Zo širokej ponuky drogistických výrobkov z kategórie metly a kefy u nás na MALL.SK. Tovar sme pre vás zoradili aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 350 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie metly a kefy vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.
  • U nás na MALL.SK si môžete rovno objednať aj niektorý z ďalších produktov.

Výber vám uľahčí filter pre najlepšie hodnotené výrobky ostatnými užívateľmi. Lacnú drogériu z kategórie metly a kefy nájdete aj vo výpredaji za výhodné ceny.

-16%
Spontex Catch & Clean
96x

Spontex Catch & Clean

17,52 €
14,70 €

Upratovací zmeták s gumovými štetinami Spontex Catch & Clean, ktoré sú dvakrát účinnejšie ako bežné štetiny. Hlava metly je tvárna a umývateľná. Teleskopická tyč sa prispôsobí vám vyhovujúcej výške a aby ste sa nemuseli pri zametaní ohýbať, lopatka ponúka nášľapný otvor.

Tovar od predajcu MALL
-40%
Fackelmann Multifunkčná kefa 2v1
16x

Fackelmann Multifunkčná kefa 2v1

7,90 €
4,70 €

Fackelmann multifukčná kefa je skvelým pomocníkom na upratovanie kúpeľne! Kefa je zložená z dvoch hlavíc, väčšia na plochy dlaždičiek, vaňu, či sprchový kút a menšia, ktorú využijete najmä na čistenie škár.

Tovar od predajcu MALL
LEIFHEIT Nástavec zmeták Xclean Classic Allround 40 cm 45031
33x

LEIFHEIT Nástavec zmeták Xclean Classic Allround 40 cm 45031

9,21 €
9,10 €

Ak vlastníte akýkoľvek mop Leifheit s tyčou Click system, možno na ňu pripevniť túto zmetákovu hlavicu. X štetiny v strede zmetáka fungujú ako bariéra a efektívne zbierajú nečistoty a jemný prach, takže je zametanie ľahšie.

Tovar od predajcu MALL
Popron.cz ochranná Hliníková fólia

Popron.cz ochranná Hliníková fólia

4,36 €
Posledný kus za túto cenu!

aplikácia Hliníková fólia je úplne prostá. stačí odlúpnuť papier a fóliu možno nalepiť tam, kam potrebujete. hodiť sa vám bude za sporák proti znečistenia olejom či priamo na kuchynskú linku na odkladanie vecí. jej výhodou je, že je ľahko umývateľná a odolná proti poškriabaniu.

Partner: Popron.sk
Kefa na čistenie žalúzií

Kefa na čistenie žalúzií

7,35 €

Kefa na čistenie žalúzií, s ktorým vyčistíte až 6 žalúzií naraz. Jedno okno tak máte upratané behom chvíľky. Jemné chĺpky žalúzie nijako nepoškriabu, ale zbaví je všetkého prachu. Kefa sa veľmi ľahko čistí, stačí ho nechať odmočiť vo vode.

Partner: Alum SK
NOK Lufa na umývanie riadu 50 - 60 cm

NOK Lufa na umývanie riadu 50 - 60 cm

5,80 €

Lufu je potrebné rozstrihať. Lufa je stlačená, po navlhčení zmäkne a zväčší sa.Z jednej lufy sa dá vyrobiť 7 – 8 kusov na umývanie riadov. Hubky a špongie zo syntetických materiálov.Nevzniká žiaden odpad.Rastlina lufa.Bez obalu.Po navlhčení rýchlo vysychá. Kompostovateľná.

Partner: NOK.eco