Jar prostředek na nádobí Lemon 2 x 900 ml
5,81 €

3,85 €
+ doprava zadarmo

Prostředek na mytí nádobí Jar má takové čisticí účinky, kterým můžete vždy důvěřovat. Ať už se jedná o talíře a skleničky nebo hrnce a pánve – účinné složení Jaru si snadno poradí s mastnotou bez ohledu na úroveň znečištění nádobí. Každá kapka umyje spoustu mastného nádobí, takže vám pomáhá šetřit.


SANYTOL 3 x 500ml dezinfekčný univerzálny čistič sprej eukalyptus
9,72 €
+ doprava zadarmo

SANYTOL vďaka svojmu trojitému účinku dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Čo dezinfikuje? Kuchyne, sedátka WC, sanitárne zariadenia, sifóny, dlaždičky, umývateľné plochy, matrace, koberce, sedačky, telefóny, počítače, detské hračky a odpadkové koše.


Savo Original dezinfekčný prípravok 5 kg
5,77 €
+ doprava zadarmo

Ideálny dezinfekčný prostriedok na podlahy, kuchyne, sanitárne predmety a sanitárnu keramiku, ale aj detské hračky a ďalšie umývateľné povrchy v domácnosti. Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy, riasy a mikroskopické huby.


Dettol Antibakteriálne utierky na povrchy 36 ks-35%
4,66 €

3 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dettol antibakteriálne utierky na povrchy ničia 99% baktérií, vrátane E. coli, Salmonelly, MRSA a vírusu chrípky. Utierky bez bielidla a farbív sú ideálne pre rýchle a hygienické čistenie.


Jar prostriedok na riad Chamomile 2 x 900 ml-34%
5,81 €

3,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Prostriedok na umývanie riadu Jar má také čistiace účinky, ktorým môžete vždy dôverovať. Či už sa jedná o taniere a poháre alebo hrnce a panvice – účinné zloženie Jari si ľahko poradí s mastnotou bez ohľadu na úroveň znečistenia riadu. Každá kvapka umyje veľa mastného riadu, takže vám pomáha šetriť.


Pronto DUO PRACHOVKA komplet + náhradná náplň
9,10 €
+ doprava zadarmo

Pronto prachovka predstavuje pohodlný a účinný spôsob odstraňovania prachu z nábytku a ťažko dostupných miest. Špeciálne balenie obsahuje prachovku aj náhradnú hlavicu.


Dettol Antibakteriálny sprej na povrchy 500 ml-32%
5 €

3,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Antibakteriálny univerzálny čistič v spreji ničí 99,9% baktérií a vírusov. Odstraňuje 90% alergénov (prach, mačaciu a psiu srsť, peľ) prítomných na tvrdom neporéznom povrchu.


Bref Blue Aktiv Eucalyptus 3 x 50 g-36%
6,15 €

3,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Bref Blue Aktiv Eucalyptus je extra účinný WC blok, ktorý čistí toaletu aj medzi spláchnutím. Tiež ju chráni pred vodným kameňom. Zároveň sfarbuje vodu do modrého odtieňa, pre viac čistoty a sviežosti. Bol navrhnutý tak, aby dodal vašej toalete sviežosť a vôňu s vysokou účinnosťou a čistotou.


Dettol Antibakteriálne obrúsky na povrchy 4 x 84 ks-55%
25,58 €

11,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tento balček antibakteriálnych obrúskov na povrchy od značky Dettol obsahuje 4 balíčky obrúskov po 84 ks, ktoré ničia 99,9% baktérií vrátane E.coli, salmonely, MRSA a vírusu chrípky. Odstraňujú 90% alergénov ako je prach, peľ a srsť. Neobsahujú žiadne bielidlá ani farbivá a preto sú vhodné na dosky na krájanie, toaletné sedadla, detské stoličky, chladničky a pod.


