Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty z kategórie Droždie. Máte špeciálnu diétu alebo sa stravujete podľa zásad zdravej výživy? Na MALL.SK nakúpite pohodlne a za skvelé ceny. Ušetrite čas a vyberajte zo sekcie Droždie najlacnejšie alebo najlepšie hodnotené produkty.

Zobraziť viac
  • Pochutnáte si už dnes – nákup vám dovezieme na adresu alebo si ho môžete vyzdvihnúť na jednom z 1 500 výdajných miest.
  • Máte k produktom alebo službám otázky? Volajte na našu zákaznícku podporu 24 hodín denne.
  • Ak vám produkty nebudú vyhovovať, môžete ich neporušené vrátiť do 14 dní.
  • Platiť môžete rovno online, v hotovosti pri dodaní alebo až za 50 dní s overeným účtom prostredníctvom služby MALL Pay.
Upresniť parametre
Lahodnosti Francouzské lahůdkové droždí s vitaminy skupiny B (neaktivní) 150 g Lahodnosti Francúzske lahôdkové droždie s vitamínmi skupiny B (neaktívny) 300 g
Lahodnosti Francouzské lahůdkové droždí s vitaminy skupiny B (neaktivní) 150 g

Francúzske lahôdkové droždie je jeden z najbohatších prírodných zdrojov vitamínov skupiny B a stopových prvkov. Neobsahuje žiadne prídavné látky.

môžete mať 02.10 - 03.10

Partner: Vivantis
Allnature Lahôdkové droždie neaktívne 250 g Lahodnosti Francúzske lahôdkové droždie s vitamínmi skupiny B (neaktívny) 300 g
Allnature Lahôdkové droždie neaktívne 250 g

Lahôdkové droždie neaktívne je úplne iný produkt, než sú bežné kvasnice, pretože s neaktívnym droždím vám cesto nikdy nevykysne. Za to majú lahôdkové kvasnice mnoho iných predností – a áno, naozaj skvele chutia!.

môžete mať 02.10 - 03.10

Partner: Vivantis
Lahodnosti Francúzske lahôdkové droždie s vitamínmi skupiny B (neaktívny) 300 g Lahodnosti Francúzske lahôdkové droždie s vitamínmi skupiny B (neaktívny) 300 g
Lahodnosti Francúzske lahôdkové droždie s vitamínmi skupiny B (neaktívny) 300 g

Francúzske bezlepkové lahôdkové droždie je jeden z najbohatších prírodných zdrojov vitamínov skupiny B a stopových prvkov. Neobsahuje žiadne prídavné látky.

môžete mať 02.10 - 03.10

Partner: Vivantis