Menforsan Mydlový gél pre pranie pelechov a dek 1000ml
8,90 €

Hypoalergénny mydlový gél pre pranie pelechov a dék domácich maznáčikov je koncentrovaným tekutým prípravkom pre dôkladné vyčistenie textilných vecí, ktoré vaši štvornohí kamaráti používajú.

Menforsan Odstraňovač moču, pachu a škvrn 500ml
9,60 €

Enzymatický odstraňovač odstraňuje ihneď všetky zapáchajúce škvrny od moču domácich maznáčikov. Obsiahnutý enzým si poradí aj so škvrnami od krvi, slín a iných organických znečistenia, ktorá sa väčšinou čistí veľmi ťažko.

Menforsan Sprej na ochranu hárajúcich súk 125ml
10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Neutralizuje pach sučky v čase ruje, takže efektívne a úplne jednoducho zamedzí nežiaducemu záujmu ostatných psov, ktoré nebude fena priťahovať.

Menforsan Ochranný šampón s norkovým olejom 5000ml
48,60 € 42,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kvalitný ochranný šampón pre všetky psie plemená s vysokou efektivitou vo výžive vďaka norkovému oleju bohatého na esenciálne mastné kyseliny.

Menforsan Allergies 120 ml
20,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplnok stravy pre psov a mačky obsahuje lososový olej s omega 3 mastnými kyselinami, ktorý funguje ako prevencia proti vzniku atopického ekzému, alergií a nadmernej tvorbe kožného mazu. Výťažok z bazy čiernej, koreňa lopúcha a ovsa zabezpečujú lesklú srsť. Menforsan Allergies 120 ml je v tekutej podobe a ľahko sa dávkuje.

Menforsan Immunity 120 ml
19,45 € 19 €

Doplnok stravy pre psov a mačky obsahuje výťažok zo ženšenu, ovsa, zeleného čaju a granátového jablka. Tieto látky pôsobia pozitívne na imunitný systém. Prípravok pomáha s akútnymi aj chronickými ochoreniami. Menforsan Immunity 120 ml je v tekutej podobe a ľahko sa dávkuje.

Menforsan Intestinal 120 ml
20,50 €

Doplnok stravy pre psov a mačky obsahuje látky, ktoré vylepšujú funkciu zažívacieho ústrojenstva. Tými sú palina, echinacea a pestrec mariánsky. Prípravok pôsobí preventívne proti črevným parazitom. Menforsan Intestinal 120 ml je v tekutej podobe a ľahko sa dávkuje.

Menforsan Joints 120 ml
20,50 €

Doplnok stravy pre psov a mačky obsahuje lososový olej s omega 3 mastnými kyselinami, ktorý dodáva skvelú chuť. Obsahuje extrakty z čertovho pazúra, vŕbovky a kurkumy, ktoré sa starajú o zdravie kĺbov a pôsobí protizápalovo. Menforsan Joints 120 ml je v tekutej podobe a ľahko sa dávkuje.

Menforsan Seniors 120 ml
20,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplnok stravy pre starších psov a mačky obsahuje vitamíny skupiny B, ktoré podporujú imunitu. Ženšen a echinacea sa postarajú o zvýšenie vitality a ochranu organizmu. Taurín zaistí zníženie únavy. Menforsan Seniors 120 ml je v tekutej podobe a ľahko sa dávkuje.

Menforsan Anti-stress 120 ml
20,50 €

Doplnok stravy pre psov a mačky obsahuje lososový olej s omega 3 mastnými kyselinami, ktorý dodáva prípravku skvelú chuť. Mučenka, medovka a valeriána lekárska pomôžu znížiť úzkosť a nervozitu zvierat, ktoré sa boja nadmerného hluku. Menforsan Anti-stress 120 ml je v tekutej podobe a ľahko sa dávkuje.