PANASONIC Lumix DMC-GX80 Body Silver (DMC-GX80EG-S)

Značka: PANASONIC Náš kód: 1154190

Doprava zadarmoSplátky bez navýšenia

PANASONIC Lumix DMC-GX80 Body Silver (DMC-GX80EG-S)

Bezzrkadlovka v excelentnom a funkčnom designe, 16Mpix snímačom, výklopným 3" LCD displejom, hľadáčikom, Wi-Fi konektivitou pre jednoduché zdieľanie či diaľkové ovládanie smartphonom. Full HD video, rýchlosť elektronickej uzávierky až 1/16000 s. Jednoduché ovládanie pre každého. Celý popis

389
389 € vrátane RP a DPHBežná cena: 511,24 €, Ušetríte 122,24 € (23 %)

Náš kód: 1154190

Mesačne od:
38,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Bezzrkadlovka v excelentnom a funkčnom designe, 16Mpix snímačom, výklopným 3" LCD displejom, hľadáčikom, Wi-Fi konektivitou pre jednoduché zdieľanie či diaľkové ovládanie smartphonom. Full HD video, rýchlosť elektronickej uzávierky až 1/16000 s. Jednoduché ovládanie pre každého.

Pre zachytenie života v pohybe

Pri prechádzaní ulíc a hľadaní inšpirácie fotoaparát LUMIX GX80 reaguje rovnako rýchlo ako vy. Duálny stabilizátor obrazu vám pomáha zaobstarať ostrejšie, jasnejšie snímky v ťažkom alebo rýchlo sa pohybujúcim prostredí a s funkciou Post Focus si môžete zvoliť bod zaostrenia až po snímaní. V rozsahu LUMIX 4K PHOTO môžete dokonca zaznamenávať videá v kvalite 4K s rýchlosťou 30 snímok za sekundu a ideálny záber potom extrahovať ako 8MP fotografiu.

Fotografia s perfektnými pixelmi

16-megapixelový digitálny snímač Live MOS fotoaparátu GX80 vám umožňuje zachytiť viac detailov v ostrejších snímkach, bez ohľadu na predmet fotenia, a bez nutnosti filtra Low Pass.

Vyrobené pre pohyb

LUMIX GX80 je ideálny pre záznam života v pohybe. Integruje duálny stabilizátor obrazu, ktorý je kombináciou stabilizácie tela a objektívu pre výkonnejšiu opravu trasu rúk a kompenzáciu snímok až do hodnoty 4 F-Stop. 5osý duálny stabilizátor obrazu je užitočný pri robení širokouhlých fotografií aj fotografií s teleobjektívom a pri zázname filmov, vrátane videa v rozlíšení 4K.

Zachytíte presne to, čo vidíte

LUMIX GX80 prináša hľadáčik Live View Finder, ktorý je ideálny pre nastavenie snímky a zachytenie všetkých požadovaných detailov. Hľadáčik LVF disponuje vysokým rozlíšením s 2 764 000 bodmi ekv. a približne 100% farebnou reprodukciou pre vysokú viditeľnosť za všetkých podmienok.

Už nikdy nezmeškáte ideálny okamih

S našou funkciou 4K PHOTO dokážete zachytiť perfektný okamih výberom snímky zo sekvencie videa (nasnímané pri rýchlosti 30 snímok za sekundu) vo fotoaparáte. Tento snímok potom môžete uložiť ako samostatný obraz vo vysokom rozlíšení. Jednoducho kúpte záznam, vyberte a uložte. Už nezmeškáte žiadny okamih.

Váš svet nikdy nebol krajší

Vďaka ohromujúcemu výkonu 4K videa vám LUMIX GX80 umožňuje zaznamenať každú inšpiráciu v až 4-násobnej kvalite rozlíšenia Full HD. Viac detailov s väčšou čistotou znamená, že toho v každom okamihu uvidíte viac.

Fotografujte okamžite a zaostrujte neskôr

Predstavte si, že by ste mohli rozhodnúť, čo presne chcete zaostriť, dokonca aj po nasnímaní fotografie. S funkciou Post Focus to pre vás bude hračka. Jednoducho zachyťte scénu, skontrolujte snímku a kliknite na časť fotografie, ktorú chcete mať úplne ostrú. Je to jednoduché, ohromujúce a všetko vnútri fotoaparátu LUMIX GX80.

Obsah balenia

  • fotoaparát
  • krytka tela
  • akumulátor + nabíjačka
  • USB kábel
  • popruh na krk

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ displeje TFT LCD
Typ setu telo bez objektívu
Stabilizácia obrazu áno
Celkový počet megapixelov 16 mpx
Hľadáčik elektronický
Wi-Fi áno
Typ senzoru Live MOS
Efektívny počet megapixelov 16.8 mpx
Maximálne rozlíšenie 4592 x 3448
Farebný filter sRGB, Adobe RG
Veľkosť displeja 3 Palec
Max. rozlíšenie videosekvencie 3840 X 2160
Ukladanie v RAW áno
Ukladanie v JPEG áno
Dátové média SD / SDHC / SDXC
USB áno
Napájanie LI-ION akumulátor
Hmotnosť 426 g
Farba strieborná
Šírka 122 mm
Výška 71 mm
Hĺbka 44 mm
Minimálny čas uzávierky 1 / 4000 s
Počet snímok/s(videosekvencia) 50p