Altevita BIO zázvor 60g
4,30 €

Zázvor (lat. ďumbier lekársky) sa vyznačuje mnohými blahodarnými účinkami na zdravie človeka. Pochádza z Ázie, do Európy sa dostal ešte v 9. storočí.


Salvia Paradise Kurkuma mletá
2 €

100% čistá Kurkuma mletá je korenie bohaté na antioxidanty predovšetkým pre naše zdravé trávenie, správnu činnosť imunity, pečene, ale aj pre správnu funkciu nervovej sústavy, srdca, ciev, kĺbov, dýchacej sústavy, pokožky.


Salvia Paradise Triphala - zmes 3 plodov prášok 100g
6,80 €

Triphala je zmes troch plodov a to: Amalaki, Haritaki a Vibhitaki. Triphala je tradičná kombinácia plodov troch rastlín starej indickej medicíny – ajurvédy. Vyvážená zmes týchto plodov je známa ako prostriedok, ktorý má pozitívny vplyv na trávenie a vylučovanie.


Salvia Paradise Chilli Habanero
5,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Papričky Habanero sú veľmi ostré, ale stále jedlé. Patrí k najobľúbenejším a najznámejším chilli. V horúčosti sa radí až nad známej chilli papričky Bird ´s Eye. Chuť je kvetinová, delikatesná, veľmi hrejivá a plná. Ich vôňa je zemitá, charakteristická pre sušenú papriku.


Altevita BIO Kurkuma 60g
2,29 €

V poslednej dobe sa často prízvukuje jej popredné miesto v liečbe a hlavne prevencii rakovinových ochorení, má totiž schopnosť zabrániť rakovinotvorným procesom.


Allnature Kurkuma prášok BIO 100 g
3,50 €

Allnature Kurkuma prášok BIO je produkt, ktorý pochádza z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva šetrného k prírode. Má typicky žltú farbu a výraznú chuť.


Lahodnosti Mecheta Classic - polievkové korenie s Írskym machom 80 g
3,50 €

Mecheta Classic s Írskym machom je zahusťujúce polievkové korenie. Základom je himalájska soľ doplnená sušenou zeleninou, bylinkami a predovšetkým raw práškom z Írskeho machu – morské riasy. Mecheta je vegánskej a bezlepkové dochucovadlo a zahusťovadlo sa úplne čistým zložením.


Sonnentor Bio Kardamon mletý 35g
3,20 €

Kardamon – „Chuť pre curry a kávu“ Kardamon je niečo pre luxusné bytosti. Vedľa šafranu a vanilky je tretím najdrahším korením. Jeho dymové, kvetinovo-sladká aróma hrá v indickej a arabskej kuchyni ako súčasť korenených zmesí dôležitú úlohu.


Salvia Paradise Kardamóm mletý
2,80 €

100% čistý Kardamóm jemne mletej semeno pre našej kuchyni, trávenie, močové cesty, srdce, cievy, imunitu, nervy.


Salvia Paradise korenie špeciál
2,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Salvia Paradise korenie špeciál je koreniace prípravok tej najvyššej kvality. Špeciálna zmes má veľmi lákavé hutné arómu.


Sonnentor Bio Žerucha 120g
2,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Žerucha – z cestovného balíčka starých Rimanov. Rimania priniesli záhradné žeruchu do Európy. Žerucha je osviežujúci pri jarnej únave. Mladé lístky žeruchy sa s obľubou používajú ako prísada do šalátov, majonéz, syrov a vajíčok alebo jednoducho k dozdobenie chleba s maslom.


Sonnentor Bio Lajosová gulášové korenie 50g
2,80 €

Posledný kus za túto cenu!

K príprave tradičného guláša je potrebný dostatok cibule, mäso, trpezlivosť a odvážna ruka čo sa týka korenia. S Lajošovým gulášovým korením to bude hračka. Sladká a ostrá paprika, cesnak, kúsky cibule a rasca sa postarajú o výdatný temperament maďarského národného jedla.


Sonnentor Bio Selské korenie na zemiaky 18g
2,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Spôsobov prípravy zemiakov je naozaj veľa. Varené, pečené, šťouchané, ako zemiaková kaša alebo zemiakové knedle. Bez zemiakov si náš jedálny lístok nevieme predstaviť. O zmenu a šmrnc sa postará „Selské korenie na zemiaky“ s petržlenom, saturejkou, rozmarínom, galganom, cibuľou a štipkou papriky.


Sonnentor Bio Perníkové korenie mleté ​​40g
2,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Perníkové korenie – „jednoducho patrí k Vianociam“ Perníkovej korenie je určené na perník, ale nielen na neho. Tiež vianočné cukrovinky, ovocný chlebíček a koláče sa ním dajú skvele zjemniť. Teplé korenené aróma má ľahkú ostrosť.


Sunfood Wasabi, japonský chren v prášku 25g
2,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Iste ste už stačili vypozorovať, že o wasabi sa hovorí hlavne v súvislosti s čerstvými, tepelne neupravenými morskými plodmi. Wasabi sa považuje za pochutinu bohatú na vitamíny C a B6 (pyridoxín), horčík a vápnik. obsahuje veľmi málo sodíka, žiadny cholesterol a tuk.


Allnature Korenie čierne mleté BIO 30 g
2 €

Korenie čierne mleté BIO patrí medzi celosvetovo najrozšírenejšie korenie. Sušené bobule sú plodom piepra čierneho (Piper nigrum), ktorý sa pestuje v mnohých tropických oblastiach. Korenie má veľmi výraznú, až pálivú chuť. Používa sa predovšetkým na dochutenie pokrmov v teplej i studenej kuchyni.


