Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

ŠUBERT S, s.r.o.

Upresniť parametre
Cera professional Krepovacie kliešte na vlasy MINI Volume Iron Cera professional Krepovacie kliešte na vlasy MINI Volume Iron
Cera professional Krepovacie kliešte na vlasy MINI Volume Iron

Mini krepovačka na vlasy Volumi s červenými doštičkami. Tieto krepovacie kliešte výtvorí vlasom dokonalý objem, bez trvalej ondulácie. Ľahko vytvára cielené efekty. Dĺžka šnúry 3 m. Dĺžka krepovačky 15 cm. Pracovná teplota krepovačky je až 200 ° C. Nahrievacia doba iba 20 sekúnd.

Skladom u partnera

GA.MA Strihací strojček na vlasy GC930 ADVANCE Cera professional Krepovacie kliešte na vlasy MINI Volume Iron
GA.MA Strihací strojček na vlasy GC930 ADVANCE

Gama GC930 ADVANCE je aku strihací strojček na vlasy s LCD displayom ukazujúcim zostávajúcu dĺžku bezdrôtového chodu (údaje sú v percentách). Ultra ostrá oceľovo keramická hlava s nastavením 5 výšok strihu (0,8, 1,1, 1,4,1,1 a 2 mm). Veľmi výkonný motor.

Skladom u partnera

GA.MA Strihací strojček na vlasy GC900 CERAMIC Cera professional Krepovacie kliešte na vlasy MINI Volume Iron
GA.MA Strihací strojček na vlasy GC900 CERAMIC

GC900C je profesionálny strihací strojček na vlasy, ktorý vďaka bezdrôtovému prevádzky možno pohodlne používať aj doma. Akonáhle je nabitý, môžete si celkom pohodlne vytvoriť svoj obľúbený strih.

Skladom u partnera

Original Best Buy Žehlička na vlasy Volumeox 3 v 1 Ultron Ultron digitálny bezdrôtový strihací strojček VSX II
Original Best Buy Žehlička na vlasy Volumeox 3 v 1

Stylingová žehlička s tromi vymeniteľnými pármi doštičiek vďaka ktorým narovnává, vlní, krepuje. Žehliacej plochy zaručujú rovnomerné rozloženie teploty a zanechávajú vlasy hladké a neelektrizující.

Skladom u partnera

Barburys Holiaci strojček planžetový Marco Zero Shaver Ultron Ultron digitálny bezdrôtový strihací strojček VSX II
Barburys Holiaci strojček planžetový Marco Zero Shaver

Holiaci strojček Marco Zero je dokonalým nástrojom pre konečné úpravy. Je navrhnutý pre implementáciu konečných úprav a prelínanie vyblednutých odtieňov, zarovnávanie vlasových línií a fúzov na krku aj odstraňovanie zblúdilých fúzov.

Skladom u partnera

Ultron Ultron digitálny bezdrôtový strihací strojček VSX II Ultron Ultron digitálny bezdrôtový strihací strojček VSX II
Ultron Ultron digitálny bezdrôtový strihací strojček VSX II

Profesionálny digitálny bezdrôtový strihací strojček Ultron VSX II. Doba nabíjania batérie 3 hodiny. Nabitý strojček je možné bezdrôtovo používať až na 240 minút. Strojček je možné tiež používať s káblom pripojeným do zásuvky.

Skladom u partnera

Kiepe Strihací strojček Turbo 6200 Original Best Buy Elektrická nahrievacia kefa Original Best Buy STYLEOX 40 mm
Kiepe Strihací strojček Turbo 6200

Strihací strojček na vlasy Kiepe 6200 Turbo je aku nabíjací strihací strojček s výkonným motorom. Bezdrôtové aj káblové napájanie pre súvislý chod. Čepele sú vyrobené z titánu a keramického materiálu. Tichý, výkonný rotačný motor bezúdržby.

Skladom u partnera

Original Best Buy Elektrická nahrievacia kefa Original Best Buy STYLEOX 40 mm Original Best Buy Elektrická nahrievacia kefa Original Best Buy STYLEOX 40 mm
Original Best Buy Elektrická nahrievacia kefa Original Best Buy STYLEOX 40 mm

Elektrická nahrievacia kefa Original Best Buy STYLEOX s priemerom 40 mm. Nahrievacia kefa STYLEOX sa používa na vlnenie, natáčanie končekov dovnútra a von, zvyšovanie objemu vlasov a na narovnávanie vlasov. Získate vlny s nadýchaným objemom.

Skladom u partnera

Original Best Buy Minižehlička na vlasy MINEOX S0447517 - červená Original Best Buy Elektrická nahrievacia kefa Original Best Buy STYLEOX 40 mm
Original Best Buy Minižehlička na vlasy MINEOX S0447517 - červená

Cestovná minižehlička na vlasy Mineox s keramicko-turmalínovými doštičkami o rozmere 17 × 70 mm. Vďaka keramicko-turmalínovým plátkom zaručí vlasom väčší lesk. Vhodná na krátke až podlhovasté vlasy.

Skladom u partnera

Oster Kool Lube 400ml Cera professional Samonavinovacia kónická kulma na vlasy Spinwand 19 - 32
Oster Kool Lube 400ml

Sprej na mazanie a chladenie hláv strihacích strojčekov. Najvýkonnejší sprejov na trhu. Obsah: 400 ml (255 g). Chráňte pred priamym slnkom. Nevystavujte teplotám nad 50´C.

Skladom u partnera

Original Best Buy Minižehlička na vlasy MINEOX S0447512 Cera professional Samonavinovacia kónická kulma na vlasy Spinwand 19 - 32
Original Best Buy Minižehlička na vlasy MINEOX S0447512

Cestovná minižehlička na vlasy Mineox s keramicko-turmalínovými doštičkami o rozmere 17 × 70 mm. Vďaka keramicko-turmalínovým plátkom zaručí vlasom väčší lesk. Vhodná na krátke až podlhovasté vlasy.

Skladom u partnera

Cera professional Samonavinovacia kónická kulma na vlasy Spinwand 19 - 32 Cera professional Samonavinovacia kónická kulma na vlasy Spinwand 19 - 32
Cera professional Samonavinovacia kónická kulma na vlasy Spinwand 19 - 32

Samonavinovacia kónická kulma Cera Spinwand pre krásne špirálovité lokne o veľkosti 32 mm zužujúci sa na 19 mm. Okrem všetkého čo vie iné kónické kulmy, Spinwand Vám umožňuje vytvorenie úžasného účesu jednoduchým stlačením tlačidla. Vhodná pre všetky typy vlasov.

Skladom u partnera

Ultron Strihací strojček na vlasy Extreme Taper Cera professional Krepovacie kliešte na vlasy Crimpstyler
Ultron Strihací strojček na vlasy Extreme Taper

Strihací strojček na vlasy, ktorý je ideálny na presné a stabilné strihanie. Vybavený pevnou pohyblivou čepeľou z uhlíkovej ocele s titánovým povlakom. Profesionálna kužeľová páka poskytuje 5 pevných nastavení výšky strihu.

Skladom u partnera

Cera professional Krepovacie kliešte na vlasy Crimpstyler Cera professional Krepovacie kliešte na vlasy Crimpstyler
Cera professional Krepovacie kliešte na vlasy Crimpstyler

Profesionálna žehlička na vlasy Cera Cripmstyler. Vytvára vo vlasoch lesklé, dokonale definované, dlhotrvajúci lokne.

Skladom u partnera

Cera professional Kulma na vlasy Wandbar 19 - 32 mm Cera professional Krepovacie kliešte na vlasy Crimpstyler
Cera professional Kulma na vlasy Wandbar 19 - 32 mm

Kulma na vlasy s ergonomickým uhlom. Inovatívny tvar ponúka veľa možností pre styling a umožňuje použiť kulmu bez namáhania zápästia, ramena alebo lakťa. Chladný koniec Cool tip. LCD displej. Automatické vypnutie po cca 60 minútach. Ergonomický tvar. Nastavenie teploty 80–210 ° C.

Skladom u partnera

Cera professional Termopodložka pod žehličku a kulmu B4922 JRL Professional Strihací strojček na vlasy Fresh Fade 1090
Cera professional Termopodložka pod žehličku a kulmu B4922

Termopodložka na odloženie kulmy alebo žehličky. Protišmykový povrch. Odolná teplote až do 300oC.

Skladom u partnera

JRL Professional Strihací strojček na vlasy Fresh Fade 1090 JRL Professional Strihací strojček na vlasy Fresh Fade 1090
JRL Professional Strihací strojček na vlasy Fresh Fade 1090

Strihací strojček na vlasy s technológiu Stay-Cool, ktorá umožňuje chladiť strihacie hlavu za prevádzky. Jeho titánové čepele sú tak stále chladné a príjemné na dotyk. Veľmi tichý chod. Hmotnosť strojčeka je iba 95 g, čo prispieva k ľahkej manipulácii.

Skladom u partnera

Kiepe Profesionálny fén na vlasy 8301C 2400 W - medený JRL Professional Strihací strojček na vlasy Fresh Fade 1090
Kiepe Profesionálny fén na vlasy 8301C 2400 W - medený

Profesionálny fén na vlasy v medenej farbe. Vysoký výkon fénu, ktorý činní 2400W. Disponuje nastavením dvoch rýchlostí. Najvyššia rýchlosť umožňuje prietok vzduchu až 80 kubických metrov. Ďalej je možné nastaviť 4 stupne teploty.

Skladom u partnera

Kiepe Profesionálny fén na vlasy 8301S 2400 W - strieborný Kiepe Strihací strojček na kontury Kiepe 5900 Stilo Hair Trimmer
Kiepe Profesionálny fén na vlasy 8301S 2400 W - strieborný

Profesionálny fén na vlasy v striebornej farbe. Vysoký výkon fénu, ktorý činní 2400W. Disponuje nastavením dvoch rýchlostí. Najvyššia rýchlosť umožňuje prietok vzduchu až 80 kubických metrov. Ďalej je možné nastaviť 4 stupne teploty.

Skladom u partnera

Kiepe Profesionálny fén na vlasy 8301G 2400 W - zlatý Kiepe Strihací strojček na kontury Kiepe 5900 Stilo Hair Trimmer
Kiepe Profesionálny fén na vlasy 8301G 2400 W - zlatý

Profesionálny fén na vlasy v zlatej farbe. Vysoký výkon fénu, ktorý činní 2400W. Disponuje nastavením dvoch rýchlostí. Najvyššia rýchlosť umožňuje prietok vzduchu až 80 kubických metrov. Ďalej je možné nastaviť 4 stupne teploty.

Skladom u partnera

Kiepe Strihací strojček na kontury Kiepe 5900 Stilo Hair Trimmer Kiepe Strihací strojček na kontury Kiepe 5900 Stilo Hair Trimmer
Kiepe Strihací strojček na kontury Kiepe 5900 Stilo Hair Trimmer

Profesionálny kontúrovaci strojček Kiepe 5900 Stilo je bezdrôtový strihací strojček na kontúry vlasov. Batérie 3V s nabíjacou dobou 8 hodín. Kontrolka nabíjania, ktorá po dobití zhasne. 2 druhy strihacích hláv.

Skladom u partnera

Kiepe Žehlička na vlasy 8178 Copper - medená Kiepe Žehlička na vlasy 8178 Silver - strieborná
Kiepe Žehlička na vlasy 8178 Copper - medená

Profesionálna žehlička na vlasy v medenej farbe Kiepe 8178C je všetko, čo potrebujete na vytvorenie dokonalých vĺn, dodá vašim vlasom pohyb a objem alebo ich dokonale uhladí. Vďaka inovatívnej technológii a novej funkcii plávajúcich dosky FLEX-Q Vám ľahko vytvorí nový vzhľad.

Skladom u partnera

Kiepe Žehlička na vlasy 8178 Gold - zlatá Kiepe Žehlička na vlasy 8178 Silver - strieborná
Kiepe Žehlička na vlasy 8178 Gold - zlatá

Profesionálna žehlička na vlasy v medenej farbe Kiepe 8178G je všetko, čo potrebujete na vytvorenie dokonalých vĺn, dodá vašim vlasom pohyb a objem alebo ich dokonale uhladí. Vďaka inovatívnej technológii a novej funkcii plávajúcich dosky FLEX-Q Vám ľahko vytvorí nový vzhľad.

Skladom u partnera

Kiepe Žehlička na vlasy 8178 Silver - strieborná Kiepe Žehlička na vlasy 8178 Silver - strieborná
Kiepe Žehlička na vlasy 8178 Silver - strieborná

Profesionálna žehlička na vlasy v medenej farbe Kiepe 8178S je všetko, čo potrebujete na vytvorenie dokonalých vĺn, dodá vašim vlasom pohyb a objem alebo ich dokonale uhladí. Vďaka inovatívnej technológii a novej funkcii plávajúcich dosky FLEX-Q Vám ľahko vytvorí nový vzhľad.

Skladom u partnera