BRAUN MG 5090

Hodnotenie: 5 6 hodnotení Značka: BRAUN Náš kód: 888055

Doprava zadarmo

BRAUN MG 5090

Multi zastrihávač fúzov Braun MG 5090 je holiaci strojček, styler a zastrihávač. 3 v 1. Štýlovo vytvaruje briadku, hladko oholí alebo presne zastrihne tvary či línie. Môže sa pochváliť špičkovou technológiou a výkonom holiaceho strojčeka Braun na suché alebo mokré holenie v kombinácii s nastaviteľným zastrihávačom na styling a výmenným príslušenstvom na zastrihávanie fúzov na štyri rôzne dĺžky. Celý popis

80
5 6
80 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
50 €
Viac info tu

Náš kód: 888055

Popis

Popis produktu

Stylingový zastrihávač MG 5090

Tento elegantný holiaci strojček, styler a zastrihávač 3 v 1 zmení akýkoľvek porast na tvári na štýlovo tvarovanú briadku, hladko oholenú tvár, presne zastrihnuté tvary alebo jasne vymedzené línie. Multi zastrihávač MG 5090 sa môže pochváliť špičkovou technológiou a výkonom holiaceho strojčeka Braun pre suché alebo mokré holenie v kombinácii s nastaviteľným zastrihávačom na styling a výmenným príslušenstvom na zastrihávanie fúzov na štyri rôzne dĺžky.

Naviac inovatívna technológia wet & dry robí z tohto multifunkčného zastrihávača MG 5090 praktický holiaci strojček na použitie v sprche.


Hlavné vlastnosti výrobku

Hladké oholenie

Plnohodnotný planžetový holiaci strojček na účinné a hladké oholenie
MG 5090 bol navrhnutý tak, aby poskytol mimoriadne hladké oholenie menším počtom ťahov. Extra široká holiaca hlavica umožní pohodlne oholiť väčšie plochy, zatiaľ čo špičková technológia SmartFoil účinne zachytí fúzy rastúce rôznym smerom. Pre dokončenie dokonale čistého oholenia sa integrovaný systém citlivosti na dotyk hladko prispôsobí použitému tlaku, takže tvoja pokožka zostane čistá a hladká bez najmenšieho poranenia.

Zastrihávanie

Výsuvný hrebeň na zastrihávanie fúzov na štyri rôzne dĺžky (1,2 mm, 2,8 mm, 4,4 mm, 6 mm)
Zastrihávací nadstavec umožní zastrihnúť fúzy na požadovanú dĺžku za pár minút. Výsuvný zastrihávací hrebeň ponúka štyri nastavenia dĺžky od krátkych fúzov po bradu (1,2 mm, 2,8 mm, 4,4 mm, 6 mm), takže je mimoriadne ľahké udržiavať fúzy vo zvolenej dĺžke. Presný systém click-and-lock umožní ľahko zmeniť a zabezpečiť nastavenie dĺžky dotykom prsta bez nutnosti dávať dole alebo meniť hrebeň. Súčasťou balenia je aj hrebeň na trojdňové strnisko, ktorý je dokonalým riešením pre udržiavanie štýlového strniska pod kontrolou.

Styling

Nastaviteľný zastrihávač na tvarovanie presných kontúr
Tvarovací nadstavec je skvelý na doladenie osobného štýlu. Špeciálny nastaviteľný zastrihávač s dvoma stranami uľahčuje prácu na detailoch vášho vzhľadu. Úzka strana tvarovača presne vymedzí línie a okraje a vytvaruje prísne krivky na všetkých správnych miestach, zatiaľ čo širšia strana (28 mm) rovno zastrihne a zarovná rozsiahlejšie partie. Pomocou presného hrebienka na užšom konci zastrihávača zastrihneš menšie partie, ako sú kotlety alebo fúzy.

Vlastnosti:

 • akumulátorová prevádzka, 1 hodina nabíjania na 30 minút holenia
 • funkcie pre rýchle oholenie: 5 min nabíjania = 1 oholenie
 • Wet & Dry = plne vodotesný na osviežujúce mokré holenie
 • LED indikátor nabíjania
 • automatické prispôsobenie napätia 110 – 240 V

Technické parametre:

 • napájanie: aku / sieť
 • doba prevádzky: 30 min.
 • doba nabíjania: 1 hod.

Obsah balenia

 • zastrihávač
 • nastaviteľný hrebeň so 4 polohami (1,2–6 mm)
 • zastrihávač trojdňového strniska & ochranný kryt planžety
 • extra presný hrebienok
 • nabíjačka
 • nabíjací stojan

Ďalej odporúčame:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ strojčeka planžetový
Zastrihávač áno
Mokré holenie áno
Doba prevádzky 30 min
Puzdro nie
Použitie v sprche áno
Indikácia nabitia áno