Allnature Kurkuma prášok BIO 50 g
2 €

Prášok kurkuma má pozitívny vplyv pre tráviaci systém, pečeň, nervový a kardiovaskulárny systém. Prášok Kurkuma je produkt v BIO kvalite, ktorý pochádza z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva šetrného k prírode. Prášok kurkuma má typicky žltú farbu a výraznú chuť.


Sonnentor Bio Citron mletý 25 g
2 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedná sa o namletú citrónovú kôru. Citrón mletý má osviežujúci kyslé aróma. Pri skladovaní sa môžu vytvárať drobné hrudky. Nejedná sa o nič zlého. Stačí zľahka pred použitím pretrepať.


Sonnentor Bio Pamajorán 18g
2 €

Posledný kus za túto cenu!

Pamajorán čiže oregano – „aróma pizze“ – celé umenie talianskej kuchyne by nebolo dokonalé bez tohto bylinného, ​​peprného, ​​horca-ostrého korenia. Stredoeurópania už medzitým od Talianov niečo odpozerali a radi používajú oregano do zeleninových pokrmov a omáčok na cestoviny.


Sonnentor Bio Zázvor mletý 35 g
2 €

Zázvor – „koření pro fanoušky Asie“ Kdo rád cestuje po zeměkouli přímo z kuchyně, ten se bez zázvoru těžko obejde. Jeho hřejivé aroma s osvěžující dřevitou notou a citronovými tóny patří do nesčetných pokrmů asijské, latinsko-americké, karibické a africké kuchyně.


Allnature Kari korenie BIO 35 g
1,80 €

Kari korenie BIO je tradičná orientálna zmes korenia, ktorá nájde uplatnenie predovšetkým v indickej a thajskej kuchyni. Vďaka svojej sladkasto korenené chuti a výrazne žltej farbe ju využijete pre dochutenie dusených pokrmov z mäsa, smotanových omáčok a polievok.


Allnature Korenie čierne celý BIO 30 g
1,80 €

Korenie čierne celé BIO patrí medzi celosvetovo najrozšírenejšie korenie. Sušené bobule sú plodom piepra čierneho (Piper nigrum), ktorý sa pestuje v mnohých tropických oblastiach. Korenie má veľmi výraznú, až pálivú chuť. Používa sa predovšetkým na dochutenie pokrmov v teplej i studenej kuchyni.


Allnature Klinček celý BIO 20 g
1,50 €

Klinček celý BIO má výraznú sladkasto ostrú chuť. Najčastejšie sa využíva pri príprave sladkých jedál a horúcich nápojov ako varené víno alebo punč. Svoje uplatnenie nájde aj pri pečení mäsa či dochutenie omáčok.


Salvia Paradise Horčica biela celá
1,60 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Horčica biela semeno pre pikantnosť našej kuchyne pre priamu konzumáciu, podrvení i klíčenie.


Allnature Škorica mletá Cassia BIO 30 g
1,40 €

Škorica mletá Cassia BIO je sušená kôra tropického stromu škoricovníka (Cinnamomum verum). Toto ľahko nasladlú a lahodne voňavé korenie sa používa nielen na prípravu vareného vína a do sladkého pečiva, ale tiež sa výborne hodí pre špeciality ázijskej a arabskej kuchyne.


Allnature Tymián drvený BIO 15 g
1,20 €

Tymián drvený BIO je korenie z listov, vetvičiek a kvetov byliny Thymus vulgaris. Je silne aromatický, má ostrejšiu sladkastú chuť. V kuchyni má široké využitie. Oceníte ho pri príprave mäsa, omáčok, polievok, ale aj dusenej zeleniny a paradajkového šalátu.


Allnature Bazalka drvená BIO 15 g
1 €

Bazalka drvená BIO má charakteristickú chuť a vôňu, ktorá neodmysliteľne patrí k talianskej kuchyni. Uplatníte ju teda najmä pri príprave cestovín, pizze alebo šalátov. Skvele sa hodí k paradajkám alebo mozzarelly.


Allnature Oregáno drvené BIO 10 g
1 €

Oregano drvené BIO, čiže pamajorán, je bylinka s ľahko horkastou chuťou a príjemne korenistou vôňou. Ako korenie sa používajú drhnutej listy, ktoré sa výborne hodia do stredomorskej, ázijskej, talianskej a mexickej kuchyne.


Allnature Rasca celý BIO 30 g
1,10 €

Rasca celý BIO patrí medzi najstaršie korenia u nás i vo svete. Rastie divo na pastvinách i lúkach po celej Európe, predné Ázii a severnej Amerike. Má aromatickú chuť a používa sa na dochucovanie polievok, rýb alebo kapusta, pri pečení, k mäsu i do zemiakov.


Allnature Rasca mletá BIO 30 g
1,10 €

Rasca mletá BIO patrí medzi najstaršie korenia u nás i vo svete. Rastie divo na pastvinách i lúkach po celej Európe, predné Ázii a severnej Amerike. Má aromatickú chuť a používa sa na dochucovanie polievok, rýb alebo kapusta, pri pečení, k mäsu i do zemiakov.


Allnature Rozmarín rezaný BIO 20 g
1 €

Rozmarín rezaný BIO má osviežujúci a veľmi aromatickú, ostrú a horkastú chuť s nádychom živice. Výborne sa hodí k teľaciemu, jahňaciemu a baraniemu mäsu. Skvelú chuť dodá tiež šalátom, syrovým pokrmom a cestovinám.