VILEDA Inox hubka 2 ks

VILEDA Inox hubka 2 ks

Hodnotenie: 4
3 € 2,50 € 1,25 €/ks

Revolučná hubka Inox 2 ks od výrobcu Vileda je skvelým 3 v 1 pomocníkom. Je vybavená PUR aktívnou časťou pre zaschnutú špinu, penovou vysoko kvalitnou časťou a nakoniec ružovou časťou z mikrovlákna na stieranie. Nájde využitie pre drahé riady, jemné povrchy a sklokeramické dosky. Navyše v modernom dizajne s ergonomickým tvarom. Užite si ľahšie upratovanie vašej domácnosti.

VILEDA PUR active hub. stredná 3+1
3 € 2,40 € 0,60 €/ks

Revolučná hubka PUR active strednej veľkosti 3+1 od výrobcu Vileda je skvelým pomocníkom pri upratovaní. Je vybavená ergonomickým tvarom a PUR aktívnym povrchom, ktorý si poradí so zaschnutou špinou. Hodí sa na drahé riady, sklokeramické dosky či jemné povrchy ako je teflón. Užite si ľahšie upratovanie vašej domácnosti.

VILEDA Miraclean hubka 4 ks
4 € 2,70 € 0,68 €/ks

Praktická hubka Miraclean 4 ks od výrobcu Vileda si ľahko poradí so škvrnami na tvrdom povrchu. Je vyrobená z melamínovej živice a na čistenie vám bude stačiť iba voda. Škvrny od čaju, kávy, vodného kameňa či od pera už ľahko zvládnete. Použiť môžete v kuchyni a v kúpeľni, na stenách, podlahách či dverách. Užite si jednoduché upratovanie.

Spontex Söke Hadra na podlahu, 10 ks
10,34 € 5,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká a pevná tkaná handra na podlahu značky Söke výborne saje a ľahko odolá aj hrubším povrchom. Jej rozmer činí 50 × 60 cm a v balení sa nachádza 10 kusov.

VILEDA Mikrohadřík Colors 8 ks
5,50 € 0,69 €/ks

Hadřík z mikrovlákna od značky Vileda usnadní čištění povrchů nasucho i s přípravkem. Povrch nepoškrábe a nezanechá na něm šmouhy. Lze jej prát v pračce, schne rychleji než bavlna a zůstává dlouho hygienicky čistý. V balení najdete 8 ks.

VILEDA Mikrohadřík Colors XL 4 ks
4,60 € 3,40 € 0,85 €/ks

Hadřík z mikrovlákna od značky Vileda usnadní čištění povrchů nasucho i s přípravkem. Povrch nepoškrábe a nezanechá na něm šmouhy. Lze jej prát v pračce, rychle schne a zůstává dlouho hygienicky čistý. V balení najdete 4 ks.

VILEDA Actifibre mikrohadřík 1 ks
2,70 € 2,20 €

Hadřík z mikrovlákna od značky Vileda usnadní čištění povrchů nasucho i s přípravkem. Povrch nepoškrábe a nezanechá na něm šmouhy ani chlupy. Lze jej prát v pračce, velmi rychle schne a perfektně absorbuje vodu.

VILEDA Actifibre Window 1 ks
2,60 €

Hadřík z mikrovlákna pro čištění oken od značky Vileda usnadní čištění lesklých povrchů nasucho i s přípravkem. Povrch nepoškrábe a nezanechá na něm šmouhy ani chlupy. Lze jej prát v pračce, velmi rychle schne a perfektně absorbuje vodu.

TORO Handra na podlahu "Lux" 5 ks
6,16 € 3,80 € 0,76 €/ks

Handra na podlahu Lux je vhodná pri vytieraní, nezanecháva šmuhy a nepoškodzuje povrchy. Handra na podlahu je tvorená z 80% viskózy a 20% polyester. Rozmery – 50 × 60 cm. Balenie 5 ks.

Spontex Top Tex hubové utierky x10
3 € 0,30 €/ks

Novinka

Súprava desiatich extra savých hubových utierok od značky Spontex. Top Tex utierky využijete na všetky úkony v domácnosti, či už na umývanie riadu či stieranie špinavého stola. Vďaka novo vylepšenej kvalite nežmolkujú.

Simplehuman Čistiaca rukavica z mikrovlákna
8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečný pomocník pre ľahké upratovanie. Čistenie s touto rukavicou z mikrovlákna nevyžaduje chemické prostriedky a možno ju použiť na všetky druhy povrchu. Úplne jednoduché používanie sa snúbi s kvalitnou výrobou, ktorú značka Simplehuman bezpochyby predstavuje.

Spontex Multiroll x50
4,50 € 0,09 €/ks

Novinka

Univerzálna utierka od značky Spontex v praktickej rolke. Vhodná pre použitie suchá i mokrá. Pre ľahké a rýchle upratovanie celej domácnosti. Balenie po 50 kusoch

Spontex Microfibre 8+2 ks
9,17 € 4,20 € 0,42 €/ks

Superabsorpčné, viacúčelové mikrovlákno, ktoré ľahko odstraňuje nečistoty a mastnotu. Efektívne iba s vodou, nie je potreba chemikálií. Farby: modrá, žltá, oranžová, ružová. V balení sa nachádza 10 kusov.

TORO Hadra mikrovlákno 3 ks
6,16 € 3,80 € 1,27 €/ks

Vynikajúca utierka z mikrovlákna pre vaše upratovanie sklenených plôch, okien alebo skleneného riadu. Utierka veľmi dobre saje a leští, nepúšťa chlp. Sada obsahuje 3 handry ktoré sú v prevedení farieb, zelená, oranžová a ružová. Rozmery – 48 × 41 cm.

Spontex Antibak Hubová utierka x3
2,60 € 0,87 €/ks

Novinka

Balenie silných a veľmi savých utierok od značky Spontex. Utierky Antibak sú opatrené antibakteriálnym prostriedkom, ktorý eliminuje baktérie a zápach nimi spôsobený. Pre hygienicky čistú domácnosť. 100% biologicky odbúrateľné.

TORO Prachová utierka 10 ks
4,99 € 2,90 € 0,29 €/ks

Prachová utierka je nevyhnutný pomocník pri upratovaní Vašej domácnosti. Utierka je vhodná pri čistení okien, nábytku a iných drevených povrchov. Sada obsahuje 10 ks, z ktorých 4 ks majú ružovú farbu, 3 ks majú modrú farbu a 3 ks žltú farbu. Rozmery – 38 × 38 cm.

Spontex Sweet Home x3
2,90 € 0,97 €/ks

Novinka

Súprava troch hubiek pre čistenie rôznych povrchov v dome od značky Spontex. Hubky Sweet Home sa vďaka esovitému tvaru pohodlne držia. Každá z troch farieb plní svoju vlastnú funkciu, tie vykonávajú čo najefektívnejšie, aby vaša domácnosť bola žiarivo čistá.

Spontex MF WINDOW
3 €

Novinka

Zdokonalená kvalita handričky Microfibre Window od značky Spontex. Čistí bez šmúh, čo je perfektné na okná, zrkadlá a iné lesklé povrchy. Efektívna aj len s použitím vody.

Spontex Vlies x10
2,90 € 0,29 €/ks

Novinka

Netkaná univerzálna utierka pre použitie na suchý aj mokrý spôsob. Utierku Vlies od značky Spontex je možné využiť na zotretie omrviniek i zamazaného stola.

Spontex Pet Towel
4,70 € 4,10 €

Novinka

Extra savý mikrovláknový uterák od značky Spontex pre šetrnú starostlivosť o vašich miláčikov. Vysušte miláčika po kúpeli alebo mu utrite špinavé labky. Uterák je rýchloschnúci.

Spontex Magic Effect x2
2,90 € 1,45 €/ks

Novinka

Handrička Magic Effect zhotovená z mikrovlákna dokonale čistí povrchy a rýchlo schne. Handričku od značky Spontex stačí použiť len s vodou. Rohový otvor umožňuje zavesenie

Spontex Microfibre Economic XXL 4+1
6,87 € 3,90 € 0,78 €/ks

Superabsorpčné, viacúčelové mikrovlákno, ktoré ľahko odstraňuje nečistoty a mastnotu. Efektívne iba s vodou, nie je potreba chemikálií. Farby: modrá, žltá, oranžová, ružová. V balení sa nachádza 5 kusov.