LEIFHEIT Čistič na sklo - koncentrát 1 l 41414
8 €

5,99 €
+ doprava zadarmo

Čistič na sklo Leifheit v balení 1 liter v extra silnom, koncentrovanom balení. Hravo zbaví nečistôt všetky druhy skiel a okná. Stačí už len niekoľko kvapiek a výsledky práce tohto vynikajúceho čističa sa ihneď dostavia. S bezpečnostným uzáverom pre elimináciu nežiadúceho vyliatia.


Bref Power Aktiv WC blok Lemon 3 x 50 g-34%
5,38 €

3,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

WC blok je vybavený štyrmi guľôčkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok. Pri každom spláchnutí bude vaša toaleta hygienicky čistá a svieža. Neštandardný tvar ozvláštni toaletu zaujímavým dizajnom. Balenie obsahuje tri WC bloky.


Bref Perfume Switch Apple-Water Lily 3x 50 g-36%
6,15 €

3,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nechcete cítiť stále dookola tie isté vône vo vašej kúpeľni? Bref Perfume Switch poskytuje nové, zmyselné a unikátne vône, ktoré sa menia každým spláchnutím. Jednoducho zaveste WC blok za kraj toaletnej misy a nesmerujte ho na prúd vody pri splachovaní. Balenie obsahuje 3 ks.


Domestos Total Hygiene Lime Fresh WC gel 2x 700 ml + Ocean Fresh 750 ml
7,06 €

5,49 €
+ doprava zadarmo

Zabíja baktérie v toalete. Pôsobí aj pod vodnou hladinou. Gélový dezinfekčný prípravok určený na odstraňovanie vodného kameňa v toalete. Priľne k povrchu toaletnej misy, kde pôsobí dlhú dobu, a to dokonca aj pod vodnou hladinou! Balenie obsahuje 3 ks.


Dettol Antibakteriálny sprej na povrchy Limetka a Mäta 500 ml-20%
4,28 €

3,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Univerzálny čistič v spreji od značky Dettol odstráni 99,9% baktérií a vírusov a 90% alergénov, ako je prach, zvieracie chlpy a peľ. Navyše vďaka príjemnej vôni limetky a mäty bude čistený povrch príjemne voňať.


Jelen Tekutý ryžák medovka 1,35 l
6,94 €

5,78 €
+ doprava zadarmo

Na zašpinenú podlahu je najlepšie mydlová voda a v kľaku drhnúť. Jeleň tekutý ryžák s vôňou medovky na mydlovom základe podlahu vydrhne do špičkovej čistoty, stačí len handra alebo mop. Celú domácnosť prevonia jemná vôňa a podlahy sa budú nádherne lesknúť.


MEFISTO Kuchyně 500 ml
4,99 €

3,83 €
+ doprava zadarmo

Čisticí přípravek určen na čištění nerezových, smaltovaných nebo glazovaných povrchů. Mefisto Kuchyně je vhodný na sporáky, trouby, grily, kuchyňské obložení nebo i nádobí. Příjemná vůně limetky zajistí, že čištěný povrch bude i vonět čistotou.


Savo Pet Odstraňovač škvŕn na podlahy 700 ml
9,69 €

6,58 €
+ doprava zadarmo

Tekutý čistič nielen na odstránenie škvŕn a zápachu po domácich miláčikoch, ale aj na škvrny biologického pôvodu a blato. Savo Pet Odstraňovač škvŕn na podlahy neobsahuje chlór a odstraňuje škvrny pomocou unikátnej kombinácie aktívnych rozpúšťacích látok.


Domestos Power 5 modrá voda Oceán 3 x 53 g
5,02 €

3,85 €
+ doprava zadarmo

Udržiavanie sviežosti a čistoty vášho WC nebolo nikdy tak jednoduché ako so ** závesným WC blokom** Domestos Power 5 modrá voda Oceán. Vďaka piatim kľúčovým vlastnostiam udržuje úžasnú čistotu a mimoriadnu sviežosť. Aktívna čistiaca pena odstraňuje nečistoty i baktérie, dezinfikuje, bráni tvorbe vodného kameňa a súčasne leští vašu toaletu.


BISTROL 3v1 na dřevo a parkety 750 ml
5,02 €

3,85 €
+ doprava zadarmo

Přípravek pro snadnou údržbu dřevěných podlah a parket. Bistrol na dřevo a parkety na povrchu nezanechává stopy, rychle schne a neklouže. Ekologické složení zajišťuje výborný čisticí účinek. Přidané lešticí vosky dodají podlaze nádherný lesk, jako by byla zbrusu nová.


Savo Pet Odstraňovač škvŕn na koberce 450 ml
9,69 €

6,58 €
+ doprava zadarmo

Čistič nielen na odstránenie škvŕn a zápachu po domácich miláčikoch, ale aj na škvrny biologického pôvodu a blato. Savo Pet Odstraňovač škvŕn na koberce neobsahuje chlór a odstraňuje škvrny pomocou unikátnej kombinácie aktívnych rozpúšťacích látok.


Savo Pet Odstraňovač škvŕn univerzál bez chlóru 450 ml-43%
9,69 €

5,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Univerzálny čistič nielen na odstránenie škvŕn a zápachu po domácich miláčikoch, ale aj na škvrny biologického pôvodu a blato. Savo Pet Odstraňovač škvŕn univerzál neobsahuje chlór a odstraňuje škvrny pomocou unikátnej kombinácie aktívnych rozpúšťacích látok.


Domestos Power 5 modrá voda Pink 3 x 53 g
5,02 €

3,85 €
+ doprava zadarmo

Udržiavanie sviežosti a čistoty vášho WC nebolo nikdy tak jednoduché ako so ** závesným WC blokom** Domestos Power 5 modrá voda Pink. Vďaka piatim kľúčovým vlastnostiam udržuje úžasnú čistotu a mimoriadnu sviežosť. Aktívna čistiaca pena odstraňuje nečistoty i baktérie, dezinfikuje, bráni tvorbe vodného kameňa a súčasne leští vašu toaletu.


LEIFHEIT Prostriedok Easy Spray na dlažbu a kameň
9,69 €

7,74 €
+ doprava zadarmo

Prostriedok na umývanie dlažby a kamenných obkladov navyše v praktickom balení s uzáverom so závitom. V kombinácii s mopom dostanete čistiacu silu, s ktorou sa ľahko zbavíte šmúh, škvŕn, vodného kameňa a pomôžete tak zrenovovať povrch podlahy v domácnosti. Leifheit Easy Spray ľahko použijete v domácnosti i víkendových sídlach.


TRIO 300 ml
3,83 €

3,05 €
+ doprava zadarmo

Čisticí přípravek na smaltované předměty a lakovaný nábytek. TRIO Leštěnka oživuje povrchovou úpravu lakovaného a politurovaného nábytku a chrání ho proti škodlivým vlivům z prostředí, jako prachu a jiným nečistotám.


BISTROL vosk 500 ml
5,02 €

3,85 €
+ doprava zadarmo

Přípravek pro leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin, jako je guma, linoleum, dlaždice. Bistrol vosk dává ošetřovanému povrchu hedvábný lesk a zanechá na něm ochranný film, který zabraňuje ulpívání nečistot.


TAGAL Kondicionér kůže
5,02 €

3,85 €
+ doprava zadarmo

Přípravek k ošetření kůže. Ideální pro použití u kožených sedacích souprav, automobilového čalounění, kabelek, kabátů a obuvi. Prodlužuje životnost kůže a obnovuje její přirozené vlastnosti.


TEMPO Čistiaca leštenka 300 ml
6,15 €

4,90 €
+ doprava zadarmo

Čistiaci prípravok určený na čistenie a leštenie všetkých druhov autolakov a metalíz. Tempo Čistiaca leštenka obsahuje jemné abrazíva, ktoré odstraňujú zoxidovanú vrstvu laku a nečistoty, čo navracia autolakom pôvodnú farbu a lesk.


LEIFHEIT Prostriedok Easy Spray na laminát, vinyl a lakované podlahy
9,69 €

7,74 €
+ doprava zadarmo

Prostriedok na umývanie podláh navyše v praktickom balení so skrutkovacím viečkom. Možnosť použitia je naozaj široká. Saponát možno aplikovať na vinylové, lakované a na laminátové typy podlahových krytín. V kombinácii s mopom dostanete čistiacu silu s ktorou ľahko predídete škvrnám. Leifheit Easy Spray využijete v interiéri bytov aj chát.


TAGAL Impregnace na kůži a textil 300 ml
5,76 €

4,60 €
+ doprava zadarmo

Přípravek k impregnaci textilu, oděvů, stanů, deštníků, plachet a bot. TAGAL impregnace penetruje materiál a dělá ho vodoodpudivým. Stane se nepostradatelnou pomůckou ve vlhkých měsících nebo třeba při kempování.


TAGAL Čistič kůže 300 ml-46%
5,02 €

2,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Přípravek k čištění kůže. TAGAL čistič kůže je ideální pro použití u kožených sedacích souprav, automobilového čalounění, kabelek, kabátů a obuvi. Prodlužuje životnost kůže a obnovuje její přirozené vlastnosti.


MEFISTO Na krbové sklá 500 ml
6,15 €

4,99 €
+ doprava zadarmo

Čistiaci prípravok určený na odstraňovanie sadzí a mastných nečistôt z povrchu ** krbových skiel a presklených dvierok. Mefisto možno použiť aj na čistenie mastného krbového náradia alebo **súčasťou grilov, keramických obkladov, dlažby a ďalších.


MEFISTO Kera 300 ml
4,99 €
4,60 €
+ doprava zadarmo

Čisticí přípravek určen na čištění sklokeramických desek. Mefisto Kera vyčistí povrch od připečených potravin, mastnot a nečistot. Příjemná vůně zeleného jablka a skořice nikoho neurazí.


LEIFHEIT Čistič na silne znečistené podlahy 41418
8 €

6,40 €
+ doprava zadarmo

Čistič na silne znečistené podlahy s objemom 1 liter v silnom, koncentrovanom balení od nemeckej značky Leifheit, ktorý si hravo poradí aj so silne znečistenými povrchmi. Obnovuje lesk a čistotu vašej domácnosti. S bezpečnostným uzáverom.


Frosch Eko Čistič na varné dosky 2x300 ml
8,39 €
+ doprava zadarmo

Frosch Eko čistič odstráni šetrne nečistoty a mastnotu zo sklokeramických povrchov a indukčných dosiek. Vďaka mechanickému rozprašovaču sa ľahko nanáša a zanecháva sviežu citrusovú vôňu.


LEIFHEIT Čistič na podlahy s leštidlom 1 l 41417
8 €

5,30 €
+ doprava zadarmo

Čistič na podlahy s leštidlom o objeme 1 l, ktorý je určený pre umývanie dlažieb a kamenných povrchov. Jeho koncentrované zloženie dokonale odstráni všetky nečistoty, bezpečnostný uzáver zamedzí rozliatiu alebo nepríjemným nehodám.


Vitroclen Čistič na sklokeramické dosky 200 ml-35%
4,63 €

3 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vitroclen je špeciálny krémový prostriedok na čistenie sklokeramických dosiek. Jeho jemný krém účinne odstraňuje nečistoty, ale zároveň je šetrný k povrchu vašej sklokeramickej doske a nepoškriabe ju.


Cillit Bang Aktívna pena Antibacterial 600 ml-34%
5,79 €

3,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nová Cillit Bang Aktívna pena je určená pre rýchle a ľahké čistenie veľkých plôch v kúpeľni. Unikátna tryska zaistí perfektné pokrytie, pena prenikne a rozpustí usadeniny a špinu v celej kúpeľni, zničí 99% baktérií a zanechá žiarivý lesk.


Tiret čistič odpadov 500 ml-29%
4,26 €

3 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Čistič odpadov Tiret je veľmi efektívny prostriedok špeciálne určený na odstránenie tých najodolnejších usadenín. Bez najmenších problémov rozpustí kuchynské odpady, vlasy, tuk, papier či vatu.