Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

ŠUBERT S, s.r.o.

Upresniť parametre
Berrywell Silver šampón Kristal Klar Green Light Šampón na objem vlasov Luxury Day By Day Volumizing
Berrywell Silver šampón Kristal Klar

Ošetrujúci šampón s obsahom farebných pigmentov, ktoré majú schopnosť potlačiť žltý nádych u melírovaných alebo šedivých vlasov. Po jeho použití sú vlasy hebké a žiarivo lesklé.

môžete mať 22.04 - 23.04

Green Light Šampón na objem vlasov Luxury Day By Day Volumizing Green Light Šampón na objem vlasov Luxury Day By Day Volumizing
Green Light Šampón na objem vlasov Luxury Day By Day Volumizing

Šampón je určený pre normálne až jemné vlasy, ktoré získajú objem, pružnosť a odolnosť. Výťažky z Aloe hydratujú a zmäkčujú vlasy, zatiaľ čo výťažky z prosa, keratín, výťažky z bambusu a prírodný extrakt z červeného hrozna posilňujú vlasy, dodávajú im objem a pružnosť.

môžete mať 22.04 - 23.04

Palco Intenzívny regeneračný šampón Hyntegra Green Light Šampón na objem vlasov Luxury Day By Day Volumizing
Palco Intenzívny regeneračný šampón Hyntegra

Intenzívny regeneračný šampón s kyslým pH obsahuje Oligo Thermal prvky, výťažky z červenej riasy, polysacharidy a extrakt z leknínu. Šetrne očistí vlasy bez narušenia hydrolipidickej bariéry, vlasy sú mäkké, lesklé a objemné.

môžete mať 22.04 - 23.04

Palco Revitalizačný šampón na vlasy Hyntegra GA.MA Fén na vlasy GAMA IQ 2 PERFECT HAIR DRYER - ROSE GOLD
Palco Revitalizačný šampón na vlasy Hyntegra

Revitalizačný šampón na vlasy s obsahom výťažkov z hnedej riasy a bambusovej drene, aminokyselín pre posílenie, objem a vitalitu vlasov.

môžete mať 22.04 - 23.04

GA.MA IQ PERFECT HAIR DRYER - BLACK GA.MA Fén na vlasy GAMA IQ 2 PERFECT HAIR DRYER - ROSE GOLD
GA.MA IQ PERFECT HAIR DRYER - BLACK

Fén Gama IQ je vďaka perfektnému mixu jeho vlastností najinteligentnejší fén na súčasnom trhu. Sušič vlasov Gama IQ s inovatívnym vzhľadom a úplne novým dizajnom, mimoriadne ovládateľný, ktorý zaručuje maximálne pohodlie.

môžete mať 23.04 - 24.04

GA.MA Fén na vlasy GAMA IQ 2 PERFECT HAIR DRYER - ROSE GOLD GA.MA Fén na vlasy GAMA IQ 2 PERFECT HAIR DRYER - ROSE GOLD
GA.MA Fén na vlasy GAMA IQ 2 PERFECT HAIR DRYER - ROSE GOLD

Fén Gama IQ2 je nový profesionálny sušič vlasov od spoločnosti GAMA. Je novou generáciou oceňovaného fénu iQ Perfetto. Vďaka kombinácii ľahkosti, sily a vysokého výkonu je iQ2 predurčený na to, aby vytvoril zásadný skok v spôsobe práce v salónoch.

môžete mať 23.04 - 24.04

Original Best Buy Profesionálny bezdrôtový strihací strojček CEOX II Original Best Buy Profesionálny bezdrôtový strihací strojček CEOX II
Original Best Buy Profesionálny bezdrôtový strihací strojček CEOX II

Profesionálny strojček na vlasy Sibel CEOX II s elegantným dizajnom a skvelou ergonómiou. Akumulátorový strojček na vlasy je veľmi jednoduchý na ovládanie, môžete pracovať ako s káblom tak aj bez neho. Strojček má LED indikátor ku kontrole stavu batérie.

môžete mať 23.04 - 24.04

Ultron Strihací strojček na vlasy Extreme Taper Original Best Buy Profesionálny bezdrôtový strihací strojček CEOX II
Ultron Strihací strojček na vlasy Extreme Taper

Strihací strojček na vlasy, ktorý je ideálny na presné a stabilné strihanie. Vybavený pevnou pohyblivou čepeľou z uhlíkovej ocele s titánovým povlakom. Profesionálna kužeľová páka poskytuje 5 pevných nastavení výšky strihu.

môžete mať 23.04 - 24.04

ZAFIR Prací prášok 3 v 1 s avivážmi - 10 kg Ultron Strojček na kontúry Extreme Naked Blade
ZAFIR Prací prášok 3 v 1 s avivážmi - 10 kg

Univerzálny prací prášok na všetky druhy bielizne s príjemnou vôňou. Spoľahlivo odstráni už pri nízkych teplotách nečistoty ako sú napr. škvrny od krvi, vajec, nápojov a jedál. S funkciou Anti Calc chráni práčku pred koróziou a vodným kameňom.

môžete mať 23.04 - 24.04

Ultron Strojček na kontúry Extreme Naked Blade Ultron Strojček na kontúry Extreme Naked Blade
Ultron Strojček na kontúry Extreme Naked Blade

Strihací strojček na kontúry Ultron Extreme Naked Blade Trimmer vybavený motorom so záberom až 7000 ot/min. Jeho strihacia hlavica so šírkou 40 mm s titanokeramickou čepeľou. Vhodný pre kontúry a dokončovacie práce. Doba prevádzky je 3 hodiny, zatiaľ čo jeho nabíjacia doba je 2 hodiny.

môžete mať 22.04 - 23.04

Kiepe Žehlička na vlasy 8178 Copper - medená Ultron Strojček na kontúry Extreme Naked Blade
Kiepe Žehlička na vlasy 8178 Copper - medená

Profesionálna žehlička na vlasy v medenej farbe Kiepe 8178C je všetko, čo potrebujete na vytvorenie dokonalých vĺn, dodá vašim vlasom pohyb a objem alebo ich dokonale uhladí. Vďaka inovatívnej technológii a novej funkcii plávajúcich dosky FLEX-Q Vám ľahko vytvorí nový vzhľad.

môžete mať 22.04 - 23.04

EVIN Gold lak na vlasy ARGAN EXTRA FORTE 750 ml Original Best Buy Žehlička na vlasy Volumeox 3 v 1
EVIN Gold lak na vlasy ARGAN EXTRA FORTE 750 ml

Lak na vlasy s arganovým a ľanovým olejom. Dlhodobá extra silná fixácia. Dodáva vlasom nadýchaný objem. Veľmi horľavý.

môžete mať 23.04 - 24.04

Original Best Buy Žehlička na vlasy Volumeox 3 v 1 Original Best Buy Žehlička na vlasy Volumeox 3 v 1
Original Best Buy Žehlička na vlasy Volumeox 3 v 1

Stylingová žehlička s tromi vymeniteľnými pármi doštičiek vďaka ktorým narovnává, vlní, krepuje. Žehliacej plochy zaručujú rovnomerné rozloženie teploty a zanechávajú vlasy hladké a neelektrizující.

môžete mať 23.04 - 24.04

Kiepe Strihací strojček Turbo 6200 Original Best Buy Žehlička na vlasy Volumeox 3 v 1
Kiepe Strihací strojček Turbo 6200

Strihací strojček na vlasy Kiepe 6200 Turbo je aku nabíjací strihací strojček s výkonným motorom. Bezdrôtové aj káblové napájanie pre súvislý chod. Čepele sú vyrobené z titánu a keramického materiálu. Tichý, výkonný rotačný motor bezúdržby.

môžete mať 23.04 - 24.04

Kiepe Profesionálny fén na vlasy 8301C 2400 W - medený Compagnia Del Colore Uhladzujúci ochranný sprej Smooth Move 250 ml
Kiepe Profesionálny fén na vlasy 8301C 2400 W - medený

Profesionálny fén na vlasy v medenej farbe. Vysoký výkon fénu, ktorý činní 2400W. Disponuje nastavením dvoch rýchlostí. Najvyššia rýchlosť umožňuje prietok vzduchu až 80 kubických metrov. Ďalej je možné nastaviť 4 stupne teploty.

môžete mať 22.04 - 23.04

Compagnia Del Colore Uhladzujúci ochranný sprej Smooth Move 250 ml Compagnia Del Colore Uhladzujúci ochranný sprej Smooth Move 250 ml
Compagnia Del Colore Uhladzujúci ochranný sprej Smooth Move 250 ml

Uhladzujúci ochranný sprej, ktorý rekonštrujuje, uhladzuje a rozplieta vlasy. Zároveň chráni pred nadmerným teplom. Obsahuje výťažky z granátového jablka, pagaštanu konského, Aloe Vera a panthenol, pre podporu uhladeného stylingu.

môžete mať 22.04 - 23.04

Sinelco Sibel Kefa na predĺžené vlasy DECOPAD Compagnia Del Colore Uhladzujúci ochranný sprej Smooth Move 250 ml
Sinelco Sibel Kefa na predĺžené vlasy DECOPAD

Profesionálna plochá drevená kefa na vlasy so štetinami z diviaka na pneuatickom vankúšiku. Kefa má antistatický účinok a dodáva vlasom lesk. Diviačie štetiny masírujú pokožku hlavy. Zabraňuje zamotaniu a nežiadúcemu poletovaniu vlasov. Je veľmi šetrná k povrchu vlasu.

môžete mať 23.04 - 24.04

Bbcos Šampón proti lupinám Green Care Essence Anti-Dandruff Bbcos Šampón proti vypadávaniu vlasov Green Care Essence Hair Fall Control
Bbcos Šampón proti lupinám Green Care Essence Anti-Dandruff

Šampón proti lupinám BBcos Green Care Essence Anti-Dandruff je šampón s výťažkami šalvie, mäty a žihľavy sa šetrne stará o pokožku hlavy a odstraňuje lupiny už po prvom umytí. Pravidelné používanie šampónu zamedzí tvorbe lupín vďaka jeho normalizujúcim a vyvažujúcim účinkom.

môžete mať 23.04 - 24.04

Bbcos Šampón proti vypadávaniu vlasov Green Care Essence Hair Fall Control Bbcos Šampón proti vypadávaniu vlasov Green Care Essence Hair Fall Control
Bbcos Šampón proti vypadávaniu vlasov Green Care Essence Hair Fall Control

Šampón proti vypadávaniu vlasov BBcos Green Care Essence Hair Fall Control je šampón, který čistí, chráni a posilňuje vlasy a udržuje ich prirodzenú fyziologickú rovnováhu. Jeho zloženie z harmančeka, slezu a arniky obnovuje prirodzenú silu, zdravie a lesk vlasov.

môžete mať 23.04 - 24.04

Cera professional Krepovacie kliešte na vlasy MINI Volume Iron Bbcos Šampón proti vypadávaniu vlasov Green Care Essence Hair Fall Control
Cera professional Krepovacie kliešte na vlasy MINI Volume Iron

Mini krepovačka na vlasy Volumi s červenými doštičkami. Tieto krepovacie kliešte výtvorí vlasom dokonalý objem, bez trvalej ondulácie. Ľahko vytvára cielené efekty. Dĺžka šnúry 3 m. Dĺžka krepovačky 15 cm. Pracovná teplota krepovačky je až 200 ° C. Nahrievacia doba iba 20 sekúnd.

môžete mať 22.04 - 23.04

Olivia Garden Kefa na vlasy Expert Blowout Shine Gold & Brown 55 mm Olivia Garden Kefa na vlasy Expert Blowout Shine Gold & Brown 55 mm
Olivia Garden Kefa na vlasy Expert Blowout Shine Gold & Brown 55 mm

Kefa na vlasy pre fénovaní Olivia Garden Expert Blowout Shine s priemerom 55 mm. Profesionálna kefa s keramickým telom s ionizovaným povrchom pre rovnomerné vedenie tepla. Kefa eliminuje statickú elektrinu, urýchľuje fénovaní. Vlasy nepoletují.

môžete mať 23.04 - 24.04

Barburys Hydratačný balzam po holení Aftershave Balm 150 ml Olivia Garden Kefa na vlasy Expert Blowout Shine Gold & Brown 55 mm
Barburys Hydratačný balzam po holení Aftershave Balm 150 ml

Hydratačný balzam po holení proti vráskam upokojuje pokožku. Balzam pokožku hydratuje, regeneruje, spevňuje a chráni ju proti podráždeniu po holení. Balzam neobsahuje alkohol.

môžete mať 26.04 - 30.04

Berrywell Beach Look Sea Salt Spray 251 ml Olivia Garden Kefa na vlasy Expert Blowout Shine Gold & Brown 55 mm
Berrywell Beach Look Sea Salt Spray 251 ml

Vysoko kvalitný stylingový sprej k získaniu plážového a surferského vzhľadu. Vlasy získajú pohyb a neodolateľný plážový vzhľad. Obohatený morskou soľou dáva pútavú 3D štruktúru s flexibilným držaním. Účinné zložky, ako je hydrolyzovaný keratín dodávajú mimoriadnú stabilitu a pevnosť.

môžete mať 23.04 - 24.04