VILEDA Inox hubka 2 ks

VILEDA Inox hubka 2 ks

Hodnotenie: 4
3 € 2,50 € 1,25 €/ks

Revolučná hubka Inox 2 ks od výrobcu Vileda je skvelým 3 v 1 pomocníkom. Je vybavená PUR aktívnou časťou pre zaschnutú špinu, penovou vysoko kvalitnou časťou a nakoniec ružovou časťou z mikrovlákna na stieranie. Nájde využitie pre drahé riady, jemné povrchy a sklokeramické dosky. Navyše v modernom dizajne s ergonomickým tvarom. Užite si ľahšie upratovanie vašej domácnosti.

TORO Gumové rukavice veľ. S 10 ks, biele
3 € 2,30 € 0,23 €/ks

Novinka

Gumené rukavice na upratovanie od značky Toro chráni pred čistiacimi prostriedkami a vodou. Sú transparentné, jednorazové a nesterilné s vnútornou maticovou úpravou pre ľahšie navliekanie. Univerzálna veľkosť S.

VILEDA PUR active hub. stredná 3+1
3 € 2,40 € 0,60 €/ks

Revolučná hubka PUR active strednej veľkosti 3+1 od výrobcu Vileda je skvelým pomocníkom pri upratovaní. Je vybavená ergonomickým tvarom a PUR aktívnym povrchom, ktorý si poradí so zaschnutou špinou. Hodí sa na drahé riady, sklokeramické dosky či jemné povrchy ako je teflón. Užite si ľahšie upratovanie vašej domácnosti.

VILEDA Rukavice Comfort and Care M
4 € 2,60 €

Unikátne rukavice Comfort and Care vo veľkosti M od výrobcu Vileda s osviežujúcou vôňou. Ponúkajú antibakteriálnu ochranu pre vaše ruky a navyše sú doplnené unikátnou výstelkou s vôňou harmančeka a s hydratačným krémom. Vďaka tomu zostanú vaše ruky suché a svieže. A teraz sa už môžete vrhnúť na všetky vaše domáce práce.

VILEDA Mikrohadřík Colors 8 ks
5,50 € 0,69 €/ks

Hadřík z mikrovlákna od značky Vileda usnadní čištění povrchů nasucho i s přípravkem. Povrch nepoškrábe a nezanechá na něm šmouhy. Lze jej prát v pračce, schne rychleji než bavlna a zůstává dlouho hygienicky čistý. V balení najdete 8 ks.

VILEDA Mikrohadřík Colors XL 4 ks
4,60 € 3,40 € 0,85 €/ks

Hadřík z mikrovlákna od značky Vileda usnadní čištění povrchů nasucho i s přípravkem. Povrch nepoškrábe a nezanechá na něm šmouhy. Lze jej prát v pračce, rychle schne a zůstává dlouho hygienicky čistý. V balení najdete 4 ks.

Pronto DUO proti prachu spray 250ml + obrúsky 25ks
7,99 € 6,20 €

Pronto sprej classic každodenná ochrana dreva zvyšujúca jeho prirodzený lesk. Odstraňuje odtlačky prstov, šmuhy, prach a až 90% alergénov v prachu plus obrúsky pre rýchle a jednoduché upratovanie.

VILEDA Miraclean hubka 4 ks
4 € 2,70 € 0,68 €/ks

Praktická hubka Miraclean 4 ks od výrobcu Vileda si ľahko poradí so škvrnami na tvrdom povrchu. Je vyrobená z melamínovej živice a na čistenie vám bude stačiť iba voda. Škvrny od čaju, kávy, vodného kameňa či od pera už ľahko zvládnete. Použiť môžete v kuchyni a v kúpeľni, na stenách, podlahách či dverách. Užite si jednoduché upratovanie.

VILEDA Actifibre Window 1 ks
2,60 €

Hadřík z mikrovlákna pro čištění oken od značky Vileda usnadní čištění lesklých povrchů nasucho i s přípravkem. Povrch nepoškrábe a nezanechá na něm šmouhy ani chlupy. Lze jej prát v pračce, velmi rychle schne a perfektně absorbuje vodu.

VILEDA Actifibre mikrohadřík 1 ks
2,70 € 2,20 €

Hadřík z mikrovlákna od značky Vileda usnadní čištění povrchů nasucho i s přípravkem. Povrch nepoškrábe a nezanechá na něm šmouhy ani chlupy. Lze jej prát v pračce, velmi rychle schne a perfektně absorbuje vodu.

Greenshield upratovacie obrúsky na kožu, 50 ks
3,81 € 2,80 € 0,06 €/ks

Nezabúdajte na starostlivosť o váš kožený nábytok. Vlhčené obrúsky na koži Greenshield šetrne odstránia nečistoty a mastnoty zo všetkých kožených výrobkov, obnovia pôvodnú štruktúru a zjemnia ich povrch.
V balení najdete 50 ks obrúskov.

