Menforsan Sprej pre výcvik šteňaťa 125ml

50%
Hodnotenie: 2,5
Menforsan

Menforsan Sprej pre výcvik šteňaťa 125ml

50%
Hodnotenie: 2,5
Menforsan

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané chovateľské potreby pre zvieratá značky Menforsan s kódom MDL9SK69 (platí od 14. 9. do 20. 9. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Špeciálny výcvikový sprej vie vďaka bylinným a prírodným esenciám motivovať šteňa k tomu, aby močilo na požadovanom mieste. Celý popis

8.4
2.5 8
8,40 € Vrátane DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 766091

Popis

Popis produktu

Zaobstarali ste si šteniatko a mimo nádherných chvíľ premýšľate, ako ho naučiť chodiť na záchod, aby vám nezašpinil váš nový člen rodiny váš krásny byt? Malé šteniatka nebýva vždy ľahké naučiť chodiť na konkrétne miesto, ale existujú pomôcky, ktoré príjemným spôsobom pre vás i pre šteniatko psíka naučí, kam má chodiť.

Ako sprej funguje? Vďaka obsahu aromatických olejov, ktoré napodobňujú vôňu záhrady, vaše šteňa inštinktívne vyhľadáva dané miesto a byt zostane bez škvrnky. Výcvik nebol nikdy jednoduchší!

Návod na použitie:

  • Sprej na výcvik šteňaťa značky Menforsan vie vďaka bylinným a prírodným esenciám motivovať šteňa k tomu, aby močilo na požadovanom mieste. Stačí nastriekať na vytvorený záchod pre psa či vopred vybrané miesto, ktoré psík môže ako záchod používať.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ odpudzovače a čističe
Mačky nie
Psi áno
Vtáctvo nie
Hlodavci nie
Kone nie
Objem 0.125 l