Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty z kategórie Pasty. Máte špeciálnu diétu alebo sa stravujete podľa zásad zdravej výživy? Na MALL.SK nakúpite pohodlne a za skvelé ceny. Ušetrite čas a vyberajte zo sekcie Pasty najlacnejšie alebo najlepšie hodnotené produkty.

Zobraziť viac
  • Pochutnáte si už dnes – nákup vám dovezieme na adresu alebo si ho môžete vyzdvihnúť na jednom z 1 500 výdajných miest.
  • Máte k produktom alebo službám otázky? Volajte na našu zákaznícku podporu 24 hodín denne.
  • Ak vám produkty nebudú vyhovovať, môžete ich neporušené vrátiť do 14 dní.
  • Platiť môžete rovno online, v hotovosti pri dodaní alebo až za 50 dní s overeným účtom prostredníctvom služby MALL Pay.
Upresniť parametre
RageFitness Figová pasta prírodná 1000g Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta DELUXE s 20% čiernej hľuzovky - 80g (Salsa Tartufata)
RageFitness Figová pasta prírodná 1000g

Figová pasta sa skvele hodí ako základ RAW tyčiniek, ako náplň, mazanie, alebo len tak na lyžičku. Zloženie: Figy 100% Balenie: Vanička Dostupné gramáže: 1000g Krajina pôvodu: Turecko Výrobok môže obsahovať stopy škrupinových plodov, arašidov, sezamu a oxidu siričitého.

môžete mať 09.10 - 11.10

Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta DELUXE s 20% čiernej hľuzovky - 80g (Salsa Tartufata) Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta DELUXE s 20% čiernej hľuzovky - 80g (Salsa Tartufata)
Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta DELUXE s 20% čiernej hľuzovky - 80g (Salsa Tartufata)

Hľuzovková pasta DELUXE s 20% čiernej hľuzovky je jedným z najobľúbenejších produktov: jeho typická hľuzovková a hubová chuť, a pre jednoduché použitie z neho robí univerzálny produkt pre rôzne recepty.

môžete mať 05.10 - 06.10

Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 5% - 180g (Salsa Tartufata nera) Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta DELUXE s 20% čiernej hľuzovky - 80g (Salsa Tartufata)
Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 5% - 180g (Salsa Tartufata nera)

Hľuzová pasta z čierneho hľuzovky 5% je jedným z najobľúbenejších produktov: jeho typická hľuzovková a hubová chuť, a pre jednoduché použitie z neho robí univerzálny produkt pre rôzne recepty.

môžete mať 05.10 - 06.10

Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 5% - 80g (Salsa Tartufata nera) Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 5% - 80g (Salsa Tartufata nera)
Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 5% - 80g (Salsa Tartufata nera)

Hľuzová pasta z čierneho hľuzovky 5% je jedným z najobľúbenejších produktov: jeho typická hľuzovková a hubová chuť, a pre jednoduché použitie z neho robí univerzálny produkt pre rôzne recepty.

môžete mať 05.10 - 06.10

Country Life Tahini - sezamový krém 350 g Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 5% - 80g (Salsa Tartufata nera)
Country Life Tahini - sezamový krém 350 g

Sezamový krém Tahini bez soli, je vyrobený z čerstvo opražených a rozomletých sezamových semienok. Je tradičnou súčasťou stredozemnej nátierky – hummusu, v jedálničku plnohodnotne nahrádza maslo.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Giuliano Tartufi Darčekový box s 3 hľuzovkovými pastami (ILT80) Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 5% - 80g (Salsa Tartufata nera)
Giuliano Tartufi Darčekový box s 3 hľuzovkovými pastami (ILT80)

Box s 3 hľuzovkovými pastami Novinka zložená zo zaujímavých kombinácií, ktorú možno využiť aj ako darček.

môžete mať 05.10 - 06.10

Giuliano Tartufi Hľuzovkový krém - 80g (Crema Tartufata) Giuliano Tartufi Hľuzovkový krém - 80g (Crema Tartufata)
Giuliano Tartufi Hľuzovkový krém - 80g (Crema Tartufata)

Hľuzový krém s hľuzovkou je jedným z najpopulárnejších produktov: jeho typická chuť hľuzoviek a húb a jeho jednoduché použitie z neho robí univerzálny produkt pre viac receptov. Krémová štruktúra je ideálna na bruschettu, pizzu a toasty.

môžete mať 05.10 - 06.10

Rapunzel Pasta z nepražených mandlí BIO 250 g Giuliano Tartufi Hľuzovkový krém - 80g (Crema Tartufata)
Rapunzel Pasta z nepražených mandlí BIO 250 g

Táto 100%-ná mandľová pasta sa vyrába z nepražených európskych mandlí zbavených šupky. Má výraznejšiu marcipánovú chuť a vôňu a hodí sa najmä na prípravu dezertov, je vynikajúci na pečivo (možno kombinovať s medom, javorovým sirupom, hrozienkami.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis