Nikon Coolpix AW130 Yellow

Hodnotenie: 5 9 hodnotení Značka: Nikon Náš kód: 742043005

Doprava zadarmoAkcia

Akcia platí do 01.11.2017 alebo do vypredania zásob.

Nikon Coolpix AW130 Yellow

Outdoorový fotoaparát pre váš aktívny životný štýl. COOLPIX AW130 s 16 Mpix je dostatočne odolný pre akékoľvek vonkajšie dobrodružstvo a ponúka nástroje, ktoré obohatia váš aktívny životný štýl. Je vodotesný do 30 m, nárazuvzdorný pri páde z výšky až 2 m a odolný voči mrazu do - 10 °C. Disponuje GPS a Wi-Fi/ NFC pripojením Celý popis

259
5 9
259 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 329 €, Ušetríte 70 € (21 %)
Cena s MALL kartou:
209 €
Viac info tu
Už sa nepredáva
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Mesačne od:
25,90 € Spočítať splátky

2 užívateľské recenzie

Hodnotenie: 4
  • Jiří P., Červený Kostelec

Po prvním focení při potápění snadné ovládání i kamera natočila záběr velmi dobře pro hoby focení a natáčení pod vodou doporučuji .

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

Kvalitni fotky, a to i ty focene pod vodou. Drobna nevyhoda, do kolecka uzavirani se dostal pisek, a trvalo pomerne dlouho nez se dal fotak otevrit aby sel nabit.

Popis

Popis produktu

Outdoorový fotoaparát pre váš aktívny životný štýl. COOLPIX AW130 s 16 Mpix je dostatočne odolný pre akékoľvek vonkajšie dobrodružstvo a ponúka nástroje, ktoré obohatia váš aktívny životný štýl. Je vodotesný do 30 m, nárazuvzdorný pri páde z výšky až 2 m a odolný voči mrazu do - 10 °C. Disponuje GPS a Wi-Fi/ NFC pripojením

Vyžaduje váš aktívny vonkajší životný štýl odolný fotoaparát do ľubovoľných podmienok? COOLPIX AW130 s 16 miliónmi pixelov sa môže potopiť do hĺbky až 30 m (hĺbka ekvivalentnej certifikácii Advanced Open Water), je nárazuvzdorný pri páde z výšky až 2 m, prachotesný a mrazuvzdorný do -10 °C. Prístroj s podporou technológie NFC a vstavaným pripojením Wi-Fi umožňuje ihneď zdieľať urobené snímky – stačí len kliknúť fotoaparátom do chytrého zariadenia – a je vybavený zariadením GPS / GLONASS / QZSS a mapou sveta pre uchovanie zemepisných súradníc všetkých akcií.
Vysoko svetelný objektív NIKKOR s 5-násobným optickým zoomom, ktorý možno s využitím funkcie Dynamic Fine Zoom ďalej rozšíriť až na 10-násobný, zaručuje vynikajúce snímky pod vodou. Výkonná redukcia vibrácií minimalizuje rozmazanie obrazu a zaručuje tiež plynulé Full HD videosekvencie.

COOLPIX AW130 sa stane perfektným doplnkom vášho životného štýlu – doma aj v divočine!

Vodotesnosť do 30 m

S týmto fotoaparátom sa môžete potopiť až do hĺbky 30 m – čo zodpovedá certifikáciu Advanced Open Water diving – bez nutnosti použitia podvodného púzdra. Rovnaký prístroj tak môžete používať na súši aj pod vodou!

Vysoká odolnosť

Fotoaparát odoláva extrémnym podmienkam: je nárazuvzdorný pri páde z výšky až 2 m, prachotesný a mrazuvzdorný do –10 °C. Môžete tak pokračovať vo fotografovaní bez ohľadu na to, kam vás vaše dobrodružstvá zavedú.

Podpora NFC a pripojenie Wi-Fi

Všade na cestách môžete zdieľať snímky a videosekvencie prostredníctvom funkcie NFC¹ jednoduchým kliknutím fotoaparátom do rovnako vybaveného chytrého zariadenia alebo môžete použiť pre okamžité zdieľanie tlačidlo Wi-Fi².

