10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 33619627

Canon EOS R50, tělo (5811C003), čierna

Canon EOS R50, tělo (5811C003), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Fotoaparát, bezzrkadlovka so snímačom CMOS 24,2 MPx, obrazový procesor DIGIC X, Dual Pixel CMOS AF II. Full HD video, Wi-Fi, Bluetooth, 0,39" OLED farebný elektronický hľadáčik. Celý popis
Ušetríte 48,10 € 625 €
576,90 €
Tovar od: CZC.cz
Ušetríte 48,10 € 625 €
576,90 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledné 2 kusy

29.5.2024 na výdajnom mieste
28.5.2024 - 29.5.2024 na vašej adrese

Popis

Fotoaparát Canon EOS R50, telo

Canon EOS R50 je bezzrkadlový digitálny fotoaparát (len telo fotoaparátu bez objektívu). Ide o fotoaparát drobných rozmerov a nízkej hmotnosti, ktorý si bez obáv môžete zobrať so sebou na cesty a zachytiť s ním všetky jedinečné chvíle, ktoré za to stoja.

  • Obrazový procesor DIGIC X
  • Snímač s rozlíšením 24,2 MPx
  • Wi-Fi a Bluetooth
  • Automatické zaostrovanie so systémom Dual Pixel CMOS AF II
  • Digitálna stabilizácia

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Procesor

Táto bezzrkadlovka disponuje obrazovým procesorom DIGIC X, ktorý zaistí, že fungovanie a prevádzka fotoaparátu je pohotovejšia a flexibilnejšia. Strávite tak menej času následnými úpravami vami zhotovených fotografií. Procesor DIGIC X je doplnený o vynikajúci plnoformátový snímač Dual Pixel CMOS AF II s rozlíšením 24,2 MPx, ktorý umožňuje zachytiť každý detail.

DLO

Fotoaparát disponuje funkciou DLO (Digital Lens Optimizer). Táto funkcia opravuje optické chyby aj stratu rozlíšenia spôsobenú low-pass filtrom fotoaparátu. Tým vytvára detailné, vysoko kvalitné snímky s prijateľnou veľkosťou, ktoré poskytujú fotografom maximálnu kvalitu obrazu a väčšiu flexibilitu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zachytenie každodenných chvíľ

Fotoaparát značky Canon je ideálny spoločník na cesty a všedné dni na zachytenie jedinečných chvíľ vášho života, a to nielen vďaka svojej vhodnej veľkosti, ktorá umožňuje mať bezzrkadlovku vždy po ruke, ale aj vďaka automatickému zaostrovaniu so systémom Dual Pixel CMOS AF II. Automatické zaostrovanie rozoznáva a sleduje ľudí, zvieratá, dopravné prostriedky ako vo videu, tak na fotkách. Rozsah ostrenia je EV –4 až 20 pri 23 ° a ISO100.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Videozáznamy

Môžete ho používať na natáčanie výletov alebo aj videí pre YouTube v rozlíšení Full HD . Full HD videa je možné nahrávať pri 100 alebo 119,9 snímkach za minútu. Maximálna dĺžka videa je 1 hodina. S exFAT naformátovanými kartami sa nemusíte nechať obmedzovať 4GB limitom súborov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hľadáčik

Fotoaparát disponuje inteligentným 0,39" OLED farebným elektronickým hľadáčikom s približne 100% pokrytím záberu . Ten umožňuje vidieť celý obsah záberu až k okrajom a okamžite zobrazuje nastavenie snímania.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Displej

Ak si chcete overiť, čo ste nafotili alebo natočili, možno tak urobiť prostredníctvom displeja, ktorým je fotoaparát vybavený. Ide o LCD dotykový displej s uhlopriečkou 7,5 cm, ktorý je otočný. To sa môže hodiť predovšetkým pri zhotovovaní snímok z ťažkých uhlov alebo z blízkosti zeme.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zdieľanie fotografií a videí

Vďaka podpore Wi-Fi sa prenos a ukladanie fotografií či videí zrýchli a zjednoduší. Model fotoaparátu podporuje aj komunikáciu na krátke vzdialenosti vďaka technológii Bluetooth. K dispozícii je aj aplikácia Canon Camera Connect pre iOS a Android, ktorá používateľom prináša výhody bezdrôtového diaľkového fotografovania s live view.

Kľúčové vlastnosti:

Fotoaparát, bezzrkadlovka so snímačom CMOS 24,2 MPx , obrazový procesor DIGIC X, Dual Pixel CMOS AF II. Full HD video, Wi-Fi, Bluetooth, 0,39" OLED farebný elektronický hľadáčik, 7,5 cm LCD displej s pozorovacím uhlom 170 °. Vstavané stereofónne mikrofóny. Inteligentný polohový senzor. Histogram. Podpora slovenčiny. Rozmery 116,3 × 85, 5 × 68,8 mm.Hmotnosť cca 328 g . Telo fotoaparátu.