KODAK Astra zoom AZ527

Hodnotenie: 5 2 hodnotení Značka: KODAK Náš kód: 1044262

Doprava zadarmo

KODAK Astra zoom AZ527

Digitálny ultrazoom s 52× priblížením a optickou stabilizáciou pre pohodlnejšie a istejšie fotenie. S príjemne tvarovaným telom, intuitívnym ovládaním a prehľadným 3" displejom sa stane obľúbeným vybavením nielen pre nadšencov. Wi-Fi pre jednoduché ovládanie pomocou aplikácie v smartphone. Celý popis

323
5 2

Náš kód: 1044262

Mesačne od:
32,30 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

52× ultrazoom

S výkonným digitálnym ultrazoomom Kodak AZ527 s 52× optickým priblížením, WiFi konektivitou, diaľkovým ovládaním z vášho telefónu a množstvom kreatívnych funkcií všetko iba začína. Možnosti nastavenia a celková jednoduchosť ovládania z neho robia jeden z najžiadanejších fotoaparátov Kodak z radu Astro Zoom. Objavujte nový svet možností a umeleckých stvárnení už dnes. Spojená s najnáročnejšími svetelnými podmienkami. Od arktického súmraku po podmorský svet je kľúčom k skvelému obrazu najmä schopnosť poradiť si so slabým svetlom. Kombinácia nového rýchleho a vysoko citlivého obrazového snímača s najnovším obrazovým procesorom TruePic VIII, prevzatým z nášho najlepšieho systémového fotoaparátu, prináša vyššiu obrazovú kvalitu ako kedykoľvek predtým, s rozšíreným dynamickým rozsahom a kratšími reakčnými časmi.
Olympus TG-5 Olympus TG-5

Prvotriedna obrazová kvalita

Tie najlepšie dobrodružstvá sú často spojená s najnáročnejšími svetelnými podmienkami. Od arktického súmraku po podmorský svet je kľúčom k skvelému obrazu najmä schopnosť poradiť si so slabým svetlom. Kombinácia nového rýchleho a vysoko citlivého obrazového snímača s najnovším obrazovým procesorom TruePic VIII, prevzatým z nášho najlepšieho systémového fotoaparátu, prináša vyššiu obrazovú kvalitu ako kedykoľvek predtým, s rozšíreným dynamickým rozsahom a kratšími reakčnými časmi.
 • 52× násobný optický zoom
 • Rozsah priblíženia 24–1248mm (ekv. Formátu FX)
 • Kvalitný 20MPix snímač BSI CMOS
 • Záznam plynulého 1080p videa
 • Sekvenčné snímanie 6 sn/s
 • Optická stabilizácia obrazu (OIS)
 • 3" LCD displej s vysokým rozlíšením
 • Diaľkové ovládanie skrze aplikáciu iOS/Android

ODSTUP Aj PODROBNOSTI S 52X OPTICKÝM ZOOMOM

Ak sa chcete dostať blízko k fotografovanému predmetu a napriek tomu si zachovať odstup alebo len chcete zaznamenať tie najmenšie detaily na veľkú vzdialenosť, nie je nič jednoduchšie než využiť bezkonkurenčného 52× optického zoomu fotoaparátu Kodak AZ527. Stačí len otočiť páčkou a celý svet okolo vás je doslova na dosah ruky. Vzdialenosť už nehrá rolu, s takým priblížením dohliadnete doslova všade. Vďaka optickej stabilizácii obrazu možno navyše stále pohodlne fotiť z ruky bez statívu aj pri maximálnom priblížení.

JEDNODUCHÁ KONEKTIVITA S WiFi

Prečo strácať čas s káblom, keď to ide aj bez neho. Fotoaparát Kodak AZ527 môžete jednoducho bezdrôtovo prepojiť s vaším smartphonom a ihneď zdieľať vaše najlepšie snímky s priateľmi alebo rodinou kdekoľvek zrovna chcete. Nemusíte tak každú snímku sťahovať na váš počítač. Urobili sme pre vás život jednoduchší.

VŠETKO DO DETAILU NA 20MPix SNÍMAČ

20MPix je dostatočne veľké rozlíšenie k vytvoreniu ostrej, jasnej a detailne prekreslenej fotografie za všetkých okolností. Stačí ešte spomenúť špičkový snímač CMOS, a dostávame sa na vrchol technickej dokonalosti. Spolu s možnosťou priebežného robenia snímok, vylepšené funkcie HDR a rady ďalších funkcií vás zachytené fotografie posunú na vyššiu úroveň kvality.

SEKVENČNÉMU SNÍMANIU NEUNIKNE SEBEMENŠÍ DETAIL

So sekvenčným snímaním 6 snímok za sekundu vám neunikne jediný okamih deja. Kodak AZ527 to všetko zvládne bez problémov aj pri seberychlejších a sebanáročnejších scénach. Ak sa rozhodnete zaznamenať scénu v časovom priebehu, zaiste uvítate funkciu časozberného snímania po 30s/ 1min/ 5min/ 10min.

REŽIM NOČNEJ SCÉNY

Neriešte nastavenia fotoaparátu za zlých svetelných podmienok. Jednoducho prepnite na režim nočnej scény a sústreďte sa len na to, čo chcete zaznamenať. Inteligentný režim automaticky upraví expozíciu, rýchlosť uzávierky a vyváženie bielej za vás, takže nemusíte nad ničím premýšľať. Len namierte, zaostrite a foťte.

S 360° PANORAMATICKÝM REŽIMOM SA VÁM ZATOČÍ HLAVA

Úchvatná vyhliadka niekedy potrebuje viac priestoru, než čo dovolí objektív fotoaparátu. Prepnite do režimu Panoráma a zachyťte aj ten najširší výhľad so všetkými detailami do jednej fotografie. Neobmedzujte sa v rozhľade, pretože do jednej fotografie zachytíte scenériu okolo seba až do uhla 360°.

Obsah balenia:

 • Kodak ASTRO ZOOM AZ527
 • Dobíjacia Li-Ion batéria
 • Napájací adaptér
 • Micro USB kábel
 • Popruh
 • Krytka objektívu so šnúrkou
 • Prievodca rýchlym štartom

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ senzoru CMOS
Celkový počet megapixelov 21 mpx
Efektívny počet megapixelov 20 mpx
Pomer strán (š:v) 4:3 / 3:2 / 16:9
Maximálne rozlíšenie 5184 x 3888
Min. Svetelnosť objektivu 2.8
Max. svetelnosť objektivu 5.6
Optický zoom 52 ×
Stabilizácia obrazu áno
Min ohnisková vzdialenosť 24 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 1248 mm
Najkratšie zaostrenie 1 cm
Minimálny čas uzávierky 1 / 2000 s
Maximálny čas uzávierky 30 s
Veľkosť displeja 3 Palec
Meranie so zdôrazneným stredom áno
Zonálne meranie áno
Bodové meranie áno
Face Detection áno
Korekcia expozic ±3EV in 1/3EV
Max. rozlíšenie videosekvencie 1920 x 1080
Počet snímok/s(videosekvencia) 30p
Ozvučené videosekvencie Áno
Ukladanie v JPEG áno
Manuálne vyváženie bielej áno
Minimálna ISO citlivosť 100
Maximálna ISO citlivosť 3200
Dátové média SD / SDHC
USB áno
TV výstup áno
Napájanie LI-ION akumulátor
Farba čierna
Šírka 121.3 mm
Výška 85.8 mm
Hmotnosť 508 g
Hĺbka 97.5 mm
Kvalita videosekvence Full HD
Wi-Fi áno
Typ displeje LCD