Sidolux PROFESSIONAL na ploché obrazovky, LCD 200 ml-50%
4,66 € 2,30 €

Akcia

Sidolux Professional je čistiaci prostriedok určený na ploché obrazovky, mobily, tablety, okuliare, televízie a notebooky. Čistič je perfektný na všetky typy monitorov, tabletov a televízorov. Prostriedok čistí bez šmúh a obsahuje antistatickú ochranu proti prachu.

TRIO 300 ml-39%
3,83 € 2,30 €

Akcia

Čisticí přípravek na smaltované předměty a lakovaný nábytek. TRIO Leštěnka oživuje povrchovou úpravu lakovaného a politurovaného nábytku a chrání ho proti škodlivým vlivům z prostředí, jako prachu a jiným nečistotám.

Sidolux PROFESSIONAL čistič kúpeľne s aktívnou penou 500 ml
3,09 € 2,31 €

Sidolux Professional je určený na udržanie hygienickej čistoty v kúpeľniach. Vďaka špeciálnej receptúre ľahko a účinne odstraňuje vodný kameň, zvyšky mydla a iné nečistoty z vodovodných batérií, sprchových zásten, umývadiel, vaní.

Sidolux PROFESSIONAL čistič kuchyne s aktívnou penou 500 ml
3,09 € 2,31 €

Sidolux Professional je určený na udržanie každodennej čistoty v kuchyniach. Prostriedok ľahko a účinne odstraňuje nečistoty typické pre kuchyne ako zaschnuté zvyšky jedla, nečistoty, mastnotu. K tomu navyše zanecháva príjemnú sviežu ovocnú vôňu.

SANYTOL Dezinfekční hydratující mýdlo 250 ml-18%
3,07 € 2,50 €

Akcia

Sanytol hydratující mýdlo s účinkem proti virům a bakteriím je obohaceno o přírodní výtažky ze zeleného čaje a bio Aloe Vera pro přirozenou hydrataci pokožky. Mýdlo je ideální pro každodenní hygienu rukou s citlivou pokožkou.

Greenshield upratovacie obrúsky na LCD obrazovky, 50 ks
3,81 € 2,65 €

Zbavte sa zaprášených a o umastených monitorov. Vlhčené obrúsky Greenshield sú skvelým pomocníkom pri očistení LCD obrazoviek, laptopov a mobilných telefónov. Odstraňujú nečistoty, prach a odtlačky prstov z povrchu prístroja. – Balenie obsahuje 50 ks.

Greenshield upratovacie obrúsky na drevo a lamináty, 50 ks
3,81 € 2,65 €

Nezabúdajte na starostlivosť o drevo. Vlhčené obrúsky Green Shield sú skvelým pomocníkom pri údržbe vášho drevenéholaminátového nábytku. Odstraňujú nečistotu, leštia povrch a obnovujú pôvodnú štruktúru. Balenie obsahuje 50 ks.

Greenshield upratovacie obrúsky na mikrovlnné rúry, 50 ks
3,81 € 2,66 €

Aj mikrovlnná rúra vyžaduje údržbu. Vlhčené obrúsky Greenshield sú skvelým pomocníkom pri čistení vašej mikrovlnnej rúry. Odstraňujú mastnotu i nečistoty a zbavia vašu kuchyňu zápachu. Balenie obsahuje 50 ks.

Greenshield upratovacie obrúsky na kožu, 50 ks
3,81 € 2,66 €

Nezabúdajte na starostlivosť o váš kožený nábytok. Vlhčené obrúsky na koži Greenshield šetrne odstránia nečistoty a mastnoty zo všetkých kožených výrobkov, obnovia pôvodnú štruktúru a zjemnia ich povrch.
V balení najdete 50 ks obrúskov.

Greenshield upratovacie obrúsky na nerez plochy, 50 ks
3,81 € 2,66 €

Aj nerez vyžaduje tú správnu starostlivosť. Vlhčené obrúsky na nerezové plochy Greenfield oceníte pri odstraňovaní mastnoty a špiny zo všetkých povrchov nerezovej ocele. V jednom balení nájdete 50 obúskov.

Well Done Univerzálny antibakteriálny čistič kuchyne 750 ml
3,85 € 2,68 €

Univerzálny sprej určený na čistenie a dezinfekciu kuchynských povrchov. Antibakteriálny čistič od značky Well Done o objeme 750 ml si poradí aj s nábytkom a kuchynským náčiním. Užite si varenie v trblietavej kuchyni!

Well Done Antibakteriálny sprej na kúpeľne 750 ml
3,84 € 2,68 €

Antibakteriálny sprej určený na čistenie a dezinfekciu všetkých povrchov vo vašej kúpeľni. Jeho použitie zaisťuje trblietavo čistú kúpeľňu, čistí a dezinfikuje. Čistič od značky Well Done o objeme 750 ml si poradí i s plesňami.

Well Done Čistič na sklokeramické a indukčné dosky 750 ml
3,84 € 2,68 €

Čistič na sklokeramické a indukčné platne s veľmi účinným zložením odstráni nečistoty a pripálenú mastnotu. Čistič od značky Well Done o objeme 750 ml zároveň ošetruje varnú dosku tým, že na povrchu vytvorí ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje odtlačkom prstov a usadzovaniu drobných nečistôt. Jednoduché použitie vďaka rozprašovaču.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Konvalinka 1 l
3,87 € 2,70 €

Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok je určený na všetky umývateľné povrchy a podlahy s vôňou konvalinky. Čistič obsahuje funkciu Soda power, vďaka ktorej si poradí s väčšinou nečistôt aj mastnotou. Možno používať ako roztok s vodou pre bežné vytieranie a otieranie povrchov alebo ako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok s vôňou Cherry lady 1 l
3,87 € 2,70 €

Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok je určený na všetky umývateľné povrchy a podlahy s vôňou Cherry Cherry Lady. Čistič obsahuje funkciu Soda power, vďaka ktorej si poradí s väčšinou nečistôt aj mastnotou. Možno používať ako roztok s vodou pre bežné vytieranie a otieranie povrchov alebo ako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Jar Active Foam - Náplň 375 ml-25%
3,89 € 2,90 €

Akcia

Jar s revolučnou technológiouokamžitou penou má silné odmasťovacie účinky, vďaka ktorým riad umyjete rýchlo a jednoducho. Odteraz už nebude nutné namáčať a stláčať hubku, aby sa vytvorila pena.

Tatrachema Fixinela Perfekt koupelna 500 ml
4,20 € 3 €

Čisticí prostředek Tatrachema Fixinela Koupelna je speciální čistič na spáry, který obnovuje jejich vzhled a vrací jim jejich původní barvu. Z umyvadel a vodovodních baterií odstraňuje vodní kámen a používá se i jako běžný čistič na plastové vany, obkladačky a dlažby.

Tatrachema Fixinela Antikalk likvidátor vodního kamene 665 ml
4,22 € 3,06 €

Tatrachema Fixinela Antikalk likvidátor vodního kamene 665 ml je čisticí přípravek určený na odstraňování vodního kamene a rzi. Tento extrémně účinný přípravek můžete použít při úklidu sprchových koutů, vodovodních baterií, WC mís, obkladaček, nerezových dřezů a keramických dlaždic. Spolehněte se na ověřenou sílu a účinnost přípravků Fixinela.

Tatrachema Fixinela Perfekt čistič na spáry 500 ml
4,22 € 3,06 €

Fixinela Perfekt čistič na spáry 500 ml vám umožní snadno a rychle obnovit vzhled spár. Tento speciální čistič vrací spárám původní barvu a zbavuje je veškerých nečistot a usazenin. Využit jej můžete i na odstraňování vodní kamene z umyvadel van, vodovodních baterií, obkladaček a dlažby.

Tatrachema Fixinela Antikalk Comfort MR 500 ml
4,22 € 3,06 €

Tatrachema Fixinela Antikalk Comfort MR 500 ml je čisticí prostředek, který vám pomůže v boji s vodním kamenem. Tento extrémně účinný prostředek je určen na čištění silně znečištěných ploch a kromě vodního kamene odstraňuje i další nečistoty.

Tatrachema Fixinela Perfekt čistič krbových skel 500 ml
4,22 € 3,06 €

Tatrachema Fixinela Perfekt 500 ml je extrémně účinný čistič krbových skel. Tento speciální čisticí přípravek šetrně odstraňuje mastnotu, připáleniny, saze a organické nečistoty. Použít jej můžete nejenom na skla krbových kamen, ale i na grily a rošty. Díky rozprašovači se přípravek používá jednoduše, rychle a bez námahy.

Fredy kryštalický čistič odpadov
4,61 € 3,06 €

Čistič Fredy je vhodný na čistenie upchatých sifónov. Odstraňuje vlasy, chlpy, tuky, zvyšky potravín, vatu a nepríjemné pachy. Kryštalický čistič Fredy je zložený z mikroperličiek, ktoré sa dobre rozpustia a efektívne tak odstránia usadeniny.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Marseillské mydlo, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia aromatickými marseillského mydla s ľahkým nádychom harmančeka a jazmínu. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Svieži citrón, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou citróna s ľahkými tónmi citrónovej kôry a grapefruitu. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Divoké kvety 1 l
3,87 € 3,08 €

Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok je všestranný a vhodný na všetky umývateľné povrchy a podlahy. Možno ho použiť spoločne s vodou pre bežné vytieranie a otieranie, alebo aj ako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Modrá kvetina, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou kvetín s púdrovými tónmi a nádychom ružového korenia. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Japonská čerešňa, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou japonskej sakury s ľahkým nádychom marseillského mydla. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Jarná lúka, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia povzbudzujúcou arómou jarnej lúky plnej prvých kvetov a sviežej trávy. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Zelené hrozno, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou šťavnatého hrozna, grepu a pomela doplnenou o aloe vera. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux Univerzálny čistiaci prostriedok Kvetinový vánok, 1 l
3,87 € 3,08 €

Čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy od spoločnosti Sidolux. Prostriedok vďaka funkcii Soda Power ľahko vyčistí drvivú väčšinu mastnôt alebo nečistôt a zároveň miestnosť prevonia arómou pivoniek, kosatca a tulipánov doplnenou vôňou drevín. Univerzálne čističe značky Sidolux získali prvé miesto vo voľbe spotrebiteľov roku 2017.

Sidolux M rozprašovač proti prachu s vôňou marseillského mydla 400 ml
4,26 € 3,09 €

Sidolux čistiaci prostriedok odstraňuje všetky drobné častice z povrchu nábytku a nezanecháva šmuhy. Okrem účinného čistenia vytvára Sidolux M na povrchu aktívny štít, ktorý chráni nábytok pred opätovným usadzovaním prachu. Prostriedok má navyše príjemnú vôňu.

Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Citrón 500 ml
3,87 € 3,09 €

Sidolux Window Nano Code s vôňou limetky je účinný čistič sklenených plôch a okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu i plastu. Čistiaci prostriedok obsahuje malé čiastočky Nano Code, Ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt. Obsah fľaše je 500 ml.

Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Arctic 500 ml
3,87 € 3,09 €

Sidolux Window Nano Code Artic je účinný čistič sklenených plôch a okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu aj plastu. Čistiaci prostriedok obsahuje malé čiastočky Nano Code, Ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt. Obsah fľaše je 500 ml.

Sidolux M rozprašovač proti prachu s vôňou ALOE 400 ml
4,26 € 3,09 €

Sidolux čistiaci prostriedok odstraňuje všetky drobné častice z povrchu nábytku a nezanecháva šmuhy. Okrem účinného čistenia vytvára Sidolux M na povrchu aktívny štít, ktorý chráni nábytok pred opätovným usadzovaním prachu. Prostriedok má navyše príjemnú vôňu.

Dettol Antibakteriálne utierky na povrchy 36 ks-33%
4,66 € 3,10 €

Akcia

Dettol antibakteriálne utierky na povrchy ničia 99% baktérií, vrátane E. coli, Salmonelly, MRSA a vírusu chrípky. Utierky bez bielidla a farbív sú ideálne pre rýchle a hygienické čistenie.

Domestos Power 5 Green Tea&Citrus 3x55 g
4,65 € 3,10 €

Udržiavanie sviežosti a čistoty vášho WC nebolo nikdy tak jednoduché ako s revolučným závesným WC blokom Domestos Power 5Green Tea&Citrus. Vďaka piatim kľúčovým vlastnostiam udržuje úžasnú čistotu a mimoriadnu sviežosť. S každým spláchnutím uvoľňuje pod okraj toaletnej misy aktívnu čistiacu penu, ktorá odstraňuje nečistoty i baktérie, dezinfikuje, bráni tvorbe vodného kameňa a súčasne leští vašu toaletu a uvoľňuje sviežu dlhotrvajúcu vôňu.

Dettol Antibakteriálny sprej na povrchy Limetka a Mäta 500 ml-27%
4,28 € 3,10 €

Akcia

Univerzálny čistič v spreji od značky Dettol odstráni 99,9% baktérií a vírusov a 90% alergénov, ako je prach, zvieracie chlpy a peľ. Navyše vďaka príjemnej vôni limetky a mäty bude čistený povrch príjemne voňať.

Tiret čistič odpadov 500 ml-27%
4,26 € 3,10 €

Akcia

Čistič odpadov Tiret je veľmi efektívny prostriedok špeciálne určený na odstránenie tých najodolnejších usadenín. Bez najmenších problémov rozpustí kuchynské odpady, vlasy, tuk, papier či vatu.

Vitroclen Čistič na sklokeramické dosky 200 ml-33%
4,63 € 3,10 €

Akcia

Vitroclen je špeciálny krémový prostriedok na čistenie sklokeramických dosiek. Jeho jemný krém účinne odstraňuje nečistoty, ale zároveň je šetrný k povrchu vašej sklokeramickej doske a nepoškriabe ju.

Dettol Antibakteriálny sprej na povrchy 500 ml-38%
5 € 3,10 €

Akcia

Antibakteriálny univerzálny čistič v spreji ničí 99,9% baktérií a vírusov. Odstraňuje 90% alergénov (prach, mačaciu a psiu srsť, peľ) prítomných na tvrdom neporéznom povrchu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: