VILEDA Multi Latex 100 S/Mchristmas delivery

VILEDA Multi Latex 100 S/M

Hodnotenie: 4,5
10,10 € 0,10 €/ks

Jednorazové latexové rukavice od značky Vileda neobsahujú vo vnútornej časti púder. Možno ich využiť na akúkoľvek činnosť, či už upratovanie, farbenie vlasov, maľovanie či do záhrady. Veľkosť padnúce na malé a stredné ruky. V balení 100 kusov.

VILEDA Rukavice Comfort and Care Mchristmas delivery
4 € 3 €

Unikátne rukavice Comfort and Care vo veľkosti M od výrobcu Vileda s osviežujúcou vôňou. Ponúkajú antibakteriálnu ochranu pre vaše ruky a navyše sú doplnené unikátnou výstelkou s vôňou harmančeka a s hydratačným krémom. Vďaka tomu zostanú vaše ruky suché a svieže. A teraz sa už môžete vrhnúť na všetky vaše domáce práce.

TORO Dlhé latexové rukavice zelenéchristmas delivery-84%
5,80 € 0,90 €

Akcia

Dlhé rukavice z latexu sú vhodné na upratovanie domácnosti alebo pri práci na záhrade. Rozmer: 40 × 17 × 0,6 cm. Farba zelená.

VILEDA Rukavice Robuste Mchristmas delivery

VILEDA Rukavice Robuste M

Hodnotenie: 4,9
4 € 3,60 €

Extra pevné rukavice Robuste vo veľkosti M od výrobcu Vileda s maximálnou pohodlnosťou. Sú doplnené unikátnou výstelkou, ktorá absorbuje vlhkosť a vďaka tomu zostanú vaše ruky suché a svieže. A práve vďaka špeciálnemu materiálu sú vhodné na hrubé práce napríklad na záhrade. Doprajte svojim rukám pohodlie aj pri upratovaní.

VILEDA Rukavice Robuste Lchristmas delivery

VILEDA Rukavice Robuste L

Hodnotenie: 4,8
4 € 3,60 €

Extra pevné rukavice Robuste vo veľkosti L od výrobcu Vileda s maximálnou pohodlnosťou. Sú doplnené unikátnou výstelkou, ktorá absorbuje vlhkosť a vďaka tomu zostanú vaše ruky suché a svieže. A práve vďaka špeciálnemu materiálu sú vhodné na hrubé práce napríklad na záhrade. Doprajte svojim rukám pohodlie aj pri upratovaní.

Spontex Rukavice Optimal M, 12 kschristmas delivery
16,99 € 12 €

Rukavice do domácnosti Spontex Optimal veľkosti M sú vyrobené zo 100% prírodného latexu a pre pohodlné navliekanie majú bavlnenú výstelku. Sú vysoko elastické a majú znížený obsah alergénnych zložiek. Balenie obsahuje 12 párov.

TORO Gumové rukavice - S, aloe, zelenáchristmas delivery-24%
2,50 € 1,90 €

Akcia

Ochranné gumové rukavice od značky Toro s výťažkom z aloe vera. Rukavice vo veľkosti S na viac použití. Chráni pokožku pri umývaní riadu a vytieraní.

Spontex PROTECT 100 S
14,50 € 14,10 € 0,14 €/ks

Novinka

Sada jednorázových rukavíc od značky Spontex. Určené pre upratovanie v rámci domácich prác či kancelárskych priestorov. Veľmi elastický vinylový materiál s hypoalergénnym zložením. Bez púdru. K dostaniu v celkom 100 kusoch vo veľkosti S.

Spontex PROTECT 100 L
14,50 € 14,10 € 0,14 €/ks

Novinka

Sada jednorázových rukavíc od značky Spontex. Určené pre upratovanie vrámci domácich prác či kancelárskych priestorov. Veľmi elastický vinylový materiál s hypoalergénnym zložením. Bez púdru. K dostaniu v celkom 100 kusoch vo veľkosti L.