TORO Hadra mikrovlákno 3 ks
6,16 € 3,70 € 1,23 €/ks

Vynikajúca utierka z mikrovlákna pre vaše upratovanie sklenených plôch, okien alebo skleneného riadu. Utierka veľmi dobre saje a leští, nepúšťa chlp. Sada obsahuje 3 handry ktoré sú v prevedení farieb, zelená, oranžová a ružová. Rozmery – 48 × 41 cm.

TORO Prachová utierka 10 ks
4,99 € 2,90 € 0,29 €/ks

Prachová utierka je nevyhnutný pomocník pri upratovaní Vašej domácnosti. Utierka je vhodná pri čistení okien, nábytku a iných drevených povrchov. Sada obsahuje 10 ks, z ktorých 4 ks majú ružovú farbu, 3 ks majú modrú farbu a 3 ks žltú farbu. Rozmery – 38 × 38 cm.

TORO Handra na podlahu "Lux" 5 ks
6,16 € 3,70 € 0,74 €/ks

Handra na podlahu Lux je vhodná pri vytieraní, nezanecháva šmuhy a nepoškodzuje povrchy. Handra na podlahu je tvorená z 80% viskózy a 20% polyester. Rozmery – 50 × 60 cm. Balenie 5 ks.

Spontex MF WINDOW
3 €

Novinka

Zdokonalená kvalita handričky Microfibre Window od značky Spontex. Čistí bez šmúh, čo je perfektné na okná, zrkadlá a iné lesklé povrchy. Efektívna aj len s použitím vody.

Spontex Söke Hadra na podlahu, 10 ks
10,34 € 5,60 €

Veľká a pevná tkaná handra na podlahu značky Söke výborne saje a ľahko odolá aj hrubším povrchom. Jej rozmer činí 50 × 60 cm a v balení sa nachádza 10 kusov.

Simplehuman Čistiaca rukavica z mikrovlákna
8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečný pomocník pre ľahké upratovanie. Čistenie s touto rukavicou z mikrovlákna nevyžaduje chemické prostriedky a možno ju použiť na všetky druhy povrchu. Úplne jednoduché používanie sa snúbi s kvalitnou výrobou, ktorú značka Simplehuman bezpochyby predstavuje.

VILEDA Multi Latex 100 S/M
9 € 0,09 €/ks

Jednorázové latexové rukavice od značky Vileda neobsahují ve vnitřní části pudr. Lze je využít na jakoukoli činnost, ať už úklid, barvení vlasů, malování či zadradničení. Velikost padnoucí na malé a střední ruce. V balení 100 kusů.

TORO Gumové rukavice veľ. S 100 ks, biele
9,50 € 6,10 € 0,06 €/ks

Novinka

Gumené rukavice na upratovanie od značky Toro chráni pred čistiacimi prostriedkami a vodou. Sú transparentné, jednorazové a nesterilné s vnútornou maticovou úpravou pre ľahšie navliekanie. Univerzálna veľkosť S.

TORO Gumové rukavice M 100 ks
9,69 € 5,40 € 0,05 €/ks

Gumové rukavice sú nevyhnutné pri upratovaní, chránia Vašu pokožku pri práci s vodou a čistiacimi prostriedkami. Transparentné, jednorazové, nesterilné s vnútornou mastencovou úpravou pre jednoduchšie navliekanie. Univerzálne pre obe ruky. Balenie obsahuje 100 ks.

VILEDA MultiSensitive 40 S/M
4,60 € 0,12 €/ks

Jednorázové rukavice vyrobené z nitrilu od značky Vileda neobsahují ve vnitřní části pudr a jsou vhodné pro osoby alergické na latex. Lze je využít především při práci s potravinami, jsou odolné vůči tukům a olejům. Velikost padnoucí na malé a střední ruce. V balení 40 kusů.

Spontex Extra 100 M
7,60 € 5,50 € 0,06 €/ks

Jednorazové rukavice Spontex Extra 100 M sú hypoalergénne, elastické a bez púdru. Vyrobené z vinylu. Balenie obsahuje 100 ks.

VILEDA Rukavice Comfort and Care L
4 € 2,40 €

Unikátne rukavice Comfort and Care vo veľkosti L od výrobcu Vileda s osviežujúcou vôňou. Ponúkajú antibakteriálnu ochranu pre vaše ruky a navyše sú doplnené unikátnou výstelkou s vôňou harmančeka a s hydratačným krémom. Vďaka tomu zostanú vaše ruky suché a svieže. A teraz sa už môžete vrhnúť na všetky vaše domáce práce.

VILEDA Rukavice Robuste M
4 € 2,70 €

Extra pevné rukavice Robuste vo veľkosti M od výrobcu Vileda s maximálnou pohodlnosťou. Sú doplnené unikátnou výstelkou, ktorá absorbuje vlhkosť a vďaka tomu zostanú vaše ruky suché a svieže. A práve vďaka špeciálnemu materiálu sú vhodné na hrubé práce napríklad na záhrade. Doprajte svojim rukám pohodlie aj pri upratovaní.

Spontex Microfibre 8+2 ks
9,17 € 4,20 € 0,42 €/ks

Superabsorpčné, viacúčelové mikrovlákno, ktoré ľahko odstraňuje nečistoty a mastnotu. Efektívne iba s vodou, nie je potreba chemikálií. Farby: modrá, žltá, oranžová, ružová. V balení sa nachádza 10 kusov.

