TORO Gumové rukavice veľ. S 10 ks, biele
3 € 2,30 € 0,23 €/ks

Novinka

Gumené rukavice na upratovanie od značky Toro chráni pred čistiacimi prostriedkami a vodou. Sú transparentné, jednorazové a nesterilné s vnútornou maticovou úpravou pre ľahšie navliekanie. Univerzálna veľkosť S.

Spontex Rukavice Optimal M, 12 ks
16,99 € 10,10 €

Rukavice do domácnosti Spontex Optimal veľkosti M sú vyrobené zo 100% prírodného latexu a pre pohodlné navliekanie majú bavlnenú výstelku. Sú vysoko elastické a majú znížený obsah alergénnych zložiek. Balenie obsahuje 12 párov.

VILEDA Rukavice Comfort and Care L
4 € 2,30 €

Unikátne rukavice Comfort and Care vo veľkosti L od výrobcu Vileda s osviežujúcou vôňou. Ponúkajú antibakteriálnu ochranu pre vaše ruky a navyše sú doplnené unikátnou výstelkou s vôňou harmančeka a s hydratačným krémom. Vďaka tomu zostanú vaše ruky suché a svieže. A teraz sa už môžete vrhnúť na všetky vaše domáce práce.

VILEDA Rukavice Comfort and Care M
4 € 2,40 €

Unikátne rukavice Comfort and Care vo veľkosti M od výrobcu Vileda s osviežujúcou vôňou. Ponúkajú antibakteriálnu ochranu pre vaše ruky a navyše sú doplnené unikátnou výstelkou s vôňou harmančeka a s hydratačným krémom. Vďaka tomu zostanú vaše ruky suché a svieže. A teraz sa už môžete vrhnúť na všetky vaše domáce práce.

VILEDA Rukavice Robuste M
4 € 2,50 €

Extra pevné rukavice Robuste vo veľkosti M od výrobcu Vileda s maximálnou pohodlnosťou. Sú doplnené unikátnou výstelkou, ktorá absorbuje vlhkosť a vďaka tomu zostanú vaše ruky suché a svieže. A práve vďaka špeciálnemu materiálu sú vhodné na hrubé práce napríklad na záhrade. Doprajte svojim rukám pohodlie aj pri upratovaní.

VILEDA Rukavice Robuste L
4 € 2,50 €

Extra pevné rukavice Robuste vo veľkosti L od výrobcu Vileda s maximálnou pohodlnosťou. Sú doplnené unikátnou výstelkou, ktorá absorbuje vlhkosť a vďaka tomu zostanú vaše ruky suché a svieže. A práve vďaka špeciálnemu materiálu sú vhodné na hrubé práce napríklad na záhrade. Doprajte svojim rukám pohodlie aj pri upratovaní.

York Rukavice vinylové M 100 ks
9,20 € 6,30 €

Jednorazové rukavice v balení po 100 ks sú vyrobené z vinylu, takže sú použiteľné aj pre alergikov na latex. Pre jednoduché nasadzovanie a odnímanie sú ľahko púdrované a majú spevnený okraj.

VILEDA Multi Latex 100 S/M

VILEDA Multi Latex 100 S/M

Hodnotenie: 4,5
9 € 0,09 €/ks

Jednorázové latexové rukavice od značky Vileda neobsahují ve vnitřní části pudr. Lze je využít na jakoukoli činnost, ať už úklid, barvení vlasů, malování či zadradničení. Velikost padnoucí na malé a střední ruce. V balení 100 kusů.

TORO Gumové rukavice veľ. S 100 ks, biele
9,50 € 6,10 € 0,06 €/ks

Novinka

Gumené rukavice na upratovanie od značky Toro chráni pred čistiacimi prostriedkami a vodou. Sú transparentné, jednorazové a nesterilné s vnútornou maticovou úpravou pre ľahšie navliekanie. Univerzálna veľkosť S.

TORO Gumové rukavice M 100 ks
9,69 € 5,40 € 0,05 €/ks

Gumové rukavice sú nevyhnutné pri upratovaní, chránia Vašu pokožku pri práci s vodou a čistiacimi prostriedkami. Transparentné, jednorazové, nesterilné s vnútornou mastencovou úpravou pre jednoduchšie navliekanie. Univerzálne pre obe ruky. Balenie obsahuje 100 ks.

VILEDA MultiSensitive 40 S/M
4,60 € 0,12 €/ks

Jednorázové rukavice vyrobené z nitrilu od značky Vileda neobsahují ve vnitřní části pudr a jsou vhodné pro osoby alergické na latex. Lze je využít především při práci s potravinami, jsou odolné vůči tukům a olejům. Velikost padnoucí na malé a střední ruce. V balení 40 kusů.

Spontex Extra 100 M

Spontex Extra 100 M

Hodnotenie: 5
7,60 € 5,50 € 0,06 €/ks

Jednorazové rukavice Spontex Extra 100 M sú hypoalergénne, elastické a bez púdru. Vyrobené z vinylu. Balenie obsahuje 100 ks.

Spontex Extra 100 L

Spontex Extra 100 L

Hodnotenie: 5
7,60 € 5,50 € 0,06 €/ks

Jednorazové rukavice Spontex Extra 100 L sú hypoalergénne, elastické a bez púdru. Vyrobené z vinylu. Balenie obsahuje 100 ks.

VILEDA Multi Latex 100 M/L

VILEDA Multi Latex 100 M/L

Hodnotenie: 4,6
9 € 0,09 €/ks

Jednorázové latexové rukavice od značky Vileda neobsahují ve vnitřní části pudr. Lze je využít na jakoukoli činnost, ať už úklid, barvení vlasů, malování či zadradničení. Velikost padnoucí na střední a velké ruce. V balení 100 kusů.

VILEDA MultiSensitive 40 M/L
5 € 0,13 €/ks

Jednorázové rukavice vyrobené z nitrilu od značky Vileda neobsahují ve vnitřní části pudr a jsou vhodné pro osoby alergické na latex. Lze je využít především při práci s potravinami, jsou odolné vůči tukům a olejům. Velikost padnoucí na střední a velké ruce. V balení 40 kusů