Tommi Indoor Dog Shampoo 500 ml
5,88 € 4,70 €

Šampón s ošetrujúcim balzamom proti vysušovaniu srsti a starnutiu kože psov chovaných prevažne v bytoch.

Beaphar Šampón antiparazitný Flea 200ml
8,93 € 7,30 €

Šampón pre psov zbavuje psiu srsť bĺch. Prípravok stačí zriediť a hneď je možné ho aplikovať na mokrú srsť. Možno ho používať už od 6. mesiaca veku psa. Beaphar Šampón antiparazitný Flea 200ml obsahuje 0,2% účinnú látku permethrinu.

Menforsan Šampón zvýrazňujúci čiernu farbu 300ml
8,20 € 7 €

Špeciálny šampón pre psov s tmavou čiernou srsťou farby havraních krídel je určený tento špeciálny šampón, ktorý krásu srsti zdôrazní a udrží ju dlhodobo krásne čiernu, jemnú a lesknú.

Tommi Benefity:

Tommi Benefity:

Hodnotenie: 4,5
6,20 €

Jemný výživný šampón pre psov s obsahom medu.

Beaphar Šampón proti strapateniu 2v1 250ml
10,10 €

Superpremium šampón 2 v 1 je určený pre psov s polodlhou a dlhou srsťou ako je napríklad yorkshirský teriér, dlhosrstá čivava, maltézsky psík, kokeršpaniel, zlatý retriever.

Beaphar Šampón FR pre lesklú srsť 250ml
9,50 €

Šampón pre psov s extraktmi z manga a kiwi zanecháva srsť psov lesklú a zdravú. Mastné kyseliny obsiahnuté v mangu vyživujú suchú srsť, vitamíny v kiwi majú revitalizačný efek. Beaphar Šampón FR pre lesklú srsť 250ml je vyvinutý veterinármi.

Beaphar Šampón FR pre šteňatá 250ml
9,32 € 6,50 €

Krémový šampón pre šteňatá s citlivou pokožkou jemne čistí srsť a stará sa o jej lesklosť a ľahké rozčesávanie. Výťažky z harmančeka, bavlníka a pomarančového kvetu zanechávajú srsť voňajúcu a mäkkú. Beaphar Šampón FR pre šteňatá 250ml je vyvinutý veterinármi.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: