Kód: 3857928

Olympus E-M5 Mark III + 12-40mm PRO (V207090SE020), strieborná/čierna

Olympus E-M5 Mark III + 12-40mm PRO (V207090SE020), strieborná/čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kompaktný, ľahký a vysoko odolný fotoaparát. Odolá vetru, prachu i mrazu a striekajúcej vode. 20.4 MPx obrazový snímač 4/3 "LiveMOS s technológiou SSWF pre elimináciu prachu. 5osá stabilizácia obrazu. Obrazový procesor TruPic VIII. AF systém s 121 krížovými zaostrovacími bodmi. Video vo 4K. Celý popis
2 093,78 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
2 093,78 €
Posledný kus
Pri zaobstaraní MALL karty 2 063,78 €

28.3.2023 na výdajnom mieste
28.3.2023 na vašej adrese

Popis

Fotoaparát Olympus E-M5 Mark III + objektív M.ZUIKO Digital 12–40mm Pre, strieborná / čierna

Vysoko kvalitný fotoaparát strednej triedy vhodný ako rodinný, street alebo cestovné fotoaparát. Jedná sa fotoaparát, ktorý v sebe kombinuje modernu i klasiku zároveň.

Okrem dizajnu pri fotoaparáte iste oceníte:

 • 20.4 MPx Live-Mos snímač a procesor TruePic VIII
 • 5-osou stabilizáciu obrazu
 • LCD dotykový displej výklopný do všetkých možných uhlov
 • podporu Wi-Fi a Bluetooth
 • 4K videa
 • vysokú odolnosť fotoaparátu
 • objektív 12–40mm PRE

S touto výbavou ste potom jednoducho vždy a všade pripravení na zachytenie tých najdôležitejších okamihov, a to v prvotriednej kvalite.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

srdce fotoaparátu

Srdcom fotoaparátu je 20,4 MPx Live-MOS Micro 4/3 snímač a vyspelý obrazový procesor TruePic VIII. Táto dvojica zaručuje fotoaparátu lepšiu citlivosť pri slabom osvetlení spolu s väčším dynamickým rozsahom. Výsledkom je vyššia obrazová kvalita v širšom spektre svetelných podmienok.

Špičková kvalita snímok bez námahy

Snímajte fantastické fotografie aj filmy zásluhou 5 osové IBIS stabilizácia obrazu, ktorá eliminuje v každej situácii rozmazania snímok vinou chvenia ruky. Môžete tak zaobstarať úchvatné, kvalitné a dokonale ostré snímky, kamkoľvek sa vyberiete. 5osý stabilizátor obrazu (5.5 EV) je pre väčšiu účinnosť a nižšiu hmotnosť integrovaný v tele fotoaparátu. V kombinácii s vybranými stabilizovanými objektívmi prináša stabilizačný účinok až 6,5 EV.

Zvýšte rozlíšenie svojich snímok

Tento fotoaparát prichádza vo svojej výbave sa úplne novou funkciou 40M High Res Shot. Jedná sa o zachytenie sekvencie ôsmich snímok a ich následného spojenia do snímky jedného, čím vznikne fotografia s úchvatným rozlíšením 40 megapixelov. Ide tak o ideálny funkciu pre fotografovanie umenie, krajiny, i ďalších žánrov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Elektronický hľadáčik

Fotoaparát je vybavený elektronickým hľadáčikom s OLED displejom s úchvatnými 2,36 miliónmi bodov pre mimoriadne prehľadnú kompozíciu obrazu so zobrazením celého zorného poľa a navyše kontrolu všetkých nastavení v reálnom čase.

Videosekvencie v kvalite 4K aj C4K

Okrem špičkových fotografií môžete tiež ľahko vytvárať dokonalé videosekvencie v kvalite 4K, C4K aj Full HD. Videozáznamy budú naviac tiež dokonale stabilný a bez trasiem vďaka výkonnému pětiosému stabilizátora, ktorý zvládne zachovať špičkovú kvalitu obrazu bez rozmazania aj pri natáčaní za pohybu. Iste tiež oceníte skvelý stereo zvuk.

LCD displej s vyklopením do ľubovoľného uhla

Fotoaparát je vybavený veľkým 3 "dotykovým displejom, ktorý možno ľubovoľne natočiť do ľubovoľného uhla. Vďaka tomu môžete ľahko vyjadriť svoje tvorivé zámery a vytvárať perfektné snímky z úplne odlišných uhlov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora Wi-Fi a Bluetooth

Všetky urobené snímky môžete ihneď zdieľať vďaka vstavanej Wi-Fi a aplikáciu OLYMPUS Image Share. S podporou technológie Wi-Fi môžete tiež fotoaparát ovládať aj diaľkovo napríklad pri fotografovaní zo statívu, pri tvorbe autoportrétov alebo v situáciách, ktoré vyžadujú umiestnenie fotoaparátu mimo dosahu fotografa. Model tiež podporuje komunikáciu na krátke vzdialenosti vďaka technológii Bluetooth.

bezstarostné používanie

Fotoaparát vás okrem technických a funkčných vychytávok tiež prekvapí svojou odolnou konštrukciou, vďaka ktorej máte zaručené jeho používanie za všetkých okolností – a to aj v tých najťažších podmienkach. Fotoaparát totiž ľahko odolá mrazu, prachu i striekajúcej vode alebo nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Vytvárajte unikátne fotografie či videosekvencie v prostrediach, kde by už bežná elektronika dávno povedala svoje posledné slovo a ohromte svoje okolie dokonalými snímky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Objektív Olympus M.ZUIKO DIGITAL 12–40mm f / 2.8 PRO, čierna

Skvelý objektív, ktorý dokonale uspokojí potreby a požiadavky profesionálnych fotografov. Tí predovšetkým uvítajú kompaktné rozmery s nízkou váhou, ale zároveň aj vysokú odolnosť objektívu, ktorý odolá nielen vode, ale aj prachu a mrazu.

Konštantná vysoká svetelnosť objektívu f / 2.8 v celom rozsahu ohniskových vzdialeností umožňuje spolu s vyspelými technológiami vytváranie vysoko kvalitných snímok v širokom spektre fotografických štýlov, bez ohľadu na svetelné podmienky a vzdialenosť.

Samozrejmosťou objektívu je potom aj rýchle, tiché a presné ostrenie MSC.

 • 14 optických prvkov v 9 skupinách
 • svetelnosť f / 2.8
 • prstenec manuálneho ostrenia
 • precízne nočné zábery aj portréty s rozostreným pozadím
 • vysoko odolná konštrukcia
 • antireflexná povrchová úprava
 • hmotnosť 382 g

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kľúčové vlastnosti

Kompaktný, ľahký a vysoko odolný fotoaparát. Odolá vetru, prachu i mrazu a striekajúcej vode. 20.4 MPx obrazový snímač 4/3 "LiveMOS s technológiou SSWF pre elimináciu prachu. 5osá stabilizácia obrazu. Obrazový procesor TruPic VIII. AF systém s 121 krížovými zaostrovacími bodmi. Video vo 4K, C4K aj Full HD. Mikrofónny konektor. Režimy: napríklad Live Composite, Pre Capture, Tripod High-Res Shot, Bulb, HDR, Focus Bracketing a Focus Stacking. Elektronický OLED hľadáčik s rozlíšením 2.36 MPx. 3 "LCD dotykový displej s variabilným uhlom naklonenia. Podpora Wi-Fi a Bluetooth. ISO 100 – 25 600. Podpora SD kariet. Podpora RAW. České menu. Vodováha. BLS-50 Li-Ion batéria pre cca 310 snímkov. Rozmery 125,3 × 85,2 × 49,7 mm. Hmotnosť 366 g. Súčasťou balenia tiež objektív M.ZUIKO Digital 12–40mm PRO.