Menforsan Mydlový gél pre pranie pelechov a dek 1000ml
8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hypoalergénny mydlový gél pre pranie pelechov a dék domácich maznáčikov je koncentrovaným tekutým prípravkom pre dôkladné vyčistenie textilných vecí, ktoré vaši štvornohí kamaráti používajú.


Menforsan Odstraňovač moču, pachu a škvrn 500ml
9,50 €

Enzymatický odstraňovač odstraňuje ihneď všetky zapáchajúce škvrny od moču domácich maznáčikov. Obsiahnutý enzým si poradí aj so škvrnami od krvi, slín a iných organických znečistenia, ktorá sa väčšinou čistí veľmi ťažko.


Menforsan Práškový šampón s repelentom 250g
8,50 €

Pre udržanie čistej srsti bez použitia vody. Vhodné pre miláčikov, ktorí sa nemôžu, alebo nechcú kúpať. Nimbový olej pôsobí ako prírodný repelent a zabraňuje napadnutiu blchami, kliešťami a roztočmi.


Menforsan Šampón zvýrazňujúci čiernu farbu 300ml
8,20 €

6,90 €

Špeciálny šampón pre psov s tmavou čiernou srsťou farby havraních krídel je určený tento špeciálny šampón, ktorý krásu srsti zdôrazní a udrží ju dlhodobo krásne čiernu, jemnú a lesknú.


Menforsan Ochranný šampón s norkovým olejom 5000ml
48,60 €

42,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kvalitný ochranný šampón pre všetky psie plemená s vysokou efektivitou vo výžive vďaka norkovému oleju bohatého na esenciálne mastné kyseliny.


Menforsan Penový šampón s Aloe Vera pre psov i mačky 200ml
10,90 €
10,30 €

Penový šampón vhodný pre miláčikov, ktorí sa nemôžu kúpať – šteňatá po očkovaní, zvieratá v rekonvalescencii. Absorbuje prebytočnú mastnotu, nečistoty a pachy. Ideálne je tiež pre čistenie labiek či iných špinavých plôch.


Menforsan Viacúčelové obrúsky - 60 kusov
8,80 €

Vďaka esenciálnym olejom a ďalším aktívnym látkam rýchlo a bez námahy vyčistíte psiu či mačaciu srsť, labky, ňufák a ďalšie partie tela, ktoré je potrebné očistiť.


Menforsan Allergies 120 ml
20,30 €

Novinka

Doplněk stravy pro psy a kočky obsahuje lososový olej s omega 3 mastnými kyselinami, který funguje jako prevence proti vzniku atopického ekzému, alergií a nadměrné tvorbě kožního mazu. Výtažek z černého bezu, kořene lopuchu a ovsa zajišťuje lesklou srst. Menforsan Allergies 120 ml je v tekuté podobě a snadno se dávkuje.


Menforsan Anti-stress 120 ml
20,30 €

Novinka

Doplněk stravy pro psy a kočky obsahuje lososový olej s omega 3 mastnými kyselinami, který dodává přípravku skvělou chuť. Mučenka, meduňka a kozlík lékařský pomohou snížit úzkost a nervozitu zvířat, kteří se bojí nadměrného hluku. Menforsan Anti-stress 120 ml je v tekuté podobě a snadno se dávkuje.


Menforsan Immunity 120 ml
20,30 €

Novinka

Doplněk stravy pro psy a kočky obsahuje výtažek ze ženšenu, ovsa, zeleného čaje a granátového jablka. Tyto látky působí pozitivně na imunitní systém. Přípravek pomáhá s akutními i chronickými onemocněními. Menforsan Immunity 120 ml je v tekuté podobě a snadno se dávkuje.


Menforsan Intestinal 120 ml
20,30 €

Novinka

Doplněk stravy pro psy a kočky obsahuje látky, které vylepšují funkci zažívacího ústrojí. Těmi jsou pelyněk, echinacea a ostropestřec mariánský. Přípravek působí preventivně proti střevním parazitům. Menforsan Intestinal 120 ml je v tekuté podobě a snadno se dávkuje.


Menforsan Joints 120 ml
20,30 €

Novinka

Doplněk stravy pro psy a kočky obsahuje lososový olej s omega 3 mastnými kyselinami, který dodává na skvělé chuti. Obsahuje extrakty z čertova drápu, vrbovky a kurkumy, které pečují o zdraví kloubů a působí protizánětlivě. Menforsan Joints 120 ml je v tekuté podobě a snadno se dávkuje.


Menforsan Seniors
20,30 €

Novinka

Doplněk stravy pro starší psy a kočky obsahuje vitamíny skupiny B, které podporují imunutu. Ženšen a echinacea se postarají o zvýšení vitality a ochranu organismu. Taurin zajistí snížení únavy. Menforsan Seniors 120 ml je v tekuté podobě a snadno se dávkuje.