Objektív NIKKOR s 5 × optickým zoomom

Svetelný širokouhlý objektív 24 mm f / 2,8 je ideálny pre snímky pod vodou alebo pre snímky nočných krajiniek, zatiaľ čo 5-násobný optický zoom umožňuje ľahko získať snímky vo veľkom meradle a je s využitím funkcie Dynamic Fine Zoom³ ďalej rozšíriteľný až na 10-násobný.

Vstavané zariadenie GPS / GLONASS / QZSS

Vďaka systémom satelitnej navigácie GPS / GLONASS / QZSS môžete rýchlejšie zaznamenať do svojich snímok údaje o polohe ich obstaraní – a s presnejšími hodnotami zemepisnej šírky a dĺžky.

Obrazový snímač CMOS s 16 miliónmi pixelov a technológiou priameho osvetlenia fotodiód

Citlivý obrazový snímač s 16 miliónmi pixelov poskytuje vynikajúcu výkonnosť a snímky s jemnými detailmi a nízkou úrovňou šumu – aj pod vodou a za nízkej hladiny osvetlenia.

Výkonná redukcia vibrácií (VR): Kombinácia optickej a elektronickej redukcie vibrácií koriguje chvenie fotoaparátu pri akčných záberov alebo počas zoomovania a zaručuje ostrejšie snímky.

Časozberné snímania: Jednoduchým výberom zodpovedajúceho motívového programu môžete vytvárať pôsobivé 10 sekúnd dlhé časozberné videosekvencie. Tieto videosekvencie sú automaticky vytvárané zo statických snímok urobených s využitím intervalového spínača.

7,5cm / 3˝ monitor OLED s 921 000 pixelmi: Na veľkom a jasnom monitore, ktorý ponúka lepšiu viditeľnosť obrazu bez ohľadu na to, či fotografujete na priamom slnečnom svetle alebo v prítmí pod vodnou hladinou, môžete ľahko vytvárať presné kompozície snímok.

Funkcia protokolovanie dát o polohe: Ak chcete detailne zaznamenať svoje cestovanie, použite pre záznam ciest funkciu protokolovanie dát o polohe. Úroveň sledovania svojich ciest môžete prispôsobiť nastavením intervalu protokolovanie dát o polohe.

Full HD videosekvencie: Fotoaparát ponúka skvelé plynulé Full HD videosekvencie (1 080 / 60i) so stereofónnym zvukom a minimálnym rozmazaním obrazu. Záznam možno spustiť dotykom tlačidla a funkcie Možnosti videa umožňuje vymazať nepotrebné časti stopáže počas prehrávania.

Indikácie nadmorskej výšky a hĺbky: Tlakový snímač umožňuje sledovať počas fotografovania vašu nadmorskú výšku alebo hĺbku a zobrazované údaje možno tiež vložiť do zachytenej snímky. V pravidelných intervaloch je možné zaznamenávať protokol o výške alebo hĺbke, ktorý je možné následne zobraziť vo forme grafu.

Vstavaná mapa sveta: Fotoaparát umožňuje uložiť až 30 miest nadobudnutie snímok a ľahko k nim pristupovať pomocou samostatného tlačidla Mapa. Zatrasením fotoaparátu možno zväčšovať a zmenšovať mierku mapy a naklonením fotoaparátu možno prechádzať skryté miesta mapy.

Body záujmu (POI): Vďaka funkcii bodov záujmu (POI), ktorá zaznamenáva miesta obstarania vašich snímok a videosekvencií a následne ich porovnáva s databázou približne 1,7 milióna dostupných bodov záujmu, budete vždy vedieť, čo sa nachádza v blízkosti miest , kde fotografujete.

Zaostrovanie s vyhľadaním hlavného objektu: Perfektné zaostrenie vašich objektov je jednoduché – aj pod vodou a za nízkej hladiny osvetlenia – vďaka rýchlemu a presnému automatickému zaostrovaniu, ktoré rozpozná hlavný objekt a automaticky na neho zaostrí.

Elektronický kompas: Vstavaný kompas s 16 hlavnými bodmi vás zbaví všetkých odhadov pri orientácii. Môžete ho pozorovať počas fotografovania a tiež v režime mapy.

Tlačidlo akčného ovládanie: Bez ohľadu na to, či fotografujete pod vodou, za nízkej hladiny osvetlenia alebo v silných rukaviciach, akčné tlačidlo uľahčuje fotografovanie možnosťou ovládať kľúčové nastavenia zatrasením fotoaparátom nahor a nadol alebo dopredu a dozadu.

Inteligentný portrét: S touto funkciou získate vždy perfektné portréty a počas ich robení môžete navyše aplikovať rad rôznych efektov – od efektov Kontrola žmurknutia a Samospúšť detekujúca úsmev až po efekty Zmäkčenie pleti a Sýtosť.

Funkcia krátka videosekvencia: Buďte tvorivý a vytvárajte svoje vlastné krátke videosekvencie. Krátka videosekvencie automaticky kombinuje množstvo súborov videosekvencií fixné dĺžky a vytvára 30 sekúnd dlhú videosekvenciu.

Množstvo retušovacích funkcií: Retušujte svoje zábery počas fotografovania výberom z 8 špeciálnych efektov, ako je Sýtosť pre dosiahnutie sýtych farieb. Použiť môžete tiež 8 rýchlych efektov, ako je Portrét, ktorý zdôrazňuje farebný objekt na čiernobielom pozadí.

Motívové programy: Nechajte fotoaparát použiť najvhodnejšie nastavenie za pomoci funkcie motívových programov. Všetko, čo musíte urobiť, je zvoliť motív najlepšie zodpovedajúcu vašej snímacie situácii. Všetky nastavenia budú automaticky optimalizované pre dosiahnutie najlepších výsledkov pre zvolený motív.

EXPEED C2: S rýchlym a výkonným systémom spracovania obrazu Nikon, ktorý ponúka okamžitú odozvu a vysokú citlivosť ISO, vždy získate snímky výnimočnej kvality.

NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pre ukladanie a zdieľanie snímok ponúka všetkým užívateľom výrobkov Nikon zadarmo 20 GB úložného priestoru online.

Obsah balenia:

  • Fotoaparát
  • Popruh na krk
  • Akumulátor EN-EL12
  • Nabíjecí adaptér
  • USB Kábel
  • Čistiaci štetček

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ senzoru CMOS
Efektívny počet megapixelov 16 mpx
Pomer strán (š:v)
Maximálne rozlíšenie 4608 x 3456
Farebný filter R-G-B
Min. Svetelnosť objektivu 2.8
Max. svetelnosť objektivu 4.9
Optický zoom 5 ×
Digitálny zoom 4 ×
Stabilizácia obrazu áno
Min ohnisková vzdialenosť 24 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 120 mm
Najkratšie zaostrenie 1 cm
Minimálny čas uzávierky 1 / 1500 s
Maximálny čas uzávierky 4 s
Výklopný displej nie
Veľkosť displeja 3 Palec
Meranie so zdôrazneným stredom áno
Zonálne meranie áno
Bodové meranie áno
Face Detection áno
Korekcia expozic ±2EV in 1/3EV
Max. rozlíšenie videosekvencie 1920 x 1080
Počet snímok/s(videosekvencia) 25p
Ozvučené videosekvencie Áno
Funkcia GPS áno
Pätica na externý blesk nie
Ukladanie v RAW nie
Ukladanie v TIFF nie
Ukladanie v JPEG áno
Manuálne vyváženie bielej áno
Minimálna ISO citlivosť 125
Maximálna ISO citlivosť 6400
Hľadáčik žiadny
Dátové média
Základná pamäť/kapacita
USB áno
TV výstup áno
Napájanie LI-ION akumulátor
Farba žltá
Šírka 110.4 mm
Výška 66 mm
Hĺbka 26.8 mm
Hmotnosť 221 g
Vodotesnosť áno
Kvalita videosekvence Full HD
Wi-Fi áno
Typ displeje