Menforsan Mydlový gél pre pranie pelechov a dek 1000ml

Menforsan Mydlový gél pre pranie pelechov a dek 1000ml

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Hypoalergénny mydlový gél pre pranie pelechov a dék domácich maznáčikov je koncentrovaným tekutým prípravkom pre dôkladné vyčistenie textilných vecí, ktoré vaši štvornohí kamaráti používajú.
Celý popis
9,60 €
Vrátane DPH
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
2.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 766238

Popis

Má váš psík či mačka svoj vlastný krásny pelech? Väčšina ho má a veľmi rada ho využíva, je však potrebné sa o neho tiež pravidelne starať. Váš štvornohý kamarát si totiž domov prináša veľa baktérií a parazitov, ktorých je potrebné sa pravidelne zbavovať, aby potom pelech nežil svojím vlastným životom.

Mydlový gél pre pranie pelechov a dék domácich maznáčikov od Merfonsan je koncentrovaným tekutým prípravkom pre dôkladné vyčistenie textilných vecí, ktoré vaši štvornohí kamaráti používajú. Je špeciálne vyvinutý pre pranie i najjemnejších tkanín, takže sa nemusíte báť ho použiť aj na ten najluxusnejší pelech či deku. Šetrné zloženie berie ohľad na následné používanie a kontakt s kožou našich zvieracích priateľov. Gél nespôsobuje alergie a zanecháva príjemnú vôňu, ktorá nedráždi ani najcitlivejšie noštek.

Zároveň neobsahuje zmäkčovadlá a výborne dezinfikuje. Je vhodný na ručné aj automatické pranie.

Vhodný tiež pre pranie konských dek.