EBI NOIR CLAW SCISSORS SMALL ca.13x5cm
12,91 €

Zastrihávač pazúrikov vyrobený z pozinkovanej nerezovej ocele určený na mäkké a stredne tvrdé pazúriky. S nastavením dĺžky strihania. Vhodné pre psov a mačky. Odporúča sa pre mäkké a stredne tvrdé pazúriky. Pozor! Nebezpečenstvo úrazu! Skladujte mimo dosahu detí!

EBI NOIR DEMATTING COMB 12 BLADES LARGE/w.THUMB REST/ca.20x7,5cm
31,05 €

Vyčesávací hrebeň z pozinkovanej nerezovej ocele. 12 ostrých čepelí pre bezbolestné odstránenie klkov alebo uzlov srsti. Ergonomická rukoväť z odolného plastu ABS. Vhodné pre psov a mačky. Odporúča sa pre psov a mačky s dlhou srsťou a hustou podsadou. Pozor! Nebezpečenstvo…

EBI NOIR DEMATTING COMB 9 BLADES SMALL/w.THUMB REST/ca.17,5x5,5cm
22,64 €

Vyčesávací hrebeň z pozinkovanej nerezovej ocele. 9 ostrých čepelí pre bezbolestné odstránenie klkov alebo uzlov srsti. Ergonomická rukoväť z odolného plastu ABS. Vhodné pre psov a mačky. Odporúča sa pre psov a mačky s dlhou srsťou a hustou podsadou. Pozor! Nebezpečenstvo…

EBI NOIR DETANGLING COMB MEDIUM -21- 21 TEETH/ca.22x5cm
14,08 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyčesávací hrebeň z pozinkovanej nerezovej ocele, určený na rozčesanie a čistenie srsti. S 21 zaoblenými zubami nerezovej ocele. Ergonomická rukoväť z odolného plastu ABS. Vhodný pre všetkých psov a mačky. Odporúča sa pre dlhú srsť s hustou podsadou.

MOSER Hrable s gélovou rukoväťou na vyčesávanie podsady
20,54 €

Hrable s otočnými kovovými kolíkmi účinne rozmotajú a odstránia starý podsad . Minimálna snaha, maximálne výsledky: vďaka dvojitému radu kovových kolíkov . Ergonomická komfortná gélová rukoväť pre ľahkú manipuláciu.

MOSER hrebeň s gélovou rukoväťou na všetky plemená
12,28 €

Dlhé zuby z nerezovej ocele sú navrhnuté tak, aby prenikli hlboko pod srsť vášho psa . Pomáha eliminovať zamotanú srsť u vášho domáceho maznáčika . Ideálnz na prípravu pred strihaním vášho psa. Ergonomická komfortná gélová rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Vhodné pre…

Karlie hrablo jednoradové krátke
12,90 €

Novinka

Jednoradové hrablo je určené na odstránenie voľných alebo odpadnutých chlpov a pomáha predísť zamotaniu vlasov. Karlie hrablo jednoradové krátke využijú predovšetkým majitelia dlhosrstých plemien psov.

Karlie hrablo jednoradové dlhé
10,50 €

Novinka

Jednoradové hrablo je určené na odstránenie voľných alebo odpadnutých chlpov a pomáha predísť zamotaniu vlasov. Karlie hrablo jednoradové dlhé využijú predovšetkým majitelia dlhosrstých plemien psov.

Karlie hrablo jednoradové s otočnými hrotmi 15,5 x 11 x 5 cm vel. L
10,50 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Prerezávacie hrablo je možné použiť pred aj po kúpaní psa. Odstráni uvoľnené chlpy a vyčeše ich zo srsti. Pravidelne ho čistite vodou a antiseptickým roztokom, aby ste zabránili rastu baktérií. Karlie hrablo jednoradové s otočnými hrotmi 15,5 × 11 × 5 cm vel. L využije každý chovateľ dlhosrstých psíkov.