Beaphar Šampón antiparazitný Flea 200ml
8,93 € 7,30 €

Šampón pre psov zbavuje psiu srsť bĺch. Prípravok stačí zriediť a hneď je možné ho aplikovať na mokrú srsť. Možno ho používať už od 6. mesiaca veku psa. Beaphar Šampón antiparazitný Flea 200ml obsahuje 0,2% účinnú látku permethrinu.

Wahl Zastrihávač pre zvieratá BASIC 9160-2016
62,14 €
+ doprava zadarmo

Zastrihávač disponuje 4 vymeniteľnými nadstavcami, ktoré umožňujú rôzne dĺžky strihov. Sada čepelí je oceľová a samoostriaca. Obsahuje vibračný motorček s dlhou životnosťou. Wahl Zastrihávač pre zvieratá BASIC 9160–2016 je dodávaný s púzdrom, kefkou, hrebeňom, krytkou ostria a olejom na údržbu.

Wahl Strihací strojček pre zvieratá Li-Ion PRO SERIES WHL-9766-016
128,21 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Strihací strojček disponuje 4 vymeniteľnými nadstavcami, ktoré umožňujú rôzne dĺžky strihov. Britva z uhlíkovej ocele je samoostriaca. Wahl Strihací strojček pre zvieratá Li-Ion PRO SERIES WHL-9766–016 je napájaný batériou, ktorá zaisťuje až 2 – hodinovú prevádzku.

Wahl Zastrihávač pre zvieratá 9164-016
97,12 €
+ doprava zadarmo

Zastrihávač disponuje 8 vymeniteľnými nadstavcami, ktoré umožňujú rôzne dĺžky strihov. Sada čepelí je oceľová a samoostriaca. Šírka záberu je 45 mm. Wahl Strihač pre zvieratá 9164–016 je dodávaný s púzdrom, kefkou, hrebeňom, krytkou ostria a olejom na údržbu.

Wahl Strihacie strojčeky pre zvieratá U-Clip 9281-2016
97,12 €
+ doprava zadarmo

Strihací strojček disponuje 4 vymeniteľnými nadstavcami, ktoré umožňujú rôzne dĺžky strihov. Britvy z uhlíkovej ocele sú samoostriace. Wahl Strihací strojček pre zvieratá U-Clip 9281–2016 je dodávaný s puzdrom, kefkou, hrebeňom, nožnicami, krytkou ostria a olejom na údržbu.

Tommi Indoor Dog Shampoo 500 ml
5,88 € 4,70 €

Šampón s ošetrujúcim balzamom proti vysušovaniu srsti a starnutiu kože psov chovaných prevažne v bytoch.

FURminator hrablo Medium Short Hair pro psy
22,30 €

Vhodné pre krátkosrsté psy veľkých plemien. Furminator je vynikajúci pomocník pri odsraňování odumretej srsti a podsady u psov. Vyčesávanie nie je bolestivé a redukuje pĺznutie.

Wahl Zastrihávač pre zvieratá 9160-1716
50,48 €
+ doprava zadarmo

Zastrihávač disponuje 4 vymeniteľnými nadstavcami, ktoré umožňujú strih s dĺžkou 3, 6, 10 alebo 13 mm. Čepeľ je oceľová a samoostriaca. Je vhodný pre krátku srsť, zastrihávanie a srsť na hlave. Wahl Zastrihávač pre zvieratá 9160–1716 je dodávaný s p[zdrom, kefkou a olejom na údržbu.

FURminator hrablo Large Long Hair pre psy
27,20 €

Vhodné pre dlhosrsté psy veľkých plemien. Furminator je vynikajúci pomocník pri odsraňování odumretej srsti a podsady u psov. Vyčesávanie nie je bolestivé a redukuje pĺznutie.

Wahl Strihač pre zvieratá Deluxe Pocket Pro WHL-9962-2016
13,56 €

Strihač je vybavený kvalitnými a precíznymi nožmi. Je vhodný na oholenie uší, labiek, ňufákovej partie a na dokončovacie úpravy. Wahl Strihač pre zvieratá Deluxe Pocket Pro WHL-9962–2016 je dodávaný s 2 vymeniteľnými nástavcami, batériou, olejom a čistiacou kefkou.

Beaphar Šampón FR pre lesklú srsť 250ml
9,50 €

Šampón pre psov s extraktmi z manga a kiwi zanecháva srsť psov lesklú a zdravú. Mastné kyseliny obsiahnuté v mangu vyživujú suchú srsť, vitamíny v kiwi majú revitalizačný efek. Beaphar Šampón FR pre lesklú srsť 250ml je vyvinutý veterinármi.

Wahl Strihací strojček pre zvieratá Stylique 9951-2016
9,68 €

Strihací strojček disponuje úzkym tvarom, ktorý zaisťuje presné oholenie kontúr a obrysov. Je vhodný na oholenie uší či labiek. Je vybavený kvalitnými a precíznymi nožmi. Wahl Strihač pre zvieratá Stylique 9951–2016 nie je určený pre kompletnú a pravidelnú úpravu srsti.

Menforsan Šampón zvýrazňujúci čiernu farbu 300ml
8,20 € 7 €

Špeciálny šampón pre psov s tmavou čiernou srsťou farby havraních krídel je určený tento špeciálny šampón, ktorý krásu srsti zdôrazní a udrží ju dlhodobo krásne čiernu, jemnú a lesknú.

Karlie Hrebeň FURMASTER 50 mm
10,07 €

Posledný kus za túto cenu!

Starajte sa o srsť svojho štvornohého maznáčika s láskou a jednoduchosťou. Hrebeň Karlie FURMASTER vám uľahčí vyčesávanie. Je vhodný na srsť nielen malých, ale aj veľkých psov.

Dog Fantasy hřeben trimovací 20 cm
5,80 €

Novinka

Trimovací hřeben odstraňuje zacuchanou srst, masíruje kůži a prokrvuje ji. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Dog Fantasy hřeben trimovací 20 cm je ideálním doplňkem pro dlouhosrstá plemena psů.

KAY kartáč oboustranný plastový
5 €

Novinka

Oboustranný kartáč disponuje nylonovými štětinami pro odstranění nečistot a drátěnými štětinami. Ty jsou zakončeny kuličkami, které zmožňují snadné včesání přírodních olejů. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. KAY kartáč oboustranný plastový je ideálním doplňkem pro všechna plemena psů.

Dog Fantasy kartáč hroty/nylon oboustranný dřevo
3,50 €

Novinka

Oboustranný kartáč s dřevěnou rukojetí je opatřen nylonovými a drátěnými štětinami. Umožňují rovnoměrné včesávání přírodních olejů. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Dog Fantasy kartáč hroty/nylon oboustranný dřevo je ideálním doplňkem pro dlouhosrstá plemena psů.

Dog Fantasy kartáč drátky/nylon oboustranný hranatý 17 cm
4,20 €

Novinka

Oboustranný kartáč odstraňuje zacuchanou a odumřelou srst, podsadu i prach. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Dog Fantasy kartáč drátky/nylon oboustranný hranatý 17 cm je ideálním doplňkem pro dlouhosrstá plemena psů.

KAY kartáč jednostranný drátěný, kulatý
4,60 €

Novinka

Jednostranný kartáč disponuje ergonomicky tvarovanou plastovou rukojetí s protiskluzovým povrchem. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. KAY kartáč jednostranný drátěný, kulatý je ideálním doplňkem pro všechna plemena psů.

Dog Fantasy kartáč drátky dřevo
2,70 €

Novinka

Jednostranný kartáč disponuje kvalitní dřevěnou rukojetí a je opatřen jemnými drátěnými štětinami. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Odstraňuje prach, odumřelou srst a podsadu. Dog Fantasy kartáč drátky dřevo je ideálním doplňkem pro všechna plemena psů.

Dog Fantasy kartáč drátky samočistící
8,50 €

Novinka

Drátěný kartáč disponuje čistítkem a odstraňuje zacuchanou srst i podsadové chlupy. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Dog Fantasy kartáč drátky samočistící je ideálním doplňkem pro dlouhosrstá plemena psů.

Karlie Hrebeň

Karlie Hrebeň

Hodnotenie: 4
10,50 €

Prerezávacia kefa, ktorý je ideálny pre rýchle a účinné odstránenie voľných vlasov zo srsti.

Karlie Profesionálna mäkka kefa 17x5 cm
6,83 €

Profesionálna mäkký kefa značky Karlie je tou najlepšou možnou voľbou pre ľahšie rozčesávanie srsti vašich domácich maznáčikov. Kefa odstráni voľné chlpy bez toho, aby došlo k poškodeniu pokožky. Jeho rozmery sú 17 × 5 cm.

Karlie Hrebeň FURMASTER 76 mm
13,39 €

Karlie FURMASTER je praktický hrebeň, ktorý vám pomôže so starostlivosťou o srsť vášho štvornohého maznáčika. Hrebeň je vhodný na vyčesávanie srsti u malýchveľkých psov.

Wahl Obojstranná kefa 858454-016
8,51 €

Obojstranná kefa disponuje plochou so štetinami, ktorá srsť uhladzuje. Pomocou ihlovej kefy vyčešte nežiaduce parazity. Má ergonomickú pogumovanú rukoväť. Wahl Obojstranná kefa 858454–016 je ideálna pre každého psa s dlhšou srsťou.

Dog Fantasy hřeben oboustranný dřevo 17 cm
2,70 €

Novinka

Oboustranný hřeben disponuje kvalitní dřevěnou rukojetí a je opatřen středně jemnými i jemnými zuby. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Dog Fantasy hřeben oboustranný dřevo 17 cm je ideálním doplňkem pro pudly, bígly, teriéry či labradory.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: