Marmelády Šafránka Čatní mangové 270g
6,15 € 5,77 €

Novinka

Šafránka mangové čatní s chilli a šafranom. Táto jemne pikantná omáčka sa dá uvariť len z čerstvého a dozretého manga. Exotická pochúťka.

Sunfood Tamari - sójová omáčka 700 ml
7,80 €

Tradičný japonský výrobok Tamari na dochucovanie pokrmov bohatý na kvalitné bielkoviny, minerály a stopové prvky. Tamari je sójová omáčka vyrobená zo sójových bôbov a morskej soli.

KetoMix Cesnak a bylinky dresing bez kalórií 250 ml
4,40 €

Nízkokalorický dresing s príchuťou cesnaku a byliniek je vhodný ako na dochucovanie šalátov a zeleniny, tak ako omáčka na namáčanie. Má takmer nulovú kalorickú hodnotu, je bez cukrov, tuku, lepku aj laktózy. Je vhodný pre všetky druhy diét. Môžu ho aj vegetariáni. Vhodný už od 1. fázy. .

KetoMix Pikantné cesnak dresing bez kalórií 250 ml
4,40 €

Nízkokalorický cesnakový dresing je vhodný ako na dochucovanie šalátov a zeleniny, tak ako omáčka na namáčanie. Má nulovú kalorickú hodnotu, je bez cukrov, tuku, lepku aj laktózy. Je vhodný pre všetky druhy diét. Môžu ho aj vegetariáni. Vhodný už od 1. fázy.

Allnature Tamari - sójová omáčka BIO
4,10 €

Tamari sójová omáčka je výraznejšie, tmavšie a hustejšie než Shoyu a vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe miso pasty. Doprajte svojim jedlám delikátnejšiu, výraznejšie chute, prechádzajúci z jemne slaných do kyslo-sladkých tónov.

Country Life Tamara sójová omáčka 200 ml
2,10 €

Tradičný japonský výrobok Tamari na dochucovanie pokrmov bohatý na kvalitné bielkoviny, minerály a stopové prvky. Obsahuje vysoko kvalitné aminokyseliny a mikroorganizmy dôležité pre dobré trávenie.

KetoMix Barbecue dresing bez kalórií 250 ml
4,40 €

Barbecue dresing bez kalórií je vhodný ako na dochucovanie šalátov a zeleniny, tak ako omáčka na namáčanie. Má takmer kalorickú hodnotu, je úplne bez cukru, tuku, lepku aj laktózy. Je vhodný pre všetky druhy diét. Môžu ho aj vegetariáni. Vhodný už od 1. fázy.

Country Life Shoyu sójová omáčka
2,20 €

Shoyu je tradičná sójová omáčka vyrábaná zo sójových bôbov, pšenice a fermentačného činidlá. Má výraznú arómu a ľahko sladkastú chuť. V malom množstve prehĺbi a zvýrazní chuť akéhokoľvek pokrmu.

KetoMix Čokoládová omáčka bez kalorií 250 ml
4,40 €

Novinka

Chutí nízkokalorická omáčka s príchuťou čokolády dokáže premeniť jedlo vo fantastickú pochúťku. Skvele sa hodí na dochutenie sladkých pokrmov, ako sú palacinky, lievance alebo vafle. Použiť ju ale môžete tiež pri grilovaní – skvele sa hodí k treba k tepelne upravenému ananásu v 3. fáze diéty.

KetoMix Karamelová omáčka bez kalorií 250 ml
4,40 €

Novinka

Chutí nízkokalorická omáčka s príchuťou karamelu dokáže premeniť jedlo vo fantastickú pochúťku. Skvele sa hodí na dochutenie sladkých pokrmov, ako sú palacinky, lievance alebo vafle. Použiť ju ale môžete tiež pri grilovaní – napríklad k tepelne upravenému jablku alebo hruške v 3. fáze.

KetoMix Vajonéza dresing bez KALOR 250 ml
4,40 €

Nízkokalorický cesnakový dresing je vhodný ako na dochucovanie šalátov a zeleniny, tak ako omáčka na namáčanie. Má nulovú kalorickú hodnotu, je bez cukrov, tuku, lepku aj laktózy. Je vhodný pre všetky druhy diét. Môžu ho aj vegetariáni. Vhodný už od 1. fázy.

Sunfood Tamari - sójová omáčka 300 ml
3,80 €

Tamari na dochucovanie pokrmov bohatý na kvalitné bielkoviny, minerály a stopové prvky. Tamari je sójová omáčka vyrobená zo sójových bôbov a morskej soli. Niekoľko mesiacov fermentuje bez regulácie teploty, potom sa lisuje a ďalej fermentuje prírodným spôsobom v drevených sudoch.