Beaphar Šampón antiparazitný Flea 200ml
8,93 € 7,20 €

Šampón pre psov zbavuje psiu srsť bĺch. Prípravok stačí zriediť a hneď je možné ho aplikovať na mokrú srsť. Možno ho používať už od 6. mesiaca veku psa. Beaphar Šampón antiparazitný Flea 200ml obsahuje 0,2% účinnú látku permethrinu.

Beaphar šampón proti svrbeniu 200ml
10,30 €

Špeciálne vyvinutý šampón pre psy a mačky trpiacimi podráždením pokožky v dôsledku ekzémov, bodnutie hmyzom atď

Wahl Zastrihávač pre zvieratá BASIC 9160-2016
62,14 €
+ doprava zadarmo

Zastrihávač disponuje 4 vymeniteľnými nadstavcami, ktoré umožňujú rôzne dĺžky strihov. Sada čepelí je oceľová a samoostriaca. Obsahuje vibračný motorček s dlhou životnosťou. Wahl Zastrihávač pre zvieratá BASIC 9160–2016 je dodávaný s púzdrom, kefkou, hrebeňom, krytkou ostria a olejom na údržbu.

Wahl Strihač pre zvieratá Deluxe Pocket Pro WHL-9962-2016
13,60 €

Strihač je vybavený kvalitnými a precíznymi nožmi. Je vhodný na oholenie uší, labiek, ňufákovej partie a na dokončovacie úpravy. Wahl Strihač pre zvieratá Deluxe Pocket Pro WHL-9962–2016 je dodávaný s 2 vymeniteľnými nástavcami, batériou, olejom a čistiacou kefkou.

Wahl Zastrihávač pre zvieratá 9160-1716
50,48 €
+ doprava zadarmo

Zastrihávač disponuje 4 vymeniteľnými nadstavcami, ktoré umožňujú strih s dĺžkou 3, 6, 10 alebo 13 mm. Čepeľ je oceľová a samoostriaca. Je vhodný pre krátku srsť, zastrihávanie a srsť na hlave. Wahl Zastrihávač pre zvieratá 9160–1716 je dodávaný s p[zdrom, kefkou a olejom na údržbu.

Tommi Indoor Dog Shampoo 500 ml
5,88 € 4,70 €

Šampón s ošetrujúcim balzamom proti vysušovaniu srsti a starnutiu kože psov chovaných prevažne v bytoch.

KAY kefa obojstranná plastová
5 €

Obojstranná kefa disponuje nylonovými štetinami pre odstránenie nečistôt a drôtenými štetinami. Tie sú zakončené guličkami, ktoré umožňujú ľahké včesanie prírodných olejov. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. KAY kefa dvojstranná plastová je ideálnym doplnkom pre všetky plemená psov.

FURminator hrablo Large Long Hair pre psy
25,86 € 25,20 €

Vhodné pre dlhosrsté psy veľkých plemien. Furminator je vynikajúci pomocník pri odsraňování odumretej srsti a podsady u psov. Vyčesávanie nie je bolestivé a redukuje pĺznutie.

Dog Fantasy kartáč drátky/nylon oboustranný hranatý 17 cm
4,20 €

Oboustranný kartáč odstraňuje zacuchanou a odumřelou srst, podsadu i prach. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Dog Fantasy kartáč drátky/nylon oboustranný hranatý 17 cm je ideálním doplňkem pro dlouhosrstá plemena psů.

Karlie Prestrihávacie nožnice obojstranné.
14,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Obojstranné prestrihávacie nožnice značky Karlie sú určené najmä pre strihanie psej srsti, ktorá sa po ich zásahu stáva vzdušnejším a na pohľad zdravším.

Wahl Strihací strojček pre zvieratá Stylique 9951-2016
9,68 €

Strihací strojček disponuje úzkym tvarom, ktorý zaisťuje presné oholenie kontúr a obrysov. Je vhodný na oholenie uší či labiek. Je vybavený kvalitnými a precíznymi nožmi. Wahl Strihač pre zvieratá Stylique 9951–2016 nie je určený pre kompletnú a pravidelnú úpravu srsti.

Dog Fantasy hřeben trimovací 20 cm-34%
5,80 € 3,78 €

Výpredaj

Trimovací hřeben odstraňuje zacuchanou srst, masíruje kůži a prokrvuje ji. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Dog Fantasy hřeben trimovací 20 cm je ideálním doplňkem pro dlouhosrstá plemena psů.

Dog Fantasy kartáč hroty/nylon oboustranný dřevo
3,50 €

Oboustranný kartáč s dřevěnou rukojetí je opatřen nylonovými a drátěnými štětinami. Umožňují rovnoměrné včesávání přírodních olejů. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Dog Fantasy kartáč hroty/nylon oboustranný dřevo je ideálním doplňkem pro dlouhosrstá plemena psů.

KAY hrebeň hustý 21 cm
3,80 €

Praktický hrebeň disponuje hustými kovovými zubami, ktoré pomôžu udržať srsť čistú a lesklú. KAY hrebeň hustý 21 cm je vhodným doplnkom pre psov s dlhou a polodlhou srsťou.

KAY hrebeň striedavý 21 cm
3,80 €

Praktický hrebeň disponuje kovovými hrotmi dvoch dĺžok, ktoré odstraňujú odumretú srsť a nečistoty z podsady. Súčasťou je ergonomicky tvarovaná rukoväť pre ľahkú manipuláciu. KAY hrebeň striedavý 21 cm neťahá a je vhodným doplnkom pre psov s dlhou a polodlhou srsťou.

Wahl Strihacie strojčeky pre zvieratá U-Clip 9281-2016
97,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Strihací strojček disponuje 4 vymeniteľnými nadstavcami, ktoré umožňujú rôzne dĺžky strihov. Britvy z uhlíkovej ocele sú samoostriace. Wahl Strihací strojček pre zvieratá U-Clip 9281–2016 je dodávaný s puzdrom, kefkou, hrebeňom, nožnicami, krytkou ostria a olejom na údržbu.

Wahl Strihací strojček pre zvieratá PRO SERIES WHL-9590-2016
116,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Strihací strojček disponuje 4 vymeniteľnými nadstavcami, ktoré umožňujú rôzne dĺžky strihov. Britvy z uhlíkovej ocele sú samoostriace. Súčasťou je inštruktážne DVD. Wahl Strihač pre zvieratá PRO SERIES WHL-9590–2016 je dodávaný s púzdrom, kefkou, hrebeňom, nožnicami, krytkou ostria a olejom na údržbu.

Karlie Hrebeň

Karlie Hrebeň

Hodnotenie: 4
10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Prerezávacia kefa, ktorý je ideálny pre rýchle a účinné odstránenie voľných vlasov zo srsti.

Karlie Hrebeň FURMASTER 100 mm
16,80 €

Starajte sa o srsť svojho zvieracieho miláčika s hrebeňom Karlie FURMASTER. Hrebeň je vhodný na bežnú starostlivosť o srsť malýchveľkých psov.

Karlie Hrebeň FURMASTER 76 mm
13,40 €

Karlie FURMASTER je praktický hrebeň, ktorý vám pomôže so starostlivosťou o srsť vášho štvornohého maznáčika. Hrebeň je vhodný na vyčesávanie srsti u malýchveľkých psov.

KAY hrebeň vyčesávacia
10,90 €

Hrebeň disponuje hustými kovovými zubami, ktoré odstraňujú odumretú srsť z podsady a pomáha redukovať pĺznutie až 90%. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. KAY hrebeň vyčesávacia je ideálnym doplnkom pre všetky plemená psov, mačky aj kone.

KAY kefa jednostranná drôtená, guľatá
4,60 €

Jednostranná kefa disponuje ergonomicky tvarovanou plastovou rukoväťou s protišmykovým povrchom. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. KAY kefa jednostranná drôtená, guľatá je ideálnym doplnkom pre všetky plemená psov.

Beaphar Šampón FR pre lesklú srsť 250ml
9,50 €

Šampón pre psov s extraktmi z manga a kiwi zanecháva srsť psov lesklú a zdravú. Mastné kyseliny obsiahnuté v mangu vyživujú suchú srsť, vitamíny v kiwi majú revitalizačný efek. Beaphar Šampón FR pre lesklú srsť 250ml je vyvinutý veterinármi.

Dog Fantasy kartáč drátky dřevo
2,70 €

Jednostranný kartáč disponuje kvalitní dřevěnou rukojetí a je opatřen jemnými drátěnými štětinami. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Odstraňuje prach, odumřelou srst a podsadu. Dog Fantasy kartáč drátky dřevo je ideálním doplňkem pro všechna plemena psů.

KAY kefa masážna na ruku jemná 13 cm
3,80 €

Gumový kefa zabezpečuje stimulačný masáž kože. Tiež je ideálny pri kúpaní, kedy pomáha šampónovať a čistiť srsť. Najlepší spôsob vyčesávanie vykonáte dlhými oblúkovými ťahmi po povrchu srsti. KAY kefa masážna na ruku jemná 13 cm je vhodným doplnkom pre psov všetkých plemien.

Wahl Obojstranná kefa 858454-016
8,50 €

Obojstranná kefa disponuje plochou so štetinami, ktorá srsť uhladzuje. Pomocou ihlovej kefy vyčešte nežiaduce parazity. Má ergonomickú pogumovanú rukoväť. Wahl Obojstranná kefa 858454–016 je ideálna pre každého psa s dlhšou srsťou.

Beaphar Šampón proti strapateniu 2v1 250ml
9,58 € 7,30 €

Superpremium šampón 2 v 1 je určený pre psov s polodlhou a dlhou srsťou ako je napríklad yorkshirský teriér, dlhosrstá čivava, maltézsky psík, kokeršpaniel, zlatý retriever.

Karlie Profesionálna mäkka kefa 17x5 cm
6,80 €

Profesionálna mäkký kefa značky Karlie je tou najlepšou možnou voľbou pre ľahšie rozčesávanie srsti vašich domácich maznáčikov. Kefa odstráni voľné chlpy bez toho, aby došlo k poškodeniu pokožky. Jeho rozmery sú 17 × 5 cm.

Menforsan Ochranný šampón s norkovým olejom 5000ml
48,60 € 42,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kvalitný ochranný šampón pre všetky psie plemená s vysokou efektivitou vo výžive vďaka norkovému oleju bohatého na esenciálne mastné kyseliny.

Tommi Benefity:

Tommi Benefity:

Hodnotenie: 4
6,20 €

Jemný výživný šampón pre psov s obsahom medu.

Dog Fantasy hřeben oboustranný dřevo 17 cm
2,70 €

Oboustranný hřeben disponuje kvalitní dřevěnou rukojetí a je opatřen středně jemnými i jemnými zuby. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Dog Fantasy hřeben oboustranný dřevo 17 cm je ideálním doplňkem pro pudly, bígly, teriéry či labradory.

KAY hrebeň proti parazitom 21 cm
3,80 €

Hrebeň pomáha vďaka svojim zaobleným a hustým štetinám odstraňovať parazity ako sú blchy a roztoče. Súčasťou je plastová rukoväť s protišmykovým gumovým povrchom. KAY hrebeň proti parazitom 21 cm je vhodným doplnkom pre všetky plemená psov.

KAY kefa jednostranná drôtená
4,60 €

Jednostranná kefa disponuje jemnými drôtenými štetinami, ktoré odstránia prach, podsadu a odumretú srsť. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. KAY kefa jednostranná drôtená je ideálnym doplnkom pre všetky plemená psov.

KAY kefa masážna na ruku hrubá 12 cm
5,40 €

Gumový kefa zabezpečuje stimulačný masáž kože. Tiež je ideálny pri kúpaní, kedy pomáha šampónovať a čistiť srsť. Najlepší spôsob vyčesávanie vykonáte dlhými oblúkovými ťahmi po povrchu srsti. KAY kefa masážna na ruku hrubá 12 cm je vhodným doplnkom pre psov všetkých plemien.