Allnature Himalájska soľ ružová jemná
1,30 €

Himalájska soľ z pakistanských hôr je ružová nerafinovaná prírodná soľ s množstvom vitamínov a minerálov bez pridaných látok.

Organis Himalájská sůl růžová jemná 500 g-33%
3 € 2 €

Akcia

Ružová Himalájska soľ je jedinečná svojím vyváženým obsahom prírodných minerálnych látok. Soľ pochádza z dokonale čistého prostredia a je vhodná pre všetky využitie v kuchyni aj pre starostlivosť o telo.

Wolfberry Himalájska soľ ružová
0,90 €

Himalájska soľ ružová Wolfberry . Nerafinovaná prírodné kryštalická soľ s obsahom 84 stopových prvkov. Bez umelých anorganických aditív, chemického fluóru a jódu. .

Altevita Himalájska soľ 400g
1,15 €

Himalájska soľ je soľou prírodného rázu, ktorá sa získava z baní pakistánskych vrchov mechanickým spôsobom.

Allnature Mořská sůl jemná 250 g
0,90 €

Morská soľ jemná je čisto prírodný, prirodzená soľ z šírych diaľok oceánu, získaná odparovaním na slnku a bez stôp akýchkoľvek chemikálií.

Allnature Himalájska soľ ružová hrubá 250 g
1,30 €

Himalájska hrubá ružová soľ sa objavuje nielen v ružovej, ale aj v červenkasté, bielej a transparentné variante, čo je dané tým, že je 250 miliónov rokov stará a obsahuje 88 látok (84 minerálov) v rôznom pomere.

Altevita Himalájska soľ 800g
1,95 €

Himalájska soľ je soľou prírodného rázu, ktorá sa získava z baní pakistánskych vrchov mechanickým spôsobom.

Bio nebio Himalajská sůl růžová 500g
0,80 €

Táto soľ vznikala v oblasti dnešných Himalájí v období starohôr pomalým odparovaním plytkého mora. Nasled-ným pohybom zemských vrstiev sa soľná ložiska dostala hlboko pod povrch. Od tej doby bola soľ ukrytá pod zemou a izolovaná od okolia a ľudskej činnosti. Ťaží sa ručne a nie je nijako upravovaná.

Cereus Bio Himalájske soľ bylinková - Deväť síl 120g
2,20 €

Jedlá bylinková soľ – Deväť síl 150g Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva Jemná zmes z kvalitných surovín vhodná aj pre najmenších. Výborné do šalátov, polievok, na špagety, na chlieb s maslom ale i do omáčok.

Cereus Himalájska soľ diamantová mletá 200 g
1,50 €

Diamantová soľ mletá Kryštalická soľ Cereus je vyťažená z jedného z najstarších prírodných zdrojov na zemi z juhozápadných fosíliu Himalájí. Táto soľ je 250 miliónov rokov stará a je jedinečne čistá. Je ručne ťažená, obmývaná a usušená na slnku.

Cereus Himalájska soľ ružová mletá 560g
2,10 €

Ružová soľ mletá 560g Ružová soľ mletá je veľmi chutná a výborne osolí vaše pokrmy, či už v studenej alebo varené kuchyni. Je bohatá na esenciálne minerály v prírodnej podobe, najmä vápnik, draslík, horčík, železo, zinok, mangán a stopové množstvo jódu. Balenie: 200g.

Country Life Soľ himalájska biela jemná 500 g
1,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemne mletá soľ v biokvalite. Himalájska biela soľ neobsahuje žiadne chemikálie ani aditíva. Tradičné pomocník v kuchyni pri dochucovanie. Využiť ju ale môžete aj pri kúpeli alebo ako dekoráciu.

Lahodnosti Čierna soľ s írskym machom 200 g
2,80 € 2,70 €

Čierna soľ s írskym machom je zvláštnym druhom nerafinované vulkanickej soli sv ysokým obsahom síry, ktorá prepožičiava soli chuť po vajíčkach. Írsky mach Chondrus Crispus zvyšuje výživovú nutričnú hodnotu tejto soli. .

Organis Himalájska soľ ružová hrubá 500 g
3 €

Organis himalájska soľ ružová hrubá nie je rafinovaná, neobsahuje aditíva a nie je do nej pridávaný fluór a jód. Táto prírodná kryštalická soľ má prirodzený obsah 88 prvkov a je vhodná ako na kúpele, tak ku konzumácii.

Wolfberry Himalájska soľ ružová hrubá 250 g
0,90 €

Himalájska soľ ružová hrubá Wolfberry 250 g. Nerafinovaná prírodné kryštalická soľ s obsahom 84 stopových prvkov. Na použitie v kuchyni do mlynčekov, ale tiež do relaxačných kúpeľov.