ 1 doplňuje energiu telefónu konštantným prúdom a zabraňuje tak prípadnému prehriatiu.

CellularLine USB dátový kábel s USB-C konektorem, 60 cm USBDATA06USBCW, biely
9,70 € 8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjací a dátový kábel sa môže pochváliť praktickou dĺžkou 60 cm. CellularLine USB dátový kábel s USB-C konektorom, 60 cm USBDATA06USBCW disponuje USB konektorom na jednej strane a USB-C konektorom na druhej. Ľahko sa zbalí do tašky alebo do kabelky.

CellularLine WIRELESS FAST CHARGER STAND, Qi standart, biely WIRELESTANDIPHW
66 €

Stojanček pre bezdrôtové nabíjanie CellularLine WIRELESS FAST CHARGER STAND v štýlovom Apple dizajne predstavuje originálne riešenie pre dobíjanie vášho smartphonu. Už nebudete musieť riešiť otravné nabíjacie káble. Špeciálna technológia bezdrôtového nabíjania Wideactive™ 2 pomocou dvoch cievok doplňuje energiu telefónu konštantným prúdom a zabraňuje tak prípadnému prehriatiu.

CellularLine Bezdrôtová nabíjačka Wireless Octopus s prísavkami, Qi 10 W WIRELESSOCTOPUSK, čierna
23,80 €

Nabíjací stojan a držiak na telefón dobíja všetky mobilné telefóny kompatibilné s technológiou Qi. CellularLine Bezdrôtová nabíjačka Wireless Octopus s prísavkami, Qi kompatibilný 10 W WIRELESSOCTOPUSK je vybavená 8 prísavkami, vďaka čomu dobre držia aj na telefóne s krytom. Dá sa využiť aj ako stojanček a krúžok na úchop pre pohodlné používanie telefónu.

CellularLine USB-C dátový kábel s konektorom Lightning, 200 cm, biely (USBDATAC2LMFI2MW)
23 € 21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dátový USB-C kábel od spoločnosti CellularLine zaisťujúca rýchly a spoľahlivý prenos dát a nabíjanie zariadení s Lightning konektorom. MFI certifikácia kábla garantuje plnú kompatibilitu so všetkými zariadeniami značky Apple. Vďaka podpore štandardu Power Delivery ušetrí čas pri nabíjaní vášho iPhonu, iPadu či MacBooku.

CellularLine WIRELESS FAST CHARGER STAND, Qi standart WIRELESTANDADATK
50 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzální bezdrátová nabíječka WIRELESS FAST CHARGER STAND, podpora adaptivního nabíjení, rychlé nabíjení Fast Charge, nabíjí telefon v ideální pozici, jemný povrch stojánku, LED indikace o stavu nabíjení, 160 cm microUSB kabel součástí balení.