49,95 €
+ doprava zadarmo

ACTIVE PENIS FOR MEN sú afrodiziakálne kapsule určené špeciálne pre mužov. Sú skvelým riešením problémov s potenciou, vyznačujúce sa účinnosťou a absenciou vedľajších účinkov. Toto je dosiahnuté vhodnými prírodnými účinnými látkami.


49,95 €
+ doprava zadarmo

Stimulačný krém na penis s vybranými zložkami, ktorý pomáha zlepšiť prekrvenie a podporuje erekciu. Zvyšuje výkonnosť a sexuálnu vzrušivosť. Prináša pevnejšiu erekciu a intenzívnejšie milostné prežitky.


39,99 €

Stimulačné sérum pre podporu masážnej techniky nazývanej „Jelqing“. ktorá podporuje prirodzené zväčšenie penisu. Vďaka jeho zloženiu dosiahnete výsledky rýchlejšie.


39,95 €

Stimulačný gél na klitoris s vysoko kvalitnými stimulujúcimi a povzbudzujúcimi výťažkami prináša intenzívnu stimuláciu a rozkoš pri milovaní. Klitoris sa stáva citlivejší a vzrušenie je intenzívnejšie.


39,95 €

Gél na G-bod s vysoko kvalitnými stimulujúcimi a povzbudzujúcimi výtažkami prináša intenzívnu stimuláciu a rozkoš pri milovaní. Použitie: Naneste gél velkosti hrášku do vagíny. vmasírujte a nechajte vstrebať. popr. postup opakujte.


34,95 €

Španielske mušky – afrodiziakálne kvapky pