Spontex Catch & Clean

Spontex Catch & Clean

Hodnotenie: 4,4
17,52 € 14,80 €

Upratovací zmeták s gumovými štetinami Spontex Catch & Clean, ktoré sú dvakrát účinnejšie ako bežné štetiny. Hlava metly je tvárna a umývateľná. Teleskopická tyč sa prispôsobí vám vyhovujúcej výške a aby ste sa nemuseli pri zametaní ohýbať, lopatka ponúka nášľapný otvor.

PEPCO Nástavec na drevenú tyč metla
1 €

Drevená metla na zametanie v univerzálnych farbách. Má univerzálny závit. Ideálna pre všetky domáce a záhradné práce. Perfektné na zametanie malých aj veľkých povrchov.

Fackelmann Multifunkčná kefa 2v1
7,90 € 5,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Fackelmann multifukčná kefa je skvelým pomocníkom na upratovanie kúpeľne! Kefa je zložená z dvoch hlavíc, väčšia na plochy dlaždičiek, vaňu, či sprchový kút a menšia, ktorú využijete najmä na čistenie škár.

LEIFHEIT Nástavec zmeták Xclean Classic Allround 40 cm 45031
9,21 € 7,30 €

Ak vlastníte akýkoľvek mop Leifheit s tyčou Click system, možno na ňu pripevniť túto zmetákovu hlavicu. X štetiny v strede zmetáka fungujú ako bariéra a efektívne zbierajú nečistoty a jemný prach, takže je zametanie ľahšie.

Fino Drôtená hubka na teflón
1,17 €

popis Drôtenka má veľmi dobré čistiace schopnosti, bez toho aby poškrabkala jemné teflónové povrchy, a je vhodná na použitie aj na porcelán a iné jemné povrchy. vlastnosti Na jemný povrch Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ trvanlivé Príprava a použitie Drôtenka je…

Fino Drôtenka s rukoväťou
1,51 €

popis Drôtenka pre ľahké čistenie grilov, a iných povrchov. Vďaka rukoväti zaisťuje pohodlnú a jednoduchú manipuláciu. Skladovanie a použitie spôsob skladovania typ trvanlivé skladovanie Trvanlivosť je neobmedzená. podrobné dáta jazyk produktu Hlavný jazyk návodu – Čeština…

Spontex Söke Kovová drôtenka
0,82 €

Novinka

Pletená oceľová drôtenka. Ľahko sa oplachuje a je veľmi účinná. K dispozícii v balení po 3 kusoch.

Tierra Verde Kefa na riad
2,20 €

Kefa (drôtenka) na riad vyrobený z PEFC certifikovaného dreva, kovu a štetín z agáve s vymeniteľnou hlavicou. Pre pohodlné umývanie riadu, poradí si aj s pripálenými hrncami a panvicami. Nie je vhodný na citlivé povrchy, napr. Teflon.