119,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Moderný dobíjací masturbátor Phoenix, ktorý ponúka nielen vibrácie, ale aj funkciu zahrievania, vďaka ktorej je použitie príjemnejšie.


199,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Moderný dobíjací masturbátor Centaurus, ktorý ponúka vibrácie, funkciu zahrievania a počítadlo prírazov. Užiť si môžete celkom 7 vibračných programov v 3 stupňoch intenzity. Má funkcie ako Inteligentná reakcia, kedy sa masturbátor zapne až po vložení penisu dovnútra a počítadlo prírazov.


134,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Už je koniec ručnému pumpovaniu! Simoneta je úplne úžasná vákuová pumpa, ktorá urobí všetku prácu za vás, stačí len stláčať tlačidlá. Simoneta je vlastne elektro pumpa, skrýva v sebe akumulátor, ktorý je dobíjateľný.


59,95 €

Nafukovacia panna BRIGITA je bruneta veľkosti XXL pre milovníkov kyprých tvarov. Ak milujete komfortnú jazdu, BRIGITA je tá pravá pre vás. Ponúka sex orálny, vaginálny aj análny.


879,95 €

719,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Milujete šťavnaté zadočky? SELENA je veľmi realistická replika zadočku s dvoma telesnými otvormi. Je vyrobená z podobeniny kože, ktorá prináša takmer skutočné pocity. Použitie je veľmi verné a reálne.


59,95 €

RADWA je exotická nafukovacia panna – černoška – s tromi milostnými otvormi, s namaľovanou tvárou a sexy spodným prádlom. Obdivujte jej skromné nohavičky, pančuchy a podväzky a užite si jej poslušnosť.


19,95 €

Čierny masturbačný návlek je účinná pomôcka stvorená pre dokonalé uspokojenie mužskej túžby. Ideálne pre spestrenie masturbácie aj na partnerské hrátky. Masturbátor je textúrovaný


27,95 €

Masturbátor pre mužov. ktorý uspokojí vaše túžby a sexuálne potreby. Vnútri sú vrúbky na zabezpečenie dokonalej stimulácie. materiál je veľmi príjemný. mäkký a poddajný. Na špičke je malá dierka. aby vo vnútri nevznikal podtlak a pohyby sem a tam boli plynulé.


169,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Zaujímavý masturbátor pre mužov, ktorý to vie poriadne roztočiť. Táto sexuálna mašina vás poriadne rozpáli. Ide o rotačný masturbátor vo valci, ktorý ponúka masáž penisu. Príjemná gélová vložka má vchod v tvare pyskov ohanbia, vo vnútri sú pre väčšie dráždenie výstupky.


24,95 €

Silná erekcia a dlhotrvajúca sexuálna rozkoš! Päť krúžkov v sade, ktoré môžete použiť ako podporný prostriedok pre kvalitnejšiu erekciu. Sada krúžkov uspokojí každého muža, ponúka veľa kombinácií a variantov.


99,95 €
+ doprava zadarmo

Análne dildo veľkých rozmerov pre náročných. Sexuálne hry s touto erotickou hračkou sú pre naozajstných fajnšmekrov. dĺžka i priemer sú naozaj úctyhodné. Užijete si úchvatný rozmer dilda aj stimulačné vrúbky pre intenzívnu rozkoš.


74,95 €
+ doprava zadarmo

Análne dildo v realistickom prevedení penisu so semenníkmi pre všetkých. ktorí hľadajú dildo väčších rozmerov. Tento obrí umelý penis je z časti hladký a z väčšej časti má zdrsnený povrch. Pre príjemné použitie naneste na povrch dilda lubrikačný gél.


104,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Masturbátor v diskrétnom puzdre sa stane vaším nenahraditeľným spoločníkom nielen na cestách. Realistická vagína vnútri puzdra je vyrobená z materiálu verne napodobňujúceho ľudskú kožu.


79,95 €
+ doprava zadarmo

Masturbátor VIRGO je vyrobený z dokonalého materiálu, ktorý je na dotyk k nerozoznaniu od ľudskej pokožky a verne tak napodobuje vlastnosti ľudskej kože.


144,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Masturbátor je vyrobený z dokonalého materiálu, ktorý je na dotyk k nerozoznaniu od ľudskej pokožky a verne tak napodobuje vlastnosti ľudskej kože.


74,95 €
+ doprava zadarmo

Vibračný masturbátor pre muža. ktorý uspokojí sexuálne túžby a potreby. Vnútri sú vrúbky na zabezpečenie dokonalej stimulácie. materiál je veľmi príjemný. mäkký a poddajný. Vibračné vajíčko má desať vibračných programov. môžete si tak užiť nielen plynulú vibráciu. ale aj pulzačné programy.


159,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Vákuová pumpa pre silnú erekciu za pár minút! Moderná pumpa, u ktorej vytvoríte podtlak jednoducho stlačením tlačidlá, stačí vložiť penis do valca.


49,95 €

Vákuová pumpa na penis vhodná nielen na podporu erekcie pri nedostatočnej erekcii, ale aj ako tréningový nástroj pre prevenciu pred problémami s erekciou.


