Natu Arašidové maslo pražené 300 g
4,30 €

Arašidové maslo pražené je vyrobené šetrným a dôkladným spracovaním ľahko pražených arašidov tej najvyššej kvality, vďaka ktorému v ňom zostávajú zachované živiny a telu prospešné látky.


Natu Kokosové maslo s malinami 140 g
6,30 €

Kokosové maslo s malinami je lahodnou kombináciou kokosu, mandlí a malín, ktorá nielen krásne vyzerá, ale aj vonia a chutí. Jedná sa o úplne prírodný zdroj energie. .


Natu Pistáciové maslo 140 g
9,80 €

Pistáciové maslo je vyrobené šetrným a dôkladným spracovaním pistácií tej najvyššej kvality. Pri procese výroby RAW masla teplota nepresiahne 42 ° C a tak sú zachované živiny a telu prospešné látky. Jedná sa o úplne prírodný zdroj energie. .


České ghíčko Ghítela 230 g
6,70 €

Luxusné alternatíva obľúbené nátierky. Ghítelu možno konzumovať priamo, do smoothies, na palacinky, k príprave zákuskov a tort. Ghítela je skvelý zdroj energie pre vašu duševnú činnosť, pre športovcov pred tréningom, deťom ako alternatíva cukroviniek s cukrom a nevhodnými tuky.


Country Life Tahini - sezamový krém 350 g
4,90 €

Sezamový krém Tahini bez soli, je vyrobený z čerstvo opražených a rozomletých sezamových semienok. Je tradičnou súčasťou stredozemnej nátierky – hummus, v jedálničku plnohodnotne nahrádza maslo.


Natu Kešu maslo 140 g
5,90 €

Kešu maslo je pravý orechový RAW kešu krém vyrobený šetrným a dôkladným spracovaním kešu orechov tej najvyššej kvality. .


Natu Lieskovoorieškové pražené maslo 140 g
4,70 €

Lieskovoorieškové pražené maslo má jemnú konzistenciu s príjemným aróma vďaka jemnému a pomalému mletie ľahko pražených lieskových orieškov. Jedná sa o čistý zdroj energie z prírody.


Natu Makadamové maslo 140 g
9 €

Makadamové maslo je vyrobené šetrným a dôkladným spracovaním makadamových orechov tej najvyššej kvality, vďaka ktorému v ňom zostávajú zachované živiny a telu prospešné látky. Jedná sa o úplne prírodný zdroj energie.


Natu Mandľové maslo pražené 140 g
5,50 €

Mandľové maslo pražené je vyrobené šetrným a dôkladným spracovaním ľahko pražených mandlí tej najvyššej kvality, vďaka ktorému v ňom zostávajú zachované živiny a telu prospešné látky. Jedná sa o úplne prírodný zdroj energie. .


Natu Mandľové maslo pražené 300 g
8,20 €

Mandľové maslo pražené je vyrobené šetrným a dôkladným spracovaním ľahko pražených mandlí tej najvyššej kvality, vďaka ktorému v ňom zostávajú zachované živiny a telu prospešné látky. Jedná sa o úplne prírodný zdroj energie.


Natu Natuneta 140 g
5,90 €

Natuneta obsahuje iba čerstvo namleté lieskové orechy, kakaové bôby, agávový sirup a štipku soli pre zvýraznenie tejto lahodnej kombinácie.