Allnature Epsomská sůl 500 g Allnature
4,80 €

Epsomská minerálna soľ je bezfarebná a dobre rozpustná kryštalická látka bez vône s veľmi horkou chuťou. Obsahuje vysoké množstvo horčíka a síranu. .

Allnature Himalájska soľ ružová jemná
1,20 €

Himalájska soľ z pakistanských hôr je ružová nerafinovaná prírodná soľ s množstvom vitamínov a minerálov bez pridaných látok.

Allnature Himalájska soľ ružová hrubá 250 g
1,30 €

Himalájska hrubá ružová soľ sa objavuje nielen v ružovej, ale aj v červenkasté, bielej a transparentné variante, čo je dané tým, že je 250 miliónov rokov stará a obsahuje 88 látok (84 minerálov) v rôznom pomere.

Wolfberry Himalájska soľ ružová hrubá 250 g
0,90 €

Himalájska soľ ružová hrubá Wolfberry 250 g. Nerafinovaná prírodné kryštalická soľ s obsahom 84 stopových prvkov. Na použitie v kuchyni do mlynčekov, ale tiež do relaxačných kúpeľov.

Allnature Himalájska soľ čierna 500 g
2,80 €

Himalájska soľ čierna je špeciálny druh vulkanickej nerafinované soli s veľmi špecifickou a výrazne siričitou vôňou, ktorá pripomína vajce. .

Bio nebio Himalajská sůl růžová 500g
0,80 €

Táto soľ vznikala v oblasti dnešných Himalájí v období starohôr pomalým odparovaním plytkého mora. Nasled-ným pohybom zemských vrstiev sa soľná ložiska dostala hlboko pod povrch. Od tej doby bola soľ ukrytá pod zemou a izolovaná od okolia a ľudskej činnosti. Ťaží sa ručne a nie je nijako upravovaná.

Cereus Himalájska soľ diamantová mletá 200 g
1,60 €

Diamantová soľ mletá Kryštalická soľ Cereus je vyťažená z jedného z najstarších prírodných zdrojov na zemi z juhozápadných fosíliu Himalájí. Táto soľ je 250 miliónov rokov stará a je jedinečne čistá. Je ručne ťažená, obmývaná a usušená na slnku.

Allnature Himalájska soľ čierna jemná 250 g
1,60 €

Čierna himalájska soľ je špeciálny druh vulkanickej nerafinovanej soli, ktorý má veľmi špecifickú a výrazne síričitú vôňu pripomínajúcu vajcia. Možno ju využiť predovšetkým v indickej kuchyni, ale aj do rôznych šalátov.

Cereus Bio Himalájske soľ bylinková - Deväť síl 120g
2,30 €

Jedlá bylinková soľ – Deväť síl 150g Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva Jemná zmes z kvalitných surovín vhodná aj pre najmenších. Výborné do šalátov, polievok, na špagety, na chlieb s maslom ale i do omáčok.

Country Life Soľ himalájska biela jemná 500 g
1,10 €

Jemne mletá soľ v biokvalite. Himalájska biela soľ neobsahuje žiadne chemikálie ani aditíva. Tradičné pomocník v kuchyni pri dochucovanie. Využiť ju ale môžete aj pri kúpeli alebo ako dekoráciu.

Lahodnosti Čierna soľ s írskym machom 200 g
2,90 €

Čierna soľ s írskym machom je zvláštnym druhom nerafinované vulkanickej soli sv ysokým obsahom síry, ktorá prepožičiava soli chuť po vajíčkach. Írsky mach Chondrus Crispus zvyšuje výživovú nutričnú hodnotu tejto soli. .

Organis Himalájská sůl růžová jemná 500 g
2,80 € 1,50 €

Ružová Himalájska soľ je jedinečná svojím vyváženým obsahom prírodných minerálnych látok. Soľ pochádza z dokonale čistého prostredia a je vhodná pre všetky využitie v kuchyni aj pre starostlivosť o telo.