Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Čistiace prostriedky do kúpeľne

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Čistiace prostriedky do kúpeľne u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Čistiace prostriedky do kúpeľne alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Čistiace prostriedky do kúpeľne nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
Tierra Verde Citrónový gél na vodný kameň 750 ml Cillit Bang odstraňovač vodného kameňa do kúpeľne 750 ml
Tierra Verde Citrónový gél na vodný kameň 750 ml

Čistiaci prípravok na odstránenie vodného kameňa od značky Tierra Verde je vhodný na keramické povrchy, vodovodné kohútiky, vane či toalety. Gélová konzistencia umožní prípravok naniesť a potom nechať pôsobiť aj na neprístupných miestach.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LAVON Professional Sanita aktívna pena, 1 l Cillit Bang odstraňovač vodného kameňa do kúpeľne 750 ml
LAVON Professional Sanita aktívna pena, 1 l

Profesionálny čistič s aktívnou hustou penou od značky Lavon odstráni vodný kameň, zvyšky mydla, hrdze, minerálnych a močových usadenín, vápenných nánosov, prípadne cementových zvyškov. Obsahuje kyselinu methansulfónovú a mliečnu, ktoré sú 100% biologicky odbúrateľné a šetrné k povrchom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Cillit Bang odstraňovač vodného kameňa do kúpeľne 750 ml Cillit Bang odstraňovač vodného kameňa do kúpeľne 750 ml
Cillit Bang odstraňovač vodného kameňa do kúpeľne 750 ml

Čistiaci prostriedok Cillit Bang proti vodnému kameňu a pre väčší lesk pôsobí už behom niekoľkých sekúnd. Veľmi účinne odstraňuje vodný kameň, zvyšky mydla, hrdzu a špinu. Výsledkom je dokonalá čistota a žiarivý lesk. Objem 750 ml.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Electrolux Loptičky do sušičky Domestos 24H Pine Fresh čistiaci a dezinfekčný prostriedok 5L
Electrolux Loptičky do sušičky

Loptičky do sušičky sú skvelí pomocníci pre nadýchanú bielizeň. Pohybom s bubnom sušičky načuchrávajú textílie, ktoré sa tak dobre vysušia a zároveň ich udržia oddelené od seba. Balenie obsahuje 2 loptičky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Domestos 24H Pine Fresh čistiaci a dezinfekčný prostriedok 5L Domestos 24H Pine Fresh čistiaci a dezinfekčný prostriedok 5L
Domestos 24H Pine Fresh čistiaci a dezinfekčný prostriedok 5L

Domestos tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.

môžete mať 29.02

Partner: ESCENTAZ
Nanotechnologia Nano keramika sada Domestos 24H Pine Fresh čistiaci a dezinfekčný prostriedok 5L
Nanotechnologia Nano keramika sada

Sada Nano keramika dlhodobejšie chráni, zabraňuje usádzaniu bežných nečistôt, vodného kameňa. Usadeniny ľahko nepriľnú, " nezažerú" sa do povrchu keramiky !!! Nečistoty odstránite ľahšie aj pri silnom znečistení. Keramické povrchy majú minimálny kontakt s časticami nečistôt (nano bariérová ochrana).

môžete mať 04.03 - 06.03

Savo Original 15 kg BIONI STERISOLAN Prírodný odstraňovač plesní s nano striebrom bez chlóru, zápachu a dráždivých látok + Dezinfekcia 1liter
Savo Original 15 kg
UPOZORNENIE:Biocídny prípravok

Účinný prípravok určený na dezinfekciu plôch, povrchov a vody (bazény, studne) Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy, riasy a mikroskopické huby. Veľkosť balenia 15 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Domestos Professional Čistiaci a dezinfekčný prostriedok Borovica 5l BIONI STERISOLAN Prírodný odstraňovač plesní s nano striebrom bez chlóru, zápachu a dráždivých látok + Dezinfekcia 1liter
Domestos Professional Čistiaci a dezinfekčný prostriedok Borovica 5l
UPOZORNENIE:Biocídny prípravok

Univerzálny čistiaci a dezinfekčný prostriedok, ktorý dlhodobo chráni a účinne ničí baktérie. Domestos Professional Čistiaci a dezinfekčný prostriedok Borovica 5 l je ideálny na všetky umývateľné povrchy v kuchyni a kúpeľni. Hustý gél zaisťuje dlhšiu priľnavosť prostriedku na zvislom povrchu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
BIONI STERISOLAN Prírodný odstraňovač plesní s nano striebrom bez chlóru, zápachu a dráždivých látok + Dezinfekcia 1liter BIONI STERISOLAN Prírodný odstraňovač plesní s nano striebrom bez chlóru, zápachu a dráždivých látok + Dezinfekcia 1liter
BIONI STERISOLAN Prírodný odstraňovač plesní s nano striebrom bez chlóru, zápachu a dráždivých látok + Dezinfekcia 1liter

EKO dezinfekčný prostriedok SteriSolan na odstránenie plesní, choroboplodných zárodkov a baktérií v celej domácnosti, či tam kde sa zdržiavajú deti (školy, škôlky), i v prevádzkach a výrobných priestoroch. SteriSolan je bez zápachu a dráždivých chemických a toxických látok, nemá bieliaci účinok.

môžete mať 27.02 - 28.02

Cillit Bang Veľké upratovanie (4x sprej 750 ml) Cillit Bang Veľké upratovanie (4x sprej 750 ml)
Cillit Bang Veľké upratovanie (4x sprej 750 ml)
UPOZORNENIE:Biocídny prípravok
Veľké upratovanie sa blíži. Všetko, čo pre neho potrebujete, nájdete v tomto balíčku čistiacich prostriedkov od značky Cillit Bang – Cillit Bang Žiadny vodný kameň 750 ml, Cillit Bang Žiadna mastnota 750 ml, Cillit Bang Čistiaci a dezinfekčný sprej 750 ml a Cillit Bang Čistá a žiarivá kúpeľňa 750 ml.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nanolab Peroxid vodíku 3% 5L Cillit Bang Veľké upratovanie (4x sprej 750 ml)
Nanolab Peroxid vodíku 3% 5L

Peroxid vodíku je domácí chemikálie, kterou lze bezpečně používat pro různé čisticí účely ve vaší domácnosti. Ačkoli se kdysi běžně používal k dezinfekci ran, dnes se pro tento účel nedoporučuje.

môžete mať 01.03 - 04.03

Savo Kúpeľňa čistiaci sprej 3 x 500 ml Cillit Bang Veľké upratovanie (4x sprej 750 ml)
Savo Kúpeľňa čistiaci sprej 3 x 500 ml

Rýchlo a šetrne odstraňuje usadené škvrny od vody a mydla a vodný kameň. Čisteným povrchom dodáva lesk a zanecháva príjemnú vôňu. Pena pomaly steká a zvyšuje účinnosť aj na zvislých plochách. Používajte na vane, umývadlá, obklady, vodovodné batérie a všetku sanitárnu techniku. Obsahuje 3 ks.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL