Počet nájdených produktov: 281

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Domestos Total Hygiene Lime Fresh WC gel 2x 700 ml + Ocean Fresh 750 ml
7,06 €

5,49 €
+ doprava zadarmo

Zabíja baktérie v toalete. Pôsobí aj pod vodnou hladinou. Gélový dezinfekčný prípravok určený na odstraňovanie vodného kameňa v toalete. Priľne k povrchu toaletnej misy, kde pôsobí dlhú dobu, a to dokonca aj pod vodnou hladinou! Balenie obsahuje 3 ks.


Savo Original dezinfekčný prípravok 5 kg
5,77 €
+ doprava zadarmo

Ideálny dezinfekčný prostriedok na podlahy, kuchyne, sanitárne predmety a sanitárnu keramiku, ale aj detské hračky a ďalšie umývateľné povrchy v domácnosti. Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy, riasy a mikroskopické huby.


Cillit Bang WC Odstraňovač vodného kameňa Citrus 750 ml
3,46 €

2,68 €
+ doprava zadarmo

Cillit Bang odstraňovač vodného kameňa ničí baktérie a dokonale odstráni špinu a vodný kameň z vašej toalety. Jednouduchá aplikácia. Zanecháva sviežu citrusovú vôňu. Objem 750 ml.


LEIFHEIT Čistič na sklo - koncentrát 1 l 41414
8 €

5,99 €
+ doprava zadarmo

Čistič na sklo Leifheit v balení 1 liter v extra silnom, koncentrovanom balení. Hravo zbaví nečistôt všetky druhy skiel a okná. Stačí už len niekoľko kvapiek a výsledky práce tohto vynikajúceho čističa sa ihneď dostavia. S bezpečnostným uzáverom pre elimináciu nežiadúceho vyliatia.


Dettol Antibakteriálny sprej na povrchy 500 ml
5 €

3,47 €
+ doprava zadarmo

Antibakteriálny univerzálny čistič v spreji ničí 99,9% baktérií a vírusov. Odstraňuje 90% alergénov (prach, mačaciu a psiu srsť, peľ) prítomných na tvrdom neporéznom povrchu.


Frosch Eko Čistič na varné dosky 2x300 ml-15%
8,39 €

7,06 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Frosch Eko čistič odstráni šetrne nečistoty a mastnotu zo sklokeramických povrchov a indukčných dosiek. Vďaka mechanickému rozprašovaču sa ľahko nanáša a zanecháva sviežu citrusovú vôňu.


LEIFHEIT Čistič na silne znečistené podlahy 41418
8 €

6,40 €
+ doprava zadarmo

Čistič na silne znečistené podlahy s objemom 1 liter v silnom, koncentrovanom balení od nemeckej značky Leifheit, ktorý si hravo poradí aj so silne znečistenými povrchmi. Obnovuje lesk a čistotu vašej domácnosti. S bezpečnostným uzáverom.


SANYTOL 3 x 1l dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy-15%
9,99 €

8,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

SANYTOL čistič na podlahy vďaka svojmu trojitému účinku dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Odstraňuje okrem iného herpes, vírus H7N1, salmonelu, listériu, stapphylococcus aureus, candida albicane, escherichia coli, Aspergillus Niger, pseudomonas aeuruginosa, henterococcus Hirai a lactobacillus brevis.


Frosch Eko Sprej čistič na kuchyne sa sódou 2x500 ml-15%
6,99 €

5,88 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Frosch Eko čistič so sódou čistí rýchlo a dôkladne aj ťažko odstrániteľné nečistoty a zaschnuté vrstvy mastnoty v kuchyni aj na všetkých umývateľných plochách v domácnosti. Účinnosť zaručuje obsah prírodnej sódy.


York Čistiaci valček so 4 náhradami
5,99 €

5,20 €
+ doprava zadarmo

Čistiaci valček so 4 náhradami je vhodný na údržbu vášho ošatenia a rovnako tak je vhodný na údržbu stolíka alebo poličiek. Všetky nepotrebnosti sa na valček prilepia a potom sa ich môžete zbaviť.


Cillit Bang WC Odstraňovač baktérií a špiny 750 ml
3,46 €

2,68 €
+ doprava zadarmo

Cillit Bang WC čistič ničí baktérie a dokonale odstráni špinu a vodný kameň z vašej toalety. Jednouduchá aplikácia. Zanecháva sviežu vôňu. Objem 750 ml.


LEIFHEIT Čistič na podlahy s leštidlom 1 l 41417
8 €

5,30 €
+ doprava zadarmo

Čistič na podlahy s leštidlom o objeme 1 l, ktorý je určený pre umývanie dlažieb a kamenných povrchov. Jeho koncentrované zloženie dokonale odstráni všetky nečistoty, bezpečnostný uzáver zamedzí rozliatiu alebo nepríjemným nehodám.


SANYTOL 3 x 1 l antialergénny univerzálny čistič, podlahy-27%
8,99 €

6,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Antialergénny univerzálny čistič na podlahy je expertom na dezinfekciu bez chlóru. Odstraňuje mastnotu a neutralizuje alergény z roztočov, mačiek a peľov s 99% účinnosťou.


LEIFHEIT Čistič kúpeľní 0,5 l 41412
6,30 €

3,70 €
+ doprava zadarmo

Čistič kúpeľní Leifheit s objemom 0,5 l, s ktorým hravo vyčistíte celú vašu kúpeľňu od nečistôt a usadenín. Vďaka bezpečnostnému uzáveru si môžete byť istí, že nehrozí náhle vyliatie prípravku a pomocou 3 úrovní rozprašovača hravo nadávkujete potrebné množstvo čističa.


Vitroclen Čistič na sklokeramické dosky 200 ml
4,63 €
+ doprava zadarmo

Vitroclen je špeciálny krémový prostriedok na čistenie sklokeramických dosiek. Jeho jemný krém účinne odstraňuje nečistoty, ale zároveň je šetrný k povrchu vašej sklokeramickej doske a nepoškriabe ju.


Cillit Bang Aktívna pena Antibacterial 600 ml
5,79 €

4,63 €
+ doprava zadarmo

Nová Cillit Bang Aktívna pena je určená pre rýchle a ľahké čistenie veľkých plôch v kúpeľni. Unikátna tryska zaistí perfektné pokrytie, pena prenikne a rozpustí usadeniny a špinu v celej kúpeľni, zničí 99% baktérií a zanechá žiarivý lesk.


Pronto DUO PRACHOVKA komplet + náhradná náplň
9,10 €
+ doprava zadarmo

Pronto prachovka predstavuje pohodlný a účinný spôsob odstraňovania prachu z nábytku a ťažko dostupných miest. Špeciálne balenie obsahuje prachovku aj náhradnú hlavicu.


Tiret čistič odpadov 500 ml
4,26 €
+ doprava zadarmo

Čistič odpadov Tiret je veľmi efektívny prostriedok špeciálne určený na odstránenie tých najodolnejších usadenín. Bez najmenších problémov rozpustí kuchynské odpady, vlasy, tuk, papier či vatu.


SANYTOL 3 x 500ml antialergénny univerzálny čistič, sprej
9,72 €
+ doprava zadarmo

Antialergénny univerzálny čistič v spreji je expertom na dezinfekciu bez chlóru. Čistí, dezinfikuje a neutralizuje alergény z roztočov, mačiek a peľov s 99% účinnosťou.


Electrolux Vôňa do umývačky riadu Lemon 2 ks
5,70 €

5 €
+ doprava zadarmo

Tento osviežovač umývačiek riadu udržuje čistú a sviežu vôňu vašej umývačky, čo sa obzvlášť hodí, keď v nej ponecháte znečistený riad. Odstraňuje zápach a prevonia váš spotrebič sviežou citrónovou vôňou.


Savo Podlahy a povrchy Oceán 3x 750 ml
5,88 €

4,70 €
+ doprava zadarmo

Univerzálny čistiaci prípravok na podlahy a iné umývateľné povrchy (napr. kachličky, laminát, plasty a pod.). Účinne odstraňuje bežné nečistoty. Rýchlo schne a zanecháva povrch lesklý a bez šmúh. Obsahuje 3 ks.


SANYTOL 3 x 75ml dezinfekčný gél na ruky-29%
7,99 €

5,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dezinfekčný gél na ruky vďaka trojitému účinku čistí ruky, neutralizuje zápach a eliminuje 99,9% vírusov, baktérií a plesní bez vody a mydla. Nezanecháva na rukách lepivý pocit.


Cillit Bang Spray Proti vodnému kameňu a pre väčší lesk 750 ml
5,79 €

4,63 €
+ doprava zadarmo

Nový Cillit Bang proti vodnému kameňu a pre väčší lesk pôsobí už behom niekoľkých sekúnd. Veľmi účinne odstraňuje vodný kameň, zvyšky mydla, hrdzu a špinu. Výsledkom je dokonalá čistota a žiarivý lesk. Objem 750 ml.


Cillit Bang WC Click Gel Sviežosť mora 4 ks
3,46 €

2,68 €
+ doprava zadarmo

Gélový čistič WC Cillit Bang je ideálnym prostriedkom pre dokonale čistú a sviežu toaletu. Inovovaná formula zabraňuje vysychaniu gélu a po každom spláchnutí prevonia vašu toaletu príjemnou vôňou mora. Balenie obsahuje 4 kusy, ktoré vydrží po dobu až štyroch týždňov.


Electrolux Čistič myček nádobí
5,70 €

5 €
+ doprava zadarmo

Optimalizujte funkčnost vaší myčky nádobí a prodlužte její životnost pomocí tohoto odmašťovače pro myčky. Objem balení 250 ml.


SANYTOL 2 x 300ml proti roztočom
8,64 €
+ doprava zadarmo

SANYTOL proti roztočom odstraňuje 100% roztočov a ploštíc prítomných v tkaninách. Na použitie na tkaninách, matracoch a kobercoch. Bez vône aj zápachu a s účinnosťou až 6 mesiacov. Zabraňuje ich rozmnožovaniu a dezinfikuje prostredie domácnosti.


Cif Ultrafast Kuchyňa čistiaci sprej 2 x 750 ml + UltraFast Kúpeľňa 750 ml
9,04 €

6,67 €
+ doprava zadarmo

Výhodný set 3 čističov značky Cif. Cif Kuchyňa účinne odstraňuje nečistoty v kuchyni. Nastriekajte, zotrite a je to hotové. Cif Kúpeľňa UltraFast čistiaci sprej rýchlo odstraňuje bežné nečistoty v kúpeľni a pritom zanecháva povrchy žiarivé.


SANYTOL 3 x 24ks antialergénne univerzálne čistiace utierky-19%
8,99 €

7,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Antialergénne univerzálne čistiace obrúsky čistia, dezinfikujú a neutralizujú alergény z roztočov, mačiek a peľov s 98% účinnosťou. Eliminujú baktérie, vírusy a plesne. Utierky sa po použití jednoducho vyhodia do odpadkového koša.


LEIFHEIT Čistič na laminátové podlahy 1 l 41415
8 €

6,20 €
+ doprava zadarmo

Čistič na laminátové podlahy – koncentrát s objemom 1 l s kvalitou nemeckej značky Leifheit, ktorý je vynikajúci pre umývanie a údržbu drevených a laminátových povrchov. Extra koncentrované balenie zaručuje mimoriadnu silu čističa a zanechá tak Vašu podlahu či ďalšie povrchy perfektne čisté.


Savo Prípravok na umývanie riadu Limetka a jazmín 3 x 1 l
5,88 €

4,70 €
+ doprava zadarmo

Rýchlo a účinne odstráni mastnotu, dokonca aj z plastového riadu. Pomáha zachovať hubku hygienicky čistú. Prípravok obsahuje citrónovú šťavu. Dermatologicky testované. Obsahuje 3 ks.


Vektex Simple rukavice, veľkosť S, 12 párov
8,84 €

7,90 €
+ doprava zadarmo

Upratovacie rukavice Vektex Simple vo veľkom balení 12 párov sú vysoko elastické s bavlnenou výstelkou. Rukavice sú púdrované pre jednoduché nasadenie a zvesenia a určené na viac použití.


Cillit Bang Aktívna pena 600 ml
5,79 €

4,63 €
+ doprava zadarmo

Nová Cillit Bang Aktívna pena je určená pre rýchle a ľahké čistenie veľkých plôch v kúpeľni. Unikátna tryska zaistí perfektné pokrytie, pena prenikne a rozpustí usadeniny a špinu v celej kúpeľni a zanechá žiarivý lesk.


Real Real Riad 4x500g-30%

Real Real Riad 4x500g

Hodnotenie: 5
7,49 €

5,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Účinný, ale zároveň šetrný umývací prostriedok Green Clean má silnú odmasťovaciu schopnosť a pritom je biologicky odbúrateľný. Je jemne kvetinovo-citrusovo parfumovaný a zanecháva riad dokonale čistý.


Frosch Eko Na riad mandľové mlieko 3 x 750 ml
7,79 €
7,06 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Prostriedok na riad Frosch Eko zaručuje dokonalú čistotu a lesk pre váš riad. Zloženie je založené na rastlinných látkach s mandľovým olejom, ktorý zároveň ošetruje pokožku rúk.


Electrolux Sada čističov pre umývačky E6DK4106
16,40 €
+ doprava zadarmo

Sada čističov pre umývačky Electrolux E6DK4106, ktorá predĺži životnosť vašej umývačky tak, že bude udržiavať vnútorný priestory umývačky v perfektnom stave pre stabilný výkon, čistotu a príjemnú vôňu. Vhodné pre umývačky Electrolux, AEG a Zanussi.


Savo Podlahy a povrchy Drevo a laminát 3x 750 ml
5,88 €

4,70 €
+ doprava zadarmo

Univerzálny čistiaci prípravok na podlahy a iné umývateľné povrchy (napr. kachličky, laminát, plasty a pod.). Účinne odstraňuje bežné nečistoty. Rýchlo schne a zanecháva povrch lesklý a bez šmúh. Obsahuje 3 ks.


Fackelmann Multifunkčná kefa 2v1
7,90 €
+ doprava zadarmo

Fackelmann multifukční kartáč je skvělý pomocník na úklid koupelny! Kartáč je složený ze dvou hlavic, větší na plochy dlaždiček, vanu či sprchový kout a menší, který využijete zejména na čištění spár.


Cillit Bang WC Click Gél Vôňa lesa 4 ks
3,46 €

2,68 €
+ doprava zadarmo

Gélový čistič WC Cillit Bang je ideálnym prostriedkom pre dokonale čistú a sviežu toaletu. Inovovaná formula zabraňuje vysychaniu gélu a po každom spláchnutí prevonia vašu toaletu príjemnou lesnou vôňou. Balenie obsahuje 4 kusy, ktoré vydrží po dobu až štyroch týždňov.


Frosch Eko WC gel levanduľa 3x750 ml-15%
8,39 €

7,06 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dokonalý WC čistič v bio kvalite značky Frosch dôkladne odstraňuje nečistotu, vodný a močový kameň z celej toaletnej misy vrátane horných okrajov. Všetko zanecháva čisté a s jemnou vôňou levandule.


Kollant Kalif k zamedzeniu prístupu psov a mačiek 500m
6,99 €

6,25 €
+ doprava zadarmo

Kalif je netoxický postrek, ktorý zamedzuje prístupu psov a mačiek k nežiadúcim miestam. Obsahuje účinné prírodné látky, ktoré svojou vôňou a zložením odrádzajú zviera v močení na miestach, ktoré sprejom postriekate.


Pronto 5v1 čistič na drevo 3 x 750 ml
9,59 €
+ doprava zadarmo

Pronto mydlový čistič 5v1 účinne čistí drevené podlahy, odstraňuje prach, povrch hydratuje, osviežuje a chráni. Možno ho použiť na všetky typy drevených podláh aj drevený nábytok s povrchovou úpravou.


Vektex Jednorazové rukavice Starlight, veľkosť M, 3x 20 ks
8,10 €
7,90 €
+ doprava zadarmo

Jednorazové rukavice by nemali chýbať v žiadnej domácnosti. Sú šikovné pri upratovaní a všetkých činnostiach, kde by boli rukavice na viac použití trvalo zašpinené. Táto sada 60 ks je z prírodného latexu a púdrovaná.


Domestos Power 5 Pine tuhý WC blok 5 x 55 g
7,80 €
7,40 €
+ doprava zadarmo

Tuhý WC blok Domestos Power 5 poskytuje Vaší toaletě komplexní péči. Zabraňuje tvorbě vodního kamene, zaručuje čistý povrch toaletní mísy, zanechává hygienickou čistotu a dlouhotrvající svěží vůni při každém spláchnutí.


Cillit Bang WC Click Gél Citrus 4 ks
3,46 €

2,68 €
+ doprava zadarmo

Gélový čistič WC Cillit Bang je ideálnym prostriedkom pre dokonale čistú a sviežu toaletu. Inovovaná formula zabraňuje vysychaniu gélu a po každom spláchnutí prevonia vašu toaletu príjemnou citrónovou vôňou. Balenie obsahuje 4 kusy, ktoré vydržia po dobu až štyroch týždňov.


Vektex Simple Soft handra na podlahu 10 ks
8,80 €
+ doprava zadarmo

Set desiatich handier Vektex Simple Soft je určený na všetky typy podláh. Rozmer handry je 60×70 cm a vďaka vysokému podielu viskózy je veľmi savá. Skrátka osvedčený evergreen do každej domácnosti.