Urobte niečo pre svoje zdravie a krásu s produktmi z kategórie bujóny. U nás na MALL.SK si ich môžete ľahko porovnať od najlacnejších či od najlepšie hodnotených ostatnými užívateľmi a uľahčiť si tak výber.

Zobraziť viac
  • Tovar z kategórie bujóny vám doručíme ešte dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Nákup vám privezieme domov, alebo na jedno z našich viac ako 350 výdajných miest.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

U nás na MALL.SK nájdete ďalších takmer 1 000 000 výrobkov!

Bujónka Bujónka zeleninová hrubá 330 g

Bujónka Bujónka zeleninová hrubá 330 g

4,45 €

Bujónka zeleninová hrubáje zdravý bezlepkový bujón vhodný pre jednoduchú a rýchlu prípravu polievok, na dochutenie omáčok, príloh (ryža, bulgur, cestoviny), mäsových či zeleninových pokrmov. Zvýrazní konečnú chuť všetkých pokrmov a ušetrí Váš čas. Jej použitiu sa medze nekladú.

Bujónka Bujónka zeleninová 220 g

Bujónka Bujónka zeleninová 330 g

3,68 €

Bujónka zeleninováje zdravý bezlepkový bujón vhodný pre jednoduchú a rýchlu prípravu polievok, na dochutenie omáčok, príloh (ryža, bulgur, cestoviny), mäsových či zeleninových pokrmov. Zvýrazní konečnú chuť všetkých pokrmov a ušetrí Váš čas. Jej použitiu sa medze nekladú.

Bujónka Bujónka kuracia 220 g

Bujónka Bujónka kuracia 220 g

4,44 €

Bujónka kuraciaje zdravý bezlepkový bujón vhodný pre jednoduchú a rýchlu prípravu polievok, na dochutenie omáčok, príloh (ryža, bulgur, cestoviny), mäsových či zeleninových pokrmov. Zvýrazní konečnú chuť všetkých pokrmov a ušetrí Váš čas. Jej použitiu sa medze nekladú.

Bujónka Bujónka hovädzia 330 g

Bujónka Bujónka hovädzia 220 g

5,67 €

Bujónka hovädziaje zdravý bezlepkový bujón vhodný pre jednoduchú a rýchlu prípravu polievok, na dochutenie omáčok, príloh (ryža, bulgur, cestoviny), mäsových či zeleninových pokrmov. Zvýrazní konečnú chuť všetkých pokrmov a ušetrí Váš čas. Jej použitiu sa medze nekladú.

Bujónka Bujónka pečená paprika a chilli 220 g

Bujónka Bujónka pečená paprika a chilli 220 g

3,03 €

Bujónka pečená paprika a chillije zdravý bezlepkový bujón vhodný pre jednoduchú a rýchlu prípravu polievok, na dochutenie omáčok, príloh (ryža, bulgur, cestoviny), mäsových či zeleninových pokrmov. Zvýrazní konečnú chuť všetkých pokrmov a ušetrí Váš čas. Jej použitiu sa medze nekladú.

Bujónka Bujónka červená repa 220 g

Bujónka Bujónka červená repa 220 g

3,18 €

Bujónka červená repaje zdravý bezlepkový bujón vhodný pre jednoduchú a rýchlu prípravu polievok, na dochutenie omáčok, príloh (ryža, bulgur, cestoviny), mäsových či zeleninových pokrmov. Zvýrazní konečnú chuť všetkých pokrmov a ušetrí Váš čas. Jej použitiu sa medze nekladú.

Bujónka Bujónka cesnak - tekvica 330 g

Bujónka Bujónka cesnak - tekvica 330 g

4 €

Bujónka cesnak – tekvicaje zdravý bezlepkový bujón príchuťo cesnaku a tejvice vhodný pre jednoduchú a rýchlu prípravu polievok, na dochutenie omáčok, príloh (ryža, bulgur, cestoviny), mäsových či zeleninových pokrmov. Zvýrazní konečnú chuť všetkých pokrmov a ušetrí Váš čas.

Bujónka Bujónka medvedí cesnak 220 g

Bujónka Bujónka medvedí cesnak 220 g

3,68 €

Bujónka medvedí cesnakje zdravý bezlepkový bujón bez chemických konzervantov hodný pre jednoduchú a rýchlu prípravu polievok, na dochutenie omáčok, príloh (ryža, bulgur, cestoviny), mäsových či zeleninových pokrmov. Zvýrazní konečnú chuť všetkých pokrmov a ušetrí Váš čas.

Bujónka Bujónka zeleninová s horský syrom 330 g

Bujónka Bujónka zeleninová s horský syrom 330 g

4 €

Bujónka zeleninová s s horským syromje zdravý bezlepkový bujón vhodný pre jednoduchú a rýchlu prípravu polievok, na dochutenie omáčok, príloh (ryža, bulgur, cestoviny), mäsových či zeleninových pokrmov. Zvýrazní konečnú chuť všetkých pokrmov a ušetrí Váš čas. Jej použitiu sa medze nekladú.

Bujónka Bujónka hubová 220 g

Bujónka Bujónka hubová 220 g

3,90 €

Bujónka hubováje zdravý bezlepkový bujón vhodný pre jednoduchú a rýchlu prípravu polievok, na dochutenie omáčok, príloh (ryža, bulgur, cestoviny), mäsových či zeleninových pokrmov. Zvýrazní konečnú chuť všetkých pokrmov a ušetrí Váš čas. Jej použitiu sa medze nekladú.

Bujónka Bujónka morčacie 220 g

Bujónka Bujónka morčacie 330 g

4,44 €

Bujónka morčacieje zdravý bezlepkový bujón vhodný pre jednoduchú a rýchlu prípravu polievok, na dochutenie omáčok, príloh (ryža, bulgur, cestoviny), mäsových či zeleninových pokrmov. Zvýrazní konečnú chuť všetkých pokrmov a ušetrí Váš čas. Jej použitiu sa medze nekladú.