Allnature Himalájska soľ čierna 500 g
2,70 €

Himalájska soľ čierna je špeciálny druh vulkanickej nerafinované soli s veľmi špecifickou a výrazne siričitou vôňou, ktorá pripomína vajce.


Allnature Himalájska soľ čierna jemná 250 g
1,60 €

Čierna himalájska soľ je špeciálny druh vulkanickej nerafinovanej soli, ktorý má veľmi špecifickú a výrazne síričitú vôňu pripomínajúcu vajcia. Možno ju využiť predovšetkým v indickej kuchyni, ale aj do rôznych šalátov.


Allnature Himalájska soľ ružová hrubá 250 g
1,20 €

Himalájska hrubá ružová soľ sa objavuje nielen v ružovej, ale aj v červenkasté, bielej a transparentné variante, čo je dané tým, že je 250 miliónov rokov stará a obsahuje 88 látok (84 minerálov) v rôznom pomere.


Beutelsbacher Bio Jablčný ocot nepasterizovaný 0,75l (vratná fľaša)
3,30 €

Tento jablčný ocot sa vyrába skvasením muštu čerstvo vylisovaného z demeter jabĺk. Nie je teda vyrobený z koncentrátu. Pre výrobu bola použitá na slnku vyzretá jablká z vyhlásených sadařských oblastí v južnom Nemecku. Ocot nie je pasterizovaný a je prirodzene zakalený.


Cereus Bio Himalájske soľ labužnícka - Šangri-la 120g
1,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bio Labužnícka Šangri-La soľ 120g Veľmi chutná zmes korenia s vôňou orientu vhodná pre celú rodinu. Šangri-La je vynikajúca nielen pre ázijskú kuchyňu, ale aj pre pokrmy s ryžou, zeleninou, grilované či dusené jedlá. Má vyvážené zloženie, lahodnú chuť a príjemnú vôňu.


Cereus Himalájska soľ ružová mletá 560g
2,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Ružová soľ mletá 560g Ružová soľ mletá je veľmi chutná a výborne osolí vaše pokrmy, či už v studenej alebo varené kuchyni. Je bohatá na esenciálne minerály v prírodnej podobe, najmä vápnik, draslík, horčík, železo, zinok, mangán a stopové množstvo jódu. Balenie: 200g.


Country Life Morské riasy Kombu Muso 100 g
8 €

Kombu (u nás je známa tiež pod názvom kelp) je hlbokomorské riasa rastúca v čistých, chladných vodách severu. Kombu je jednou z rias najbohatších na jód.


Country Life Tahini - sezamový krém 350 g
4,80 €

Sezamový krém Tahini bez soli, je vyrobený z čerstvo opražených a rozomletých sezamových semienok. Je tradičnou súčasťou stredozemnej nátierky – hummus, v jedálničku plnohodnotne nahrádza maslo.


Country Life Tamara sójová omáčka 200 ml
2,20 €

Tradičný japonský výrobok Tamari na dochucovanie pokrmov bohatý na kvalitné bielkoviny, minerály a stopové prvky. Obsahuje vysoko kvalitné aminokyseliny a mikroorganizmy dôležité pre dobré trávenie.


Sunfood Umeocet 700 ml
4,50 €

Umeocet Pri výrobe (fermentácii) švestiček Umeboshi vzniká ako odpadový produkt červená voda ume-su, čiže umeocet. Pri modernom spôsobe výroby sa nakladajú nesušené slivky, aby zostalo viac tekutiny. Z chemického hľadiska ale s octom nemá nič spoločné.