17,95 €

Análny kolík, ktorý vám ukáže novú úroveň vzrušenia a privedie vás ku zmyselnej extáze. Vďaka pätke je jeho používanie úplne bezpečné.


17,95 €

Análny kolík pre vzrušujúce milostné experimentovanie. Dráždivá análna stimulácia vás privedie ku zmyselnej extáze a ukáže novú úroveň vzrušenia. Vďaka pätke, ktorá slúži zároveň ako prísavka, je jeho používanie úplne bezpečné.


27,95 €

Úplne úžasný análny rozvierač pre nové zmyselné erotické hry. Táto análna pomôcka vám ponúka unikátnu stimuláciu. Análny rozvierač stlačíte tak, aby vám vznikol tvar análneho kolíka a opatrne ho zavediete do konečníka.


27,95 €

Masáž prostaty – prevencia pred rakovinou prostaty! ALCANDER je anatomicky tvarovaný análny kolík, ktorý dokonale stimuluje mužský bod G a prináša nové pocity vzrušenia a hlboký sexuálny zážitok.


154,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Hnedovlasá nafukovacie kráska s orieškovými očami a výraznými riasami vás poteší kedykoľvek budete chcieť. MARLEN má pokrčené a rozkročené nohy, pripravená na misionársku polohu alebo sex zozadu.


59,95 €

Vákuová pumpa pre zvýšenie libida za pár minút! Stačí vložiť penis do valca a za pomoci balónika jednoducho vytvoriť podtlak pre dokonalú erekciu.


39,95 €

Dokonalá imitácia ľudskej kože – masturbátor s hodvábne zamatovým materiálom! Nádherná pomôcka stvorená pre dokonalé uspokojenie mužskej túžby v nenápadnom modernom designe.


17,95 €

Sťahovací krúžok sa postará o silnú erekciu a dlhodobý efekt. Nastaviteľná veľkosť je veľmi praktická, zaškrtenie penisu si určujete sami.


84,95 €
+ doprava zadarmo

Nafukovacia panna KLARA je blondínka s realistickými vlasmi a tvárou. Má celkom tri milostné otvory – vagínu, anál a lačné ústa.


39,95 €

Nafukovacia modrooká blondínka vždy pripravená k milostným hrám. Užite si s touto zvodkyňou chvíle osamote, ponúkne vám tri milostné otvory. V životnej veľkosti. Materiál: PVC.


59,95 €

MARIKA je nafukovacia panna svetlej pleti s tromi milostnými otvormi. Tvár má fotopotlač, tmavé vlasy a je v polohe s jednou pokrčenou a druhou natiahnutou nohou nahor.


79,95 €
+ doprava zadarmo

Nafukovacia panna NIKITA s veľkým poprsím a tvrdými bradavkami je hnedooká blondínka s realistickými vlasmi a tvárou. Má dva milostné otvory – vagínu a lačné ústa.


49,95 €

Pripravte sa na neuveriteľné sexuálne hry a potešenie s touto sadou troch análnych kolíkov. Otvorte dvere dimenzii nových a vzrušujúcich zážitkov. Sada je ideálna pre začiatočníkov aj pokročilých.


19,95 €

Realisticky tvarovaná umelá vagína s pyskami ohanbia a klitorisom je vyrobená z extra mäkkého materiálu, ktorý je podobný ľudskej pokožke. Sľubuje teda neuveriteľné reálne pocity rozkoše a dokonalé uvoľnenie.


19,95 €

Realisticky tvarovaná umelá vagína s pyskami ohanbia a klitorisom je vyrobená z extra mäkkého materiálu, ktorý je podobný ľudskej pokožke. Sľubuje teda neuveriteľné reálne pocity rozkoše a dokonalé uvoľnenie.


179,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Nádherná nafukovacia panna s vibráciami, blond vlasmi a tromi milostnými otvormi. Kúpte si túto blonďavú milenku so zvodnou tvárou a telom, ktorá je ochotná milovať sa kedykoľvek.


109,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Nafukovacia panna KRISTY v životnej veľkosti v polohe na kolenách a dvoma milostnými otvormi bude vždy pripravená k sexuálnym hrám.


19,95 €

Sťahovací erekčný krúžok, ktorý z vás urobí dokonalého muža. Vďaka možnosti utiahnutia krúžku podľa vašich požiadaviek, získate dokonalého spoločníka pre maximálnu erekciu.


39,95 €

Realisticky tvarovaná umelá vagína s veľkými pyskami ohanbia je vyrobená z extra mäkkého materiálu, ktorý je podobný ľudskej pokožke. Sľubuje teda neuveriteľne reálne pocity rozkoše a dokonalé uvoľnenie.


19,95 €

Realisticky tvarovaný análny otvor je vyrobený z extra mäkkého materiálu, ktorý je podobný ľudskej pokožke. Sľubuje teda neuveriteľné reálne pocity rozkoše a dokonalé uvoľnenie.


17,95 €

Erekčný krúžok RAUL je masívny. pritom dostatočne pružný. aby sa dal ľahko nasadiť. Je to účinná podpora erekcie pre všetkých mužov. Erekcia môže klesať pri zvýšenom strese. v dôsledku zdravotných problémov alebo vekom.


Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: