Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Holiace strojčeky pre psov výrazne uľahčujú starostlivosť o srsť psa. Sú tichšie než klasické holiace strojčeky, aby psa nedesili, majú nízke vibrácie a menej sa zahrievajú.

Zobraziť viac

Ako vybrať holiaci strojček na psa?

Holiace strojčeky pre psov vyberajte hlavne podľa intenzity využitia, ktorá ovplyvňuje potrebný výkon strojčeka, a druhu srsti psa.

Výkon holiaceho strojčeka pre psa

Výkon psích holiacich strojčekov sa pohybuje najčastejšie medzi 10 - 40 W. Pre občasné použitie postačí strojček s 10 - 20 W , pre častejšie využitie alebo pri väčšom počte psov zvoľte stroje s výkonom 20 - 40 W.

Druh napájania holiaceho psieho strojčeka

  • Akumulátorové holiace strojčeky pre psov - výhodou je absencia prekážajúceho kábla, nevýhodou nutnosť dobíjania a obmedzený čas strihania na jedno nabitie, hodí sa pre rýchle strihanie psov, ktorí sú na úpravu srsti zvyknutí
  • Holiace psie strojčeky napájané zo siete - menej rozšírené, vynikajú vyšším výkonom a netreba ich dobíjať
Info:

Pred holením by ste mali psiu srsť starostlivo rozčesať. V ponuke máme kefy na psiu srsť aj hrable na psiu srsť.

Výber strihacieho strojčeka pre psa podľa typu srsti

  • Na trhu sú strojčeky pre psy s jemnou srsťou, strojčeky pre psov s hustou srsťou a strojčeky pre psy s kučeravou srsťou.

Strojčeky sa líšia nastavením otáčok aj typom strihacej hlavice. Pre psov s jemnou srsťou sa hodí nižší počet otáčok (cca 3 000 ot./min.), pre psy s hustou srsťou vyšší počet otáčok (cca 4 000 ot./min. a viac).

Nastavenie výšky strihu a veľkosť čepele

  • Výška strihu je u väčšiny holiacich strojčekov nastaviteľná, pohybuje sa od 0,7 - 3 mm. Často sú súčasťou nástavné hrebene s výškou strihu až 20 mm.

→ Psie strojčeky majú čepele rôznych šírok.

  • Užšie čepele (cca do 35 mm) sa hodia pre menšie plemená psov alebo drobnejšie partie ako je hlava, nohy a pod.
  • Širšie čepele (nad 35 mm) využijete pri stredných a väčších psov pre ostatné partie tela. Vyberajte kvalitné čepele z nerezovej ocele.

Trimovací nôž pre psov

  • Trimovacie nože sú vhodné na vyčesávanie odumretej srsti. Zvyčajne ho využijete u hrubosrstých plemien.
TIP!

V starostlivosti o srsť hrajú výraznú úlohu tiež šampóny pre psy a kondicionéry na srsť psa.

Upresniť parametre
Neakasa P1 Pro sada starostlivosti o srsť Neakasa P1 Pro sada starostlivosti o srsť
Neakasa P1 Pro sada starostlivosti o srsť

Sada pre starostlivosť o srsť psov a mačiek Neakasa P1 Pro automaticky nasáva ostrihanú a vyčesanú srsť cez jednotlivé nástroje priamo do plastovej vymývateľnej nádoby. Profesionálna sada starostlivosti o srsť 5v1 s cyklónovým vysávačom vám umožní strihať a kefovať vášho domáceho maznáčika a zároveň pomôže udržať váš domov čistý a bez akýchkoľvek chlpov. Sada obsahuje 5 nástrojov na strihanie, kefovanie, odstraňovanie pĺznutia a zber chlpov. Určené pre majiteľov, ktorí chcú doma ľahko a pravidelne strihať a starať sa o srsť svojho domáceho maznáčika.

môžete mať 27.02

Partner: MALL
Neakasa P2 Pro sada starostlivosti o srsť Neakasa P1 Pro sada starostlivosti o srsť
Neakasa P2 Pro sada starostlivosti o srsť

Sada pre starostlivosť o srsť psov a mačiek Neakasa P2 Pro automaticky nasáva ostrihanú a vyčesanú srsť cez jednotlivé nástroje priamo do plastovej vymývateľnej nádoby. Profesionálna sada starostlivosti o srsť 5v1 s cyklónovým vysávačom vám umožní strihať a kefovať vášho domáceho maznáčika a zároveň pomôže udržať váš domov čistý a bez akýchkoľvek chlpov. Sada obsahuje 5 nástrojov na strihanie, kefovanie, odstraňovanie pĺznutia a zber chlpov. Určené pre majiteľov, ktorí chcú doma ľahko a pravidelne strihať a starať sa o srsť svojho domáceho maznáčika.

môžete mať 27.02

Partner: MALL
Purlov Strihací stroj na psy - sada Neakasa P1 Pro sada starostlivosti o srsť
Purlov Strihací stroj na psy - sada

sYRINGE PRE PSOV pRAKTICKÉ – strihač pre psov je praktické príslušenstvo, ktoré sa veľmi dobre hodí na rýchle strihanie a zastrihávanie psov a iných domácich zvierat. Nespornou výhodou zariadenia je, že pri zastrihávaní nevytrháva chĺpky a má možnosť nastavenia čepele od 0,8 do 2,0 mm. kOMPAKTNÝ

môžete mať 06.03

Partner: Aga24
Dexxer Elektrický zastrihávač pre psy a mačky Čierny T10 HARLEY® Nabíjateľný strojček na strihanie domácich miláčikov s nízkym hlukom a 4 nástavcami | GULAMACHINE
Dexxer Elektrický zastrihávač pre psy a mačky Čierny T10

Elektrický zastrihávač na strihanie psov a iných domácich zvierat je dokonalým zariadením, ktoré sa postará o dokonalý vzhľad a pohodlie vášho domáceho maznáčika.

môžete mať 27.02

Partner: Aga24
Novinka
HARLEY® Nabíjateľný strojček na strihanie domácich miláčikov s nízkym hlukom a 4 nástavcami | GULAMACHINE HARLEY® Nabíjateľný strojček na strihanie domácich miláčikov s nízkym hlukom a 4 nástavcami | GULAMACHINE
HARLEY® Nabíjateľný strojček na strihanie domácich miláčikov s nízkym hlukom a 4 nástavcami | GULAMACHINE

So aku strojčekom na strihanie srsti Gulamachine s odhlučnením vždy zachováte úhľadný vzhľad svojich domácich miláčikov. Strojček je nabíjateľný, odolný a s ostrými čepeľami zostrihá aj tú najodolnejšiu srsť! Ultra tichý dizajn zvieratá počas strihania nerozruší.

môžete mať 28.02 - 29.02

Partner: Mormark
Novinka
Netscroll Elektrický hrebeň pre domácich miláčikov so sprejom, Brushy HARLEY® Nabíjateľný strojček na strihanie domácich miláčikov s nízkym hlukom a 4 nástavcami | GULAMACHINE
Netscroll Elektrický hrebeň pre domácich miláčikov so sprejom, Brushy

Dokonalý nástroj na starostlivosť o vášho miláčika – elektrický hrebeň umožňuje jemnú masáž, rýchle odstránenie nadbytočných chlpov a umývanie pomocou spreja vody!

môžete mať 28.02

Partner: Maneks SK
CoolCeny Brúska na úpravu psích pazúrikov – Paw Perfect GEKO Aku strihací strojček na domáce zvieratá 3,7 V G81235
CoolCeny Brúska na úpravu psích pazúrikov – Paw Perfect

Brúska na úpravu pazúrikov je prístroj pre bezbolestnú a bezstresovú

môžete mať 28.02 - 29.02

GEKO Aku strihací strojček na domáce zvieratá 3,7 V G81235 GEKO Aku strihací strojček na domáce zvieratá 3,7 V G81235
GEKO Aku strihací strojček na domáce zvieratá 3,7 V G81235

Aku strihací strojček na domáce zvieratá 3,7V GEKO Zastrihovač s napájaním 3,7 V je určený na strihanie srsti psov, mačiek a iných domácich zvierat. Rýchle a presné strihanie zaisťuje keramická horná čepeľ a pevná čepeľ z titánu.

môžete mať 29.02

Partner: KAXL
GEKO Aku strihací strojček na psy 35W G81236 GEKO Aku strihací strojček na domáce zvieratá 3,7 V G81235
GEKO Aku strihací strojček na psy 35W G81236

Aku strihací strojček na psov 35W GEKO S týmto zastrihávačom ostriháte alebo len pristrihnete srsť vášho psíka, mačičky alebo iného domáceho maznáčika. Výhodou tohto zastrihávača je možnosť bezdrôtovej prevádzky a pri vybití batérie môže fungovať aj po pripojení nabíjačky, ktorá je súčasťou sady.

môžete mať 29.02

Partner: KAXL
MAR-POL Strihací strojček / nožnice na ovce 650 W M79355 MAR-POL Strihací strojček / nožnice na ovce 650 W M79355
MAR-POL Strihací strojček / nožnice na ovce 650 W M79355

Strihací strojček / nožnice na ovce 650 W MAR-POL Ľahké elektrické nožnice na celoročné použitie pri strihaní oviec, vyhoľovaní a trimovaní hovädzieho dobytka. Veľmi obľúbené u našich zákazníkov, tento produkt odporúčame jeho spoľahlivosť je už overená.

môžete mať 29.02

Partner: KAXL
GEKO Aku strihací strojček na psy 2.4V 2x batéria G81237 MAR-POL Strihací strojček / nožnice na ovce 650 W M79355
GEKO Aku strihací strojček na psy 2.4V 2x batéria G81237

Aku strihací strojček na psy 2.4V 2× batérie GEKO Akumulátorový a bezdrôtový zastrihávač 2,4 V, určený na strihanie srsti psov, mačiek a iných domácich zvierat. Rýchle a presné rezanie zaisťuje keramická horná čepeľ a pevná čepeľ z titánu.

môžete mať 29.02

Partner: KAXL
Mesko Strojček na strihanie psa Mesko MS 2826 MAR-POL Strihací strojček / nožnice na ovce 650 W M79355
Mesko Strojček na strihanie psa Mesko MS 2826

Strihací strojček na zvieratá Mesko MS2826 je určený pre ľudí, ktorí sa radi starajú o svojich zvieracích domácich miláčikov a od svojich zariadení vyžadujú odolnosť a spoľahlivosť

môžete mať 27.02

Holiace strojčeky na srsť psov

Holiace strojčeky na psov zaobstaráte na Mall.sk. Ponúkame strihacie strojčeky na psov všetkých plemien aj druhov srsti. Kúpite u nás tiež nožnice na pazúriky alebo trimovacie nože. Aké sú overené značky holiacich strojčekov pre psov?

Holiace strojčeky pre psov Moser

  • Moser ponúka mnoho kvalitných holiacich strojčekov pre psov s jemnou, hrubou aj kučeravou srsťou. Strojčeky Moser vynikajú spoľahlivým výkonom, ľahkou údržbou a dlhou životnosťou. V ponuke sú modely pre domáce i profi využitie.

→ Vyberajte tiež z ponuky psích holiacich strojčekov Trixie alebo Wahl.