iGET S10B puzdro s klávesnicou S10B

Hodnotenie: 4,5 17 hodnotení Značka: iGET Náš kód: 1237246

iGET S10B puzdro s klávesnicou S10B

Univerzálne púzdro s klávesnicou pre 10" tablety, funkčné klávesy pre systém Android, lepiace štítky pre CZ/SK rozloženie kláves, materiál: čierna syntetická koža, magnetický klip pre uzatváranie. Rozhranie: microUSB Celý popis

12.5
4.5 17

12,50 €

Náš kód: 1237246

Popis

Popis produktu

Puzdro iGET S10B je ideálnym riešením ochrany vášho tabletu a zároveň rozširuje možnosti jeho uplatnenia prostredníctvom externej klávesnice. Je určené pre väčšinu súčasne predávaných 10" tabletov. Jednou z hlavných predností je jeho univerzálnosť a flexibilný spôsob uchytenia tabletu, vďaka ktorému môžete bezpečne manipulovať so svojím tabletom doma i vonku. Puzdro je vyrobené z čiernej syntetickej kože, je značne odolné a zároveň ľahké. Tablet je v puzdre uchytený pomocou štyroch plastových paciček. Vďaka pružnému spôsobu uchytenia je stále pevne zovretý a chránený pred vypadnutím z puzdra, ktoré sa uzatvára pomocou magnetického klipu.

Klávesnica umožňuje plnohodnotnejšie využívať váš tablet, najmä pre pracovné účely, kedy nepotrebujete byť vybavený klasickým počítačom alebo notebookom a zároveň nechcete robiť kompromisy. Funkčnosť klávesnice je nezávislá od verzie operačného systému avšak nie každá verzia operačného systému zaručuje fungovanie všetkých Android klávesov. Pre pripojenie k tabletu slúži univerzálny micro USB konektor.

Puzdro dobre poslúži aj ako stojan pri sledovaní videí a obľúbených filmov, kedy nemusíte tablet držať neustále v rukách.

Konštrukcia puzdra iget S10B umožňuje prístup ku všetkým konektorom bez nutnosti vybratia tabletu von, čo uľahčuje jeho prepojenie s ďalšími perifériami, ako slúchadlá, externé reproduktory a iné.

Súčasťou balenia je sada lepiacich štítkov pre české resp. slovenské rozloženie kláves.

Rozmery zavretého puzdra: 285 × 191 × 32 mm.

Technické parametre:

  • Android funkčné klávesy
  • Lepiace štítky pre CZ/SK rozloženie kláves
  • Čierna syntetická koža
  • Magnetický klip na uzatváranie
  • Micro USB konektor

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Pôvod tovaru originálny
Stylus nie
Ochranná fólia nie
Klávesnica áno
Držiak Áno
Určené pre univerzálna
Puzdro áno
Kábel nie
Uhlopriečka v palcoch

Uhlopriečka v palcoch

10 Palec
Farba čierna