Menforsan Prírodný šampón proti svrbeniu s Tea Tree 300ml

92%
Hodnotenie: 4,6
Menforsan

Menforsan Prírodný šampón proti svrbeniu s Tea Tree 300ml

92%
Hodnotenie: 4,6
Menforsan

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Prírodný šampón pre všetky psie plemená, ktorý napomáha pri riešení problémov s svrbením, podráždením alebo dlhodobých problémov s kožou. Celý popis

7.8
4.6 36
7,80 € Vrátane DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 764854

Popis

Popis produktu

Nepríjemný pocit svrbenia veľmi dobre pozná každý z nás. Ale aj naši štvornohí priatelia tým občas trpia. Či už dôsledkom choroby, krátkodobého podráždenie alebo dlhodobých problémov s kožou, aj váš psík si bude chcieť oddýchnuť od nepríjemného svrbenia.

Psia koža je citlivá na rôzne podráždenia, vyrážky, poranenia či bodnutia hmyzom. Nepríjemné následky týchto problémov môžeme zmierniť týmto šampónom, ktorý má hojivé účinky na kožu aj srsť. Využíva účinné látky z oleja čajovníka austrálskeho, ktorého antiseptické a protizápalové účinky sú známe už mnoho rokov.

Šampón pre našich psích kamarátov vie zahojiť a zmierniť svrbenie, ktoré spôsobuje ďalšie problémy, ak sa psík škriabe. Svrbenie tiež psíka výrazne stresuje. Pri pravidelnom používaní mizne ako škrabance, tak aj svrbenie. Ďalej prestane vypadávať srsť a koža psíka bude krásne hydratovaná. Šampón má vyvážené pH a je obzvlášť doporučovaný pre psíkov, ktorí majú kožné problémy.

Návod na použitie:

  • Na mokrú srsť naneste dostatočné množstvo šampónu a masírujte, kým nevznikne pena. Nechajte ju chvíľu pôsobiť a opláchnite.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Mačky nie
Psi áno
Vtáctvo nie
Hlodavci nie
Kone nie
Objem 0.3 l
Farba zelená