Allnature Epsomská sůl 500 g Allnature
4,80 €

Epsomská minerálna soľ je bezfarebná a dobre rozpustná kryštalická látka bez vône s veľmi horkou chuťou. Obsahuje vysoké množstvo horčíka a síranu. .

Vitalvibe Himalájská sůl 500 g
2,40 €

Himalájska soľ pomáha dodať telu vodu a dôležité, čisté, minerály, vytvára zásadité prostredie v tele, podporuje metabolické procesy, obsahuje železo, ktoré je dôležité pre krvotvorbu, udržiava stály pomer všetkých prvkov v ľudskom tele a predstavuje vyvážený pomer sodíka a draslíka: správna funkcia

Allnature Himalájska soľ čierna 500 g
2,80 €

Himalájska soľ čierna je špeciálny druh vulkanickej nerafinované soli s veľmi špecifickou a výrazne siričitou vôňou, ktorá pripomína vajce.

Allnature Himalájska soľ ružová hrubá 250 g
1,20 €

Himalájska hrubá ružová soľ sa objavuje nielen v ružovej, ale aj v červenkasté, bielej a transparentné variante, čo je dané tým, že je 250 miliónov rokov stará a obsahuje 88 látok (84 minerálov) v rôznom pomere.

Allnature Himalájska soľ čierna jemná 250 g
1,60 €

Čierna himalájska soľ je špeciálny druh vulkanickej nerafinovanej soli, ktorý má veľmi špecifickú a výrazne síričitú vôňu pripomínajúcu vajcia. Možno ju využiť predovšetkým v indickej kuchyni, ale aj do rôznych šalátov.

Country Life Soľ morská hrubá 1 kg
1,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Morská hrubá soľ neobsahuje žiadne chemikálie ani aditíva. V prírode sa vyskytuje prirodzene v morskej vode a získava sa odparovaním na slnku. Vhodná na ochutenie pokrmov, možno ju ale využiť aj na prípravu prírodného peelingu alebo ako dekoráciu. .

Wolfberry Himalájska soľ ružová hrubá 250 g
0,90 €

Himalájska soľ ružová hrubá Wolfberry 250 g. Nerafinovaná prírodné kryštalická soľ s obsahom 84 stopových prvkov. Na použitie v kuchyni do mlynčekov, ale tiež do relaxačných kúpeľov.

Allnature Mořská sůl jemná 250 g
0,80 €

Morská soľ jemná je čisto prírodný, prirodzená soľ z šírych diaľok oceánu, získaná odparovaním na slnku a bez stôp akýchkoľvek chemikálií.

Bio nebio Himalajská sůl růžová 500g
0,80 €

Táto soľ vznikala v oblasti dnešných Himalájí v období starohôr pomalým odparovaním plytkého mora. Nasled-ným pohybom zemských vrstiev sa soľná ložiska dostala hlboko pod povrch. Od tej doby bola soľ ukrytá pod zemou a izolovaná od okolia a ľudskej činnosti. Ťaží sa ručne a nie je nijako upravovaná.

Cereus Bio Himalájske soľ Etiópska - Berberi 120g
1,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Etiópska soľ – Berber 120g Etiópska zmes korenia a himalájske ružovej soli Cereus. Pikantná zmes so škoricou, ktorá zapáli váš tráviaci oheň. Vhodná najmä pre prípravu restované a dusenej zeleniny alebo strukovinových a iných bielkovinových jedál. Výborne sa hodí na grilovanie.

Country Life Soľ himalájska biela jemná 500 g
1 €

Jemne mletá soľ v biokvalite. Himalájska biela soľ neobsahuje žiadne chemikálie ani aditíva. Tradičné pomocník v kuchyni pri dochucovanie. Využiť ju ale môžete aj pri kúpeli alebo ako dekoráciu.

Lahodnosti Čierna soľ s írskym machom 200 g
2,90 €

Čierna soľ s írskym machom je zvláštnym druhom nerafinované vulkanickej soli sv ysokým obsahom síry, ktorá prepožičiava soli chuť po vajíčkach. Írsky mach Chondrus Crispus zvyšuje výživovú nutričnú hodnotu tejto soli. .

Lahodnosti Stredomorská soľ s Írskym machom 200 g
2,80 €

Nerafinovaná jedlá morská soľ s morskou riasou Írskym machom je určená nielen pre solenie v kuchyni, ale je vhodná aj do kúpeľa. Írsky mach je skvelou alternatívou k živočíšnemu kolagénu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: