Menforsan Ošetrujúci kondicionér a šampón (2v1) proti zachuchvalcovanie srsti 1000ml

Menforsan Ošetrujúci kondicionér a šampón (2v1) proti zachuchvalcovanie srsti 1000ml

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Ochranný šampón a kondicionér 2v1 vhodný predovšetkým pre dlhosrsté plemená psov.
Celý popis
11,60 €
Vrátane DPH
8,80 €
-24%
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Kód: 765481

Popis

Zamotaná srsť dlhosrstého plemená je nočnou morou každého chovateľa.

Nádherná srsť vášho štvornohého maznáčika aj napriek všetkej starostlivosti dostáva často zabrať a tak sa stane, že niekedy už obyčajná kefa nepomáha a trápite sa vy aj váš pes. Ako na strapaté chuchvalce srsti u psov s dlhou a kučeravou srsťou?

Najlepším variantom je predchádzať týmto problémom preventívne. Ošetrujúci kondicionér proti zachuchvalcovanie srsti v sebe skrýva silu vyživujúceho kondicionéru a umožňuje tak ľahšie čistenie a rozčesávanie. Pri pravidelnom užívaní podporuje jednoduché a rýchle rozčesávanie chuchvalcov zo srsti a hlavne týmto problémom predchádza vďaka obsiahnutým vitamínom, ktoré srsť vyživujú.

Kondicionér navyše poskytuje objem, lesk a hydratáciu pre každý druh srsti. Vďaka vyváženému pH je vhodný pre časté a pravidelné používanie.

Návod na použitie:

  • Na mokrú srsť naneste potrebné množstvo šampónu a masírujte, kým nevznikne pena. Nechajte ju chvíľu pôsobiť a opláchnite.