Spontex Extra 100 L

Spontex Extra 100 L

Hodnotenie: 5
7,60 € 5,50 € 0,06 €/ks

Jednorazové rukavice Spontex Extra 100 L sú hypoalergénne, elastické a bez púdru. Vyrobené z vinylu. Balenie obsahuje 100 ks.

VILEDA Rukavice Robuste L
4 € 2,60 €

Extra pevné rukavice Robuste vo veľkosti L od výrobcu Vileda s maximálnou pohodlnosťou. Sú doplnené unikátnou výstelkou, ktorá absorbuje vlhkosť a vďaka tomu zostanú vaše ruky suché a svieže. A práve vďaka špeciálnemu materiálu sú vhodné na hrubé práce napríklad na záhrade. Doprajte svojim rukám pohodlie aj pri upratovaní.

Greenshield upratovacie obrúsky na LCD obrazovky, 50 ks
3,81 € 2,70 € 0,05 €/ks

Zbavte sa zaprášených a o umastených monitorov. Vlhčené obrúsky Greenshield sú skvelým pomocníkom pri očistení LCD obrazoviek, laptopov a mobilných telefónov. Odstraňujú nečistoty, prach a odtlačky prstov z povrchu prístroja. – Balenie obsahuje 50 ks.

Cif Nature Kúpeľňa čistiace obrúsky 36 ks
3,60 € 0,10 €/ks

Čistiace obrúsky od značky Cif sú ideálne pre rýchle a účinné každodenné upratovanie vašej kúpeľne. Zloženie s technológiou odpudzujúce kvapky vody pomáha zabraňovať usadenie vodného kameňa a špiny a zanechá vašu kúpeľňu krásne čistú.

Savo Univerzálne čistiace obrúsky Levanduľa 4 x 30 ks
9,83 € 6,50 € 1,63 €/ks

Savo prináša novinku pre rýchle a jednoduchý upratovanie kedykoľvek a kdekoľvek – univerzálne čistiace obrúsky savo bez chlóru, ktoré čistia a dezinfikujú všetky povrchy od baktérií a alergénov a zároveň krásne voňajú. Obsahuje 4 × 30 ks

Savo Univerzálne čistiace obrúsky Eukalyptus 4 x 30 ks
9,83 € 6,50 € 1,63 €/ks

Savo prináša novinku pre rýchle a jednoduchý upratovanie kedykoľvek a kdekoľvek – univerzálne čistiace obrúsky savo bez chlóru, ktoré čistia a dezinfikujú všetky povrchy od baktérií a alergénov a zároveň krásne voňajú. Obsahuje 4 × 30 ks

Spontex Antibak Hubová utierka x3
2,60 € 0,87 €/ks

Novinka

Balenie silných a veľmi savých utierok od značky Spontex. Utierky Antibak sú opatrené antibakteriálnym prostriedkom, ktorý eliminuje baktérie a zápach nimi spôsobený. Pre hygienicky čistú domácnosť. 100% biologicky odbúrateľné.

Spontex Rukavice Optimal M, 12 ks
16,99 € 8 €

Rukavice do domácnosti Spontex Optimal veľkosti M sú vyrobené zo 100% prírodného latexu a pre pohodlné navliekanie majú bavlnenú výstelku. Sú vysoko elastické a majú znížený obsah alergénnych zložiek. Balenie obsahuje 12 párov.

Spontex Sweet Home x3
2,90 € 0,97 €/ks

Novinka

Súprava troch hubiek pre čistenie rôznych povrchov v dome od značky Spontex. Hubky Sweet Home sa vďaka esovitému tvaru pohodlne držia. Každá z troch farieb plní svoju vlastnú funkciu, tie vykonávajú čo najefektívnejšie, aby vaša domácnosť bola žiarivo čistá.

Spontex Vlies x10
2,90 € 0,29 €/ks

Novinka

Netkaná univerzálna utierka pre použitie na suchý aj mokrý spôsob. Utierku Vlies od značky Spontex je možné využiť na zotretie omrviniek i zamazaného stola.

VILEDA Multi Latex 100 M/L

VILEDA Multi Latex 100 M/L

Hodnotenie: 4,5
9 € 0,09 €/ks

Jednorázové latexové rukavice od značky Vileda neobsahují ve vnitřní části pudr. Lze je využít na jakoukoli činnost, ať už úklid, barvení vlasů, malování či zadradničení. Velikost padnoucí na střední a velké ruce. V balení 100 kusů.

TimeLife Sada na upratovanie 92 cm
13,10 € 7,50 €

Sada na upratovanie značky Timelife so sklápacou lopatkou s násadou a zmetákom na palici výrazne uľahčí upratovanie každej domácnosti. Predovšetkým oceníte, ak trpíte na boľavý chrbát, kolená alebo si jednoducho radi robíte povinnosti príjemnejšími. Veľkosť lopatky 24×25×10 cm, metlička široká 17 cm.