KAY kartáč oboustranný plastový
5 €

Oboustranný kartáč disponuje nylonovými štětinami pro odstranění nečistot a drátěnými štětinami. Ty jsou zakončeny kuličkami, které zmožňují snadné včesání přírodních olejů. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. KAY kartáč oboustranný plastový je ideálním doplňkem pro všechna plemena psů.

Dog Fantasy kartáč drátky/nylon oboustranný hranatý 17 cm
4,20 €

Oboustranný kartáč odstraňuje zacuchanou a odumřelou srst, podsadu i prach. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Dog Fantasy kartáč drátky/nylon oboustranný hranatý 17 cm je ideálním doplňkem pro dlouhosrstá plemena psů.

Dog Fantasy kartáč hroty/nylon oboustranný dřevo
3,50 €

Oboustranný kartáč s dřevěnou rukojetí je opatřen nylonovými a drátěnými štětinami. Umožňují rovnoměrné včesávání přírodních olejů. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Dog Fantasy kartáč hroty/nylon oboustranný dřevo je ideálním doplňkem pro dlouhosrstá plemena psů.

KAY kefa jednostranná drôtená
3,90 €

Jednostranná kefa disponuje jemnými drôtenými štetinami, ktoré odstránia prach, podsadu a odumretú srsť. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. KAY kefa jednostranná drôtená je ideálnym doplnkom pre všetky plemená psov.

Karlie Hrebeň

Karlie Hrebeň

Hodnotenie: 4
10,50 €

Prerezávacia kefa, ktorý je ideálny pre rýchle a účinné odstránenie voľných vlasov zo srsti.

Karlie Hrebeň FURMASTER 100 mm
16,80 €

Starajte sa o srsť svojho zvieracieho miláčika s hrebeňom Karlie FURMASTER. Hrebeň je vhodný na bežnú starostlivosť o srsť malýchveľkých psov.

Dog Fantasy kartáč drátky dřevo
2,70 €

Jednostranný kartáč disponuje kvalitní dřevěnou rukojetí a je opatřen jemnými drátěnými štětinami. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Odstraňuje prach, odumřelou srst a podsadu. Dog Fantasy kartáč drátky dřevo je ideálním doplňkem pro všechna plemena psů.

Karlie Hrebeň FURMASTER 76 mm
13,40 €

Karlie FURMASTER je praktický hrebeň, ktorý vám pomôže so starostlivosťou o srsť vášho štvornohého maznáčika. Hrebeň je vhodný na vyčesávanie srsti u malýchveľkých psov.

Karlie Hrebeň FURMASTER 50 mm
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Starajte sa o srsť svojho štvornohého maznáčika s láskou a jednoduchosťou. Hrebeň Karlie FURMASTER vám uľahčí vyčesávanie. Je vhodný na srsť nielen malých, ale aj veľkých psov.

KAY kartáč jednostranný drátěný, kulatý
4,60 €

Jednostranný kartáč disponuje ergonomicky tvarovanou plastovou rukojetí s protiskluzovým povrchem. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. KAY kartáč jednostranný drátěný, kulatý je ideálním doplňkem pro všechna plemena psů.

KAY kefa masážna na ruku jemná 13 cm
3,80 €

Gumový kefa zabezpečuje stimulačný masáž kože. Tiež je ideálny pri kúpaní, kedy pomáha šampónovať a čistiť srsť. Najlepší spôsob vyčesávanie vykonáte dlhými oblúkovými ťahmi po povrchu srsti. KAY kefa masážna na ruku jemná 13 cm je vhodným doplnkom pre psov všetkých plemien.

Wahl Obojstranná kefa 858454-016
8,50 €

Obojstranná kefa disponuje plochou so štetinami, ktorá srsť uhladzuje. Pomocou ihlovej kefy vyčešte nežiaduce parazity. Má ergonomickú pogumovanú rukoväť. Wahl Obojstranná kefa 858454–016 je ideálna pre každého psa s dlhšou srsťou.

Karlie Profesionálna mäkka kefa 17x5 cm
6,80 €

Profesionálna mäkký kefa značky Karlie je tou najlepšou možnou voľbou pre ľahšie rozčesávanie srsti vašich domácich maznáčikov. Kefa odstráni voľné chlpy bez toho, aby došlo k poškodeniu pokožky. Jeho rozmery sú 17 × 5 cm.

KAY kefa masážna na ruku hrubá 12 cm
5,40 €

Gumový kefa zabezpečuje stimulačný masáž kože. Tiež je ideálny pri kúpaní, kedy pomáha šampónovať a čistiť srsť. Najlepší spôsob vyčesávanie vykonáte dlhými oblúkovými ťahmi po povrchu srsti. KAY kefa masážna na ruku hrubá 12 cm je vhodným doplnkom pre psov všetkých plemien.

Dog Fantasy kartáč drátky samočistící
8,50 €

Drátěný kartáč disponuje čistítkem a odstraňuje zacuchanou srst i podsadové chlupy. Pravidelné vyčesávání zajišťuje čistou a lesklou srst. Dog Fantasy kartáč drátky samočistící je ideálním doplňkem pro dlouhosrstá plemena psů.