Menforsan Prírodný šampón s vôňou púdru eliminujúci zápach srsťi

Menforsan Prírodný šampón s vôňou púdru eliminujúci zápach srsťi

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Psí šampón, ktorý efektívne bojuje s nepríjemnými pachmi. Balenie 300 ml.
Celý popis
9 €
Vrátane DPH
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

22.10.2021 k osobnému odberu
Predajne
 
22.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 995179

Popis

Stáva sa vám, že so svojím chlpatým miláčikom prídete z príjemnej prechádzky, ale zúfalo premýšľate, kde si len mohol psík zaobstarať ten nepríjemný zápach? Alebo sa vám len zdá, že šampóny na kúpanie pre psov nie sú príliš efektívne?

Vyskúšajte nový Menforsan šampón pre psov, ktorý je zároveň aj prírodným odstraňovačom zápachu. Nový modrý Menforsan sa môže pýšiť nielen moderným spracovaním, ale aj využitím prírodných surovín pre výrobu. Vďaka svojmu zloženiu sa šampón zameriava priamo na molekuly zápachu, ktoré sa vytvárajú v srsti. Oproti iným podobným produktom vydrží dlhšie pôsobiť a je oveľa efektívnejšie v boji s nepríjemným zápachom.

Jeho veľkou prednosťou je tiež jeho univerzálnosť. Použiť ho totiž môžete s pokojným svedomím na všetky rasy aj typ srsťí. Uvidíte, že z kúpania sa stane radosť a zápach bude na dlho preč. Menforsan sa navyše stará aj o zdravie a lesk srsti.

Balenie:

  • 300 ml

Odporúčame dokúpiť: