Country Life Tahini - sezamový krém 350 g
4,90 €

Sezamový krém Tahini bez soli, je vyrobený z čerstvo opražených a rozomletých sezamových semienok. Je tradičnou súčasťou stredozemnej nátierky – hummus, v jedálničku plnohodnotne nahrádza maslo.

Sunfood Bio Miso ryžové 300 g
6,60 €

Miso ryžové – táto fermentovaná vyzretá pasta zo sóje a ryže je vhodná do polievok či omáčok. Toto charakteristické koreniny tvorí základ japonskej kuchyne už niekoľko rokov. Jemne slané korenie Miso je veľmi výživné, obsahuje enzýmy, vitamíny, bielkoviny a stopové prvky.

Rinatura Bio Pesto bazalkové bezlepkové 125 g
4 €

Pesto je zelená omáčka, jej hlavnou ingredienciou je bazalka. bazalkové pesto chutí najlepšie so špagetami. Vyskúšajte tiež novo pesto s paradajkami alebo medvedím cesnakom.

Rapunzel Bio 100% -ný arašidová pasta jemná 250g
3,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Bio 100% -ný arašidová pasta jemná Jemný krém z čerstvo pražených arašidov, ktorému sa tiež niekedy hovorí arašidové maslo. Ako nátierka na chlieb má výbornú arašidové chuť. Arašidy boli niekoľkokrát testované na prítomnosť aflatoxínov. Zloženie: čerstvo opražené a namleté arašidy.

Rapunzel Bio Tahini - sezamové pasta 250g
4 €

Čistá pasta z mletých šetrne pražených sezamových semienok. Sezam je dôležitým zdrojom vápnika, vitamínov B1 a B6, železa a horčíka. Tahini je obľúbené v makrobiotickej kuchyni, používa sa v obľúbenej nátierke hummus a hodí sa do väčšiny nátierok na báze varených strukovín.

Sunfood Bio Miso jačmennej 300 g
6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Jačmennej miso je fermentovaná vyzretá pasta zo sóje, ryže alebo obilia, známa pre svoju charakteristickú sýtu chuť a tmavú farbu. miso neodmysliteľne patrí k japonskej kuchyni. Miso obsahuje rad minerálov, vitamínov a celkovo povzbudzuje organizmus. Vhodné pre vegánov a vegetariánov.