Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

ŠUBERT S, s.r.o.

Upresniť parametre
Berrywell Silver šampón Kristal Klar Green Light Šampón na objem vlasov Luxury Day By Day Volumizing
Berrywell Silver šampón Kristal Klar

Ošetrujúci šampón s obsahom farebných pigmentov, ktoré majú schopnosť potlačiť žltý nádych u melírovaných alebo šedivých vlasov. Po jeho použití sú vlasy hebké a žiarivo lesklé.

môžete mať 26.09 - 27.09

Green Light Šampón na objem vlasov Luxury Day By Day Volumizing Green Light Šampón na objem vlasov Luxury Day By Day Volumizing
Green Light Šampón na objem vlasov Luxury Day By Day Volumizing

Šampón je určený pre normálne až jemné vlasy, ktoré získajú objem, pružnosť a odolnosť. Výťažky z Aloe hydratujú a zmäkčujú vlasy, zatiaľ čo výťažky z prosa, keratín, výťažky z bambusu a prírodný extrakt z červeného hrozna posilňujú vlasy, dodávajú im objem a pružnosť.

môžete mať 26.09 - 27.09

Palco Intenzívny regeneračný šampón Hyntegra Green Light Šampón na objem vlasov Luxury Day By Day Volumizing
Palco Intenzívny regeneračný šampón Hyntegra

Intenzívny regeneračný šampón s kyslým pH obsahuje Oligo Thermal prvky, výťažky z červenej riasy, polysacharidy a extrakt z leknínu. Šetrne očistí vlasy bez narušenia hydrolipidickej bariéry, vlasy sú mäkké, lesklé a objemné.

môžete mať 26.09 - 27.09

Palco Revitalizačný šampón na vlasy Hyntegra Ultron Ultron digitálny bezdrôtový strihací strojček VSX II
Palco Revitalizačný šampón na vlasy Hyntegra

Revitalizačný šampón na vlasy s obsahom výťažkov z hnedej riasy a bambusovej drene, aminokyselín pre posílenie, objem a vitalitu vlasov.

môžete mať 26.09 - 27.09

Ultron Ultron digitálny bezdrôtový strihací strojček VSX II Ultron Ultron digitálny bezdrôtový strihací strojček VSX II
Ultron Ultron digitálny bezdrôtový strihací strojček VSX II

Profesionálny digitálny bezdrôtový strihací strojček Ultron VSX II. Doba nabíjania batérie 3 hodiny. Nabitý strojček je možné bezdrôtovo používať až na 240 minút. Strojček je možné tiež používať s káblom pripojeným do zásuvky.

môžete mať 02.10 - 04.10

EVIN Lak na vlasy Hair Spray EXTRA FORTE 750 ml Ultron Ultron digitálny bezdrôtový strihací strojček VSX II
EVIN Lak na vlasy Hair Spray EXTRA FORTE 750 ml

Rýchlo schnúci lak na vlasy. Okamžitá extra silná fixácia. Spevní a zväčší objem účesu. Poskytuje flexibilnu dlhotrvajúcu fixáciu a ľahko sa vyčesáva. Vlasy zostávajú pružné, lesklé a ľahko sa rozčesávajú.

môžete mať 26.09 - 27.09

Olivia Garden Antistatická fúkacia kefa na vlasy Fingerbrush Combo Neon Pink MEDIUM Olivia Garden Antistatická fúkacia kefa na vlasy Fingerbrush Combo Neon Pink MEDIUM
Olivia Garden Antistatická fúkacia kefa na vlasy Fingerbrush Combo Neon Pink MEDIUM

Antistatická fúkacia kefa na vlasy s pružnými voľnými koncami pre prirodzený styling. Kombinácia diviačích a nylonových štetín. Ergonomická rúčka. Veľmi ľahká a pohodlná. Guľaté končeky šetrné k pokožke. Výborne rozpletá, skvelý styling, vhodná na každodennú starostlivosť a masáž pokožky hlavy.

môžete mať 27.09 - 28.09

Kiepe Strihací strojček Turbo 6200 Olivia Garden Antistatická fúkacia kefa na vlasy Fingerbrush Combo Neon Pink MEDIUM
Kiepe Strihací strojček Turbo 6200

Strihací strojček na vlasy Kiepe 6200 Turbo je aku nabíjací strihací strojček s výkonným motorom. Bezdrôtové aj káblové napájanie pre súvislý chod. Čepele sú vyrobené z titánu a keramického materiálu. Tichý, výkonný rotačný motor bezúdržby.

môžete mať 27.09 - 28.09

EVIN Mliečny balzam Balsamo Al Latte 1000 ml Olivia Garden Antistatická fúkacia kefa na vlasy Fingerbrush Combo Neon Pink MEDIUM
EVIN Mliečny balzam Balsamo Al Latte 1000 ml

Regeneračný balzam pre výživu a posilnenie všetkých typov vlasov.

môžete mať 27.09 - 28.09

Taboo Ampulky proti vypadávaniu vlasov Energizing Lotion 12 x 10 ml Taboo Ampulky proti vypadávaniu vlasov Energizing Lotion 12 x 10 ml
Taboo Ampulky proti vypadávaniu vlasov Energizing Lotion 12 x 10 ml

Revitalizačné stimulujúce Ampulky proti vypadávaniu vlasov. Obsahujú Oligo prvky a výťažky čiernej rasce a zázvoru so stimulačnými vlastnosťami. Zabraňujú nadmernému vypadávaniu vlasov a dodávajú im výživu, energiu, vitalitu a objem.

môžete mať 26.09 - 27.09

Sinelco Sibel Kefa na predĺžené vlasy DECOPAD Taboo Ampulky proti vypadávaniu vlasov Energizing Lotion 12 x 10 ml
Sinelco Sibel Kefa na predĺžené vlasy DECOPAD

Profesionálna plochá drevená kefa na vlasy so štetinami z diviaka na pneuatickom vankúšiku. Kefa má antistatický účinok a dodáva vlasom lesk. Diviačie štetiny masírujú pokožku hlavy. Zabraňuje zamotaniu a nežiadúcemu poletovaniu vlasov. Je veľmi šetrná k povrchu vlasu.

môžete mať 27.09 - 28.09

Barburys Hydratačný balzam po holení Aftershave Balm 150 ml Taboo Ampulky proti vypadávaniu vlasov Energizing Lotion 12 x 10 ml
Barburys Hydratačný balzam po holení Aftershave Balm 150 ml

Hydratačný balzam po holení proti vráskam upokojuje pokožku. Balzam pokožku hydratuje, regeneruje, spevňuje a chráni ju proti podráždeniu po holení. Balzam neobsahuje alkohol.

môžete mať 02.10 - 04.10

Bbcos Šampón na mastné vlasy Green Care Essence Greasy Hair Berrywell Ochranný prípravok pred teplom Heat Protection 251 ml
Bbcos Šampón na mastné vlasy Green Care Essence Greasy Hair

Šampón na mastné vlasy Green Care Essence Greasy Hair Shampoo. Výťažky z citrónu, rozmarínu, levandule a mäty vo vyváženej kombinácii s propolisom sú aktívnymi zložkami šampónu a poskytujú špeciálnu starostlivosť mastným vlasom a vlasovej pokožke.

môžete mať 26.09 - 27.09

Berrywell Farba na obočie a riasy Augenblick 15 ml Berrywell Ochranný prípravok pred teplom Heat Protection 251 ml
Berrywell Farba na obočie a riasy Augenblick 15 ml

Farby na obočie a riasy Berrywell majú dlhotrvajúci účinok. Každé nafarbenie vydrží viac ako 6 týždňov. Najkrajšie výsledky možno dosiahnuť pravidelným farbením. Augenblick – letmý záblesk očí – to je kľúč k tajomstvu farieb na obočie a riasy Berrywell.

môžete mať 27.09 - 28.09

Berrywell Ochranný prípravok pred teplom Heat Protection 251 ml Berrywell Ochranný prípravok pred teplom Heat Protection 251 ml
Berrywell Ochranný prípravok pred teplom Heat Protection 251 ml

Perfektná ochrana vlasov pred teplom pri fénovaní, žehlení a kulmovaní. Dodá vlasom extra hodvábny lesk. Zaisťuje dlhodobý účinok pri narovnaných vlasoch. Môžeme ho použiť pre všetky typy vlasov, napr. pri vysušení vĺn a lokni. Dodá účesu stabilitu a objem.

môžete mať 27.09 - 28.09

Berrywell Vyvíjač k farbám na obočie a riasy Augenblick 3% - 61 ml Berrywell Vyvíjač k farbám na obočie a riasy Augenblick 3% - 61 ml
Berrywell Vyvíjač k farbám na obočie a riasy Augenblick 3% - 61 ml

Vyvíjač k farbám na obočie a riasy Augenblick 3%.

môžete mať 27.09 - 28.09

Compagnia Del Colore Čistiace bahno Pink Mud 3in1 250 ml Berrywell Vyvíjač k farbám na obočie a riasy Augenblick 3% - 61 ml
Compagnia Del Colore Čistiace bahno Pink Mud 3in1 250 ml

Pink Mud je najhorúcejšia novinka Compagnia del Colore. Ide o produkt s viacerými účinkami, ktoré spĺńaju potrebu ošetriť vlasy, ľahko a rýchlo na profesionálnej úrovni. Je určený do kaderníckych salónov aj na domácu starostlivosť.

môžete mať 26.09 - 27.09

Original Best Buy Sibel sada 4 ks okrúhlych fúkacích kief S8462532 Berrywell Vyvíjač k farbám na obočie a riasy Augenblick 3% - 61 ml
Original Best Buy Sibel sada 4 ks okrúhlych fúkacích kief S8462532

Súprava 4 fúkacích okrúhlych kief na vlasy s protišmykovou rukoväťou. Priemery tela kief sú 16, 25, 34 a 52 mm. Šírky štetín pri kefách sú 25 mm, 35 mm, 45 mm a 72 mm. Kefy sú vyrobené z nylonu. Majú keramické objímky odolné voči vysokým teplotám.

môžete mať 26.09 - 27.09

Berrywell Lotion pre objem Blow Dry Lotion 251 ml Tupírovací hrebeň na vlasy Hercules Triumph Master 256
Berrywell Lotion pre objem Blow Dry Lotion 251 ml

Berrywell Fön Lotion pre zväčšenie objemu vlasov bez ich zaťaženia. Jeho použitím získáme pevný, stabilný účes z vlasov, ktoré vyzerajú prirodzene, majú hodvábne lesklý vzhľad a nelepí sa.

môžete mať 26.09 - 27.09

Tupírovací hrebeň na vlasy Hercules Triumph Master 256 Tupírovací hrebeň na vlasy Hercules Triumph Master 256
Tupírovací hrebeň na vlasy Hercules Triumph Master 256

Profesionálny antistatický hrebeň s kovovými vidličkami na záverečný styling účesov v striebornom prevedení. Odolný voči chemickým prostriedkom aj teplu. Dĺžka hrebeňa 20 cm. 5 ihiel.

môžete mať 26.09 - 27.09

Barburys Drevený hrebeň na vlasy Steamed Beech Wood 03 Tupírovací hrebeň na vlasy Hercules Triumph Master 256
Barburys Drevený hrebeň na vlasy Steamed Beech Wood 03

Klasicky tvarovaný hrebeň na vlasy aj fúzy z prírodného pareného bukového dreva. Drevený materiál zaistí, že hrebeň je antistatický a je možné použiť pre všetky typy vlasov.

môžete mať 26.09 - 27.09

BraveHead Rozčesávacia kefa na predĺžené vlasy Extension Brush 7985 EVIN Tužidlo na vlasy Hair Mousse Extra Strong Ricci Definiti 300 ml
BraveHead Rozčesávacia kefa na predĺžené vlasy Extension Brush 7985

Oválna vankúšiková kefa na rozčesávanie predĺžených vlasov. Vyznačuje sa mäkkým vankúšikom a veľmi unikátnym typom štetín, ktoré znižujú poškodenie jemných vlasov. Šetrný k jemným vlasom. Ľahká kefa v čiernej farbe.

môžete mať 26.09 - 27.09

EVIN Tužidlo na vlasy Hair Mousse Extra Forte 300 ml EVIN Tužidlo na vlasy Hair Mousse Extra Strong Ricci Definiti 300 ml
EVIN Tužidlo na vlasy Hair Mousse Extra Forte 300 ml

Veľmi silné penové tužidlo, vhodné pre vytváranie efektívnych, kreatívnych účesov. Zabezpečí dlhodobú fixáciou, lesk a ochranu vlasov pred vonkajšími vplyvmi.

môžete mať 26.09 - 27.09

EVIN Tužidlo na vlasy Hair Mousse Extra Strong Ricci Definiti 300 ml EVIN Tužidlo na vlasy Hair Mousse Extra Strong Ricci Definiti 300 ml
EVIN Tužidlo na vlasy Hair Mousse Extra Strong Ricci Definiti 300 ml

Veľmi silné penové tužidlo, vhodné pre vytváranie efektívnych, kreatívnych účesov. Zabezpečí dlhodobú fixáciou, lesk a ochranu vlasov pred vonkajšími vplyvmi. S provitamínom B5.

môžete mať 26.09 - 27.09