Menforsan Sprej proti okusovaniu nábytku a predmetov 125ml

Menforsan Sprej proti okusovaniu nábytku a predmetov 125ml

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Sprej obsahuje prírodné teplé látky, ktoré vášmu maznáčikovi okusovanie sprotiví a efektívne potlačí jeho túžbu hrýzť do takto ošetrených predmetov.
Celý popis
8,20 €
Vrátane DPH
7,60 €
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 3 kusy

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
7.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 766105

Popis

Či už malé šteňa, hravý dospelý pes či mačka, problém s ohryzovaním nábytku v domácnosti je problém takmer všetkých milovníkov zvierat. Len ťažko odnaučíte vášho maznáčika, aby si trénoval chrup na iných veciach, než na drahom a novom nábytku. So sprejom Menforsan proti okusovaniu nábytku a ďalších predmetov však tento problém môžete vyriešiť rýchlo a efektívne.

Kúpte zvieraťu hračku na hryzenie a sprejom nastriekajte všetky predmety a nábytok v ohrození pred vaším štvornohým kamarátom. Ochránite tak nielen nábytok, kde ide predovšetkým o estetické hľadisko, tak aj pre zvieratká nebezpečné káble od drahej elektroniky, dôležité knihy, ale napríklad aj topánky, ktoré zvlášť psy milujú.

Sprej obsahuje prírodné horké látky, ktoré vášmu maznáčikovi okusovanie sprotiví a efektívne potlačí jeho túžbu hrýzť do takto ošetrených predmetov. Sprej je vhodný z hľadiska prevencie, ale tiež ho možno efektívne využiť pre tréning mladých psov.

Návod na použitie:

  • Nastriekajte na požadovanú oblasť.