Počet nájdených produktov: 320

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Cillit Bang Čistá domácnosť
20,84 €

9,64 €

Táto sada čistidiel od Cillit Bang vám zaručí čistú domácnosť kamkoľvek, kam sa pozriete. Sada obsahuje 4 čistiace prostriedky: Cillit Bang proti vodnému kameňu, Gélový čistič WC, Cillit Bang pre bielenie a čistotu s Turbo Power a Cillit Bang proti mastnote.


Dettol Antibakteriálne obrúsky na povrchy 4 x 84 ks
25,58 €

19,34 €

Tento balček antibakteriálnych obrúskov na povrchy od značky Dettol obsahuje 4 balíčky obrúskov po 84 ks, ktoré ničia 99,9% baktérií vrátane E.coli, salmonely, MRSA a vírusu chrípky. Odstraňujú 90% alergénov ako je prach, peľ a srsť. Neobsahujú žiadne bielidlá ani farbivá a preto sú vhodné na dosky na krájanie, toaletné sedadla, detské stoličky, chladničky a pod.


Savo Original dezinfekčný prípravok 5 kg
5,77 €

Ideálny dezinfekčný prostriedok na podlahy, kuchyne, sanitárne predmety a sanitárnu keramiku, ale aj detské hračky a ďalšie umývateľné povrchy v domácnosti. Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy, riasy a mikroskopické huby.


Dettol Antibakteriální sprej na povrchy Limetka a Máta 500 ml
4,24 €

Novinka

Univerzální čistič ve spreji od značky Dettol odstraní 99,9 % bakterií a virů a 90 % alergenů, jako je prach, zvířecí chlupy a pyl. Navíc díky příjemné vůni limetky a máty bude čištěný povrch příjemně vonět.


Domestos Power 5 modrá voda Ocean 3 x 53 g
5,02 €

3,85 €

Novinka

Udržování svěžesti a čistoty vašeho WC nebylo nikdy tak snadné jako se závěsným WC blokem Domestos Power 5 modrá voda Ocean. Díky pěti klíčovým vlastnostem udržuje úžasnou čistotu a mimořádnou svěžest. Aktivní čistící pěna odstraňuje nečistoty i bakterie, dezinfikuje, brání tvorbě vodního kamene a současně leští vaši toaletu.


Domestos Power 5 modrá voda Pink 3 x 53 g
5,02 €

3,85 €

Novinka

Udržování svěžesti a čistoty vašeho WC nebylo nikdy tak snadné jako se závěsným WC blokem Domestos Power 5 modrá voda Pink. Díky pěti klíčovým vlastnostem udržuje úžasnou čistotu a mimořádnou svěžest. Aktivní čistící pěna odstraňuje nečistoty i bakterie, dezinfikuje, brání tvorbě vodního kamene a současně leští vaši toaletu.


LEIFHEIT Prostředek Easy Spray na dlažbu a kámen
9,69 €

7,74 €

Novinka

Prostředek na mytí dlažby a kamenných obkladů navíc v praktickém balení se šroubovacím uzávěrem. V kombinaci s mopem dostanete čistící sílu, se kterou se snadno zbavíte šmouh, skvrn, vodního kamene a pomůžete tak zrenovovat povrch podlahy v domácnosti. Leifheit Easy Spray snadno použijete v domácnosti i víkendových sídlech.


LEIFHEIT Prostředek Easy Spray na laminát, vinyl a lakované podlahy
9,69 €

7,74 €

Novinka

Prostředek na mytí podlah navíc v praktickém balení se šroubovacím víčkem. Možnost použití je opravdu široká. Saponát lze aplikovat na vinylové, lakované a na laminátové typy podlahových krytin. V kombinaci s mopem dostanete čistící sílu se kterou snadno předejdete skvrnám. Leifheit Easy Spray využijete v interiéru bytů i chat.


Savo Pet Odstraňovač skvrn na koberce 450 ml
9,69 €

6,58 €

Novinka

Čistič nejen na odstranění skvrn a zápachu po domácích mazlíčcích, ale také na skvrny biologického původu a bláto. Savo Pet Odstraňovač skvrn na kobercel neobsahuje chlór a odstraňuje skvrny pomocí unikátní kombinace aktivních rozpouštěcích látek.


Savo Pet Odstraňovač skvrn na podlahy 700 ml
9,69 €

6,58 €

Novinka

Tekutý čistič nejen na odstranění skvrn a zápachu po domácích mazlíčcích, ale také na skvrny biologického původu a bláto. Savo Pet Odstraňovač skvrn na podlahy neobsahuje chlór a odstraňuje skvrny pomocí unikátní kombinace aktivních rozpouštěcích látek.


Savo Pet Odstraňovač skvrn univerzál bez chlóru 450 ml
9,69 €

6,58 €

Novinka

Univerzální čistič nejen na odstranění skvrn a zápachu po domácích mazlíčcích, ale také na skvrny biologického původu a bláto. Savo Pet Odstraňovač skvrn univerzál neobsahuje chlór a odstraňuje skvrny pomocí unikátní kombinace aktivních rozpouštěcích látek.


Cillit Bang WC Odstraňovač vodného kameňa Citrus 750 ml
3,46 €

2,68 €

Cillit Bang odstraňovač vodného kameňa ničí baktérie a dokonale odstráni špinu a vodný kameň z vašej toalety. Jednouduchá aplikácia. Zanecháva sviežu citrusovú vôňu. Objem 750 ml.


LEIFHEIT Čistič na sklo - koncentrát 1 l 41414
8 €

5,99 €

Čistič na sklo Leifheit v balení 1 liter v extra silnom, koncentrovanom balení. Hravo zbaví nečistôt všetky druhy skiel a okná. Stačí už len niekoľko kvapiek a výsledky práce tohto vynikajúceho čističa sa ihneď dostavia. S bezpečnostným uzáverom pre elimináciu nežiadúceho vyliatia.


Dettol Antibakteriálny sprej na povrchy 500 ml
5 €

3,47 €

Antibakteriálny univerzálny čistič v spreji ničí 99,9% baktérií a vírusov. Odstraňuje 90% alergénov (prach, mačaciu a psiu srsť, peľ) prítomných na tvrdom neporéznom povrchu.


Dettol Antibakteriálne utierky na povrchy 36 ks
4,66 €

3,48 €

Dettol antibakteriálne utierky na povrchy ničia 99% baktérií, vrátane E. coli, Salmonelly, MRSA a vírusu chrípky. Utierky bez bielidla a farbív sú ideálne pre rýchle a hygienické čistenie.


Frosch Eko Čistič na varné dosky 2x300 ml
8,39 €

Frosch Eko čistič odstráni šetrne nečistoty a mastnotu zo sklokeramických povrchov a indukčných dosiek. Vďaka mechanickému rozprašovaču sa ľahko nanáša a zanecháva sviežu citrusovú vôňu.


LEIFHEIT Čistič na silne znečistené podlahy 41418
8 €

6,40 €

Čistič na silne znečistené podlahy s objemom 1 liter v silnom, koncentrovanom balení od nemeckej značky Leifheit, ktorý si hravo poradí aj so silne znečistenými povrchmi. Obnovuje lesk a čistotu vašej domácnosti. S bezpečnostným uzáverom.


SANYTOL 3 x 1l dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy
10,90 €

SANYTOL čistič na podlahy vďaka svojmu trojitému účinku dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Odstraňuje okrem iného herpes, vírus H7N1, salmonelu, listériu, stapphylococcus aureus, candida albicane, escherichia coli, Aspergillus Niger, pseudomonas aeuruginosa, henterococcus Hirai a lactobacillus brevis.


Frosch Eko Sprej čistič na kuchyne sa sódou 2x500 ml
6,99 €

Frosch Eko čistič so sódou čistí rýchlo a dôkladne aj ťažko odstrániteľné nečistoty a zaschnuté vrstvy mastnoty v kuchyni aj na všetkých umývateľných plochách v domácnosti. Účinnosť zaručuje obsah prírodnej sódy.


Cillit Bang WC Odstraňovač baktérií a špiny 750 ml
3,46 €

2,68 €

Cillit Bang WC čistič ničí baktérie a dokonale odstráni špinu a vodný kameň z vašej toalety. Jednouduchá aplikácia. Zanecháva sviežu vôňu. Objem 750 ml.


LEIFHEIT Čistič na podlahy s leštidlom 1 l 41417
8 €

5,30 €

Čistič na podlahy s leštidlom o objeme 1 l, ktorý je určený pre umývanie dlažieb a kamenných povrchov. Jeho koncentrované zloženie dokonale odstráni všetky nečistoty, bezpečnostný uzáver zamedzí rozliatiu alebo nepríjemným nehodám.


LEIFHEIT Čistič kúpeľní 0,5 l 41412
6,30 €

3,70 €

Čistič kúpeľní Leifheit s objemom 0,5 l, s ktorým hravo vyčistíte celú vašu kúpeľňu od nečistôt a usadenín. Vďaka bezpečnostnému uzáveru si môžete byť istí, že nehrozí náhle vyliatie prípravku a pomocou 3 úrovní rozprašovača hravo nadávkujete potrebné množstvo čističa.


Vitroclen Čistič na sklokeramické dosky 200 ml
4,63 €

Vitroclen je špeciálny krémový prostriedok na čistenie sklokeramických dosiek. Jeho jemný krém účinne odstraňuje nečistoty, ale zároveň je šetrný k povrchu vašej sklokeramickej doske a nepoškriabe ju.


Cillit Bang Aktívna pena Antibacterial 600 ml
5,79 €

4,63 €

Nová Cillit Bang Aktívna pena je určená pre rýchle a ľahké čistenie veľkých plôch v kúpeľni. Unikátna tryska zaistí perfektné pokrytie, pena prenikne a rozpustí usadeniny a špinu v celej kúpeľni, zničí 99% baktérií a zanechá žiarivý lesk.


Pronto DUO PRACHOVKA komplet + náhradná náplň
9,10 €

Pronto prachovka predstavuje pohodlný a účinný spôsob odstraňovania prachu z nábytku a ťažko dostupných miest. Špeciálne balenie obsahuje prachovku aj náhradnú hlavicu.


Tiret čistič odpadov 500 ml
4,26 €

Čistič odpadov Tiret je veľmi efektívny prostriedok špeciálne určený na odstránenie tých najodolnejších usadenín. Bez najmenších problémov rozpustí kuchynské odpady, vlasy, tuk, papier či vatu.


Electrolux Vôňa do umývačky riadu Lemon 2 ks
5,70 €

5 €

Tento osviežovač umývačiek riadu udržuje čistú a sviežu vôňu vašej umývačky, čo sa obzvlášť hodí, keď v nej ponecháte znečistený riad. Odstraňuje zápach a prevonia váš spotrebič sviežou citrónovou vôňou.


Savo Podlahy a povrchy Oceán 3x 750 ml
5,88 €

4,70 €

Univerzálny čistiaci prípravok na podlahy a iné umývateľné povrchy (napr. kachličky, laminát, plasty a pod.). Účinne odstraňuje bežné nečistoty. Rýchlo schne a zanecháva povrch lesklý a bez šmúh. Obsahuje 3 ks.


SANYTOL 3 x 75ml dezinfekčný gél na ruky
8,64 €

Dezinfekčný gél na ruky vďaka trojitému účinku čistí ruky, neutralizuje zápach a eliminuje 99,9% vírusov, baktérií a plesní bez vody a mydla. Nezanecháva na rukách lepivý pocit.


Cillit Bang Spray Proti vodnému kameňu a pre väčší lesk 750 ml
5,79 €

4,63 €

Nový Cillit Bang proti vodnému kameňu a pre väčší lesk pôsobí už behom niekoľkých sekúnd. Veľmi účinne odstraňuje vodný kameň, zvyšky mydla, hrdzu a špinu. Výsledkom je dokonalá čistota a žiarivý lesk. Objem 750 ml.


Bref Power Aktiv Quattro Lemon 4x 50g
6,24 €

4,67 €

WC blok je vybavený štyrmi guľôčkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok. Pri každom spláchnutí bude vaša toaleta hygienicky čistá a svieža. Neštandardný tvar ozvláštni toaletu zaujímavým dizajnom. Balenie obsahuje 4 WC bloky.


Electrolux Čistič myček nádobí
5,70 €

5 €

Optimalizujte funkčnost vaší myčky nádobí a prodlužte její životnost pomocí tohoto odmašťovače pro myčky. Objem balení 250 ml.


SANYTOL 2 x 300ml proti roztočom
8,64 €

SANYTOL proti roztočom odstraňuje 100% roztočov a ploštíc prítomných v tkaninách. Na použitie na tkaninách, matracoch a kobercoch. Bez vône aj zápachu a s účinnosťou až 6 mesiacov. Zabraňuje ich rozmnožovaniu a dezinfikuje prostredie domácnosti.


Cif Ultrafast Kuchyňa čistiaci sprej 2 x 750 ml + UltraFast Kúpeľňa 750 ml
9,04 €

6,67 €

Výhodný set 3 čističov značky Cif. Cif Kuchyňa účinne odstraňuje nečistoty v kuchyni. Nastriekajte, zotrite a je to hotové. Cif Kúpeľňa UltraFast čistiaci sprej rýchlo odstraňuje bežné nečistoty v kúpeľni a pritom zanecháva povrchy žiarivé.


SANYTOL 3 x 24ks antialergénne univerzálne čistiace utierky
9,72 €

Antialergénne univerzálne čistiace obrúsky čistia, dezinfikujú a neutralizujú alergény z roztočov, mačiek a peľov s 98% účinnosťou. Eliminujú baktérie, vírusy a plesne. Utierky sa po použití jednoducho vyhodia do odpadkového koša.


Bref Blue Aktiv Fresh Flower 3 x 50 g
5,81 €

4,64 €

Novinka

Bref Blue Aktiv Fresh Flower je extra účinný WC blok, ktorý čistí toaletu aj medzi spláchnutím. Tiež ju chráni pred vodným kameňom. Zároveň zafarbuje vodu do modrého odtieňa, pre viac čistoty a sviežosti. Bol navrhnutý tak, aby dodal vašej toalete sviežosť a vôňu s vysokou účinnosťou a čistotou.


LEIFHEIT Čistič na laminátové podlahy 1 l 41415
8 €

6,20 €

Čistič na laminátové podlahy – koncentrát s objemom 1 l s kvalitou nemeckej značky Leifheit, ktorý je vynikajúci pre umývanie a údržbu drevených a laminátových povrchov. Extra koncentrované balenie zaručuje mimoriadnu silu čističa a zanechá tak Vašu podlahu či ďalšie povrchy perfektne čisté.


Savo Prípravok na umývanie riadu Limetka a jazmín 3 x 1 l
5,88 €

4,70 €

Rýchlo a účinne odstráni mastnotu, dokonca aj z plastového riadu. Pomáha zachovať hubku hygienicky čistú. Prípravok obsahuje citrónovú šťavu. Dermatologicky testované. Obsahuje 3 ks.


AEG Čistič mikrovlnnej rúry spray 250 ml
6,45 €
5,83 €

Tento veľmi kvalitný čistič rozpúšťa mastnotu a škvrny vnútri i zvonka vašej mikrovlnnej rúry. Účinne odstraňuje baktérie, pleseň a nechcené pachy, zatiaľ čo je stále šetrný k životnému prostrediu a netoxický pri použití.


Bref Winter Magic Ice Baby 3 x 50 g-19%
3,83 €

3,08 €

Výpredaj

Doprajte vašej toalete čistotu a sviežosť s limitovanou edíciou Bref Winter Magic. K dispozícii sú dva varianty z radu Power Aktiv, ktoré vďaka intenzívnejšiemu jadru bloku osviežujú toaletu až do posledného spláchnutia. Ak patríte medzi milovníkov zimného obdobia, tak by táto novinka u vás určite nemala chýbať.


Bref Winter Magic Let is Snow 3 x 50 g
5,38 €

Doprajte vašej toalete čistotu a sviežosť s limitovanou edíciou Bref Winter Magic. K dispozícii sú dva varianty z radu Power Aktiv, ktoré vďaka intenzívnejšiemu jadru bloku osviežujú toaletu až do posledného spláchnutia. Ak patríte medzi milovníkov zimného obdobia, tak by táto novinka u vás určite nemala chýbať.


Vektex Simple rukavice, veľkosť S, 12 párov
8,84 €

7,90 €

Upratovacie rukavice Vektex Simple vo veľkom balení 12 párov sú vysoko elastické s bavlnenou výstelkou. Rukavice sú púdrované pre jednoduché nasadenie a zvesenia a určené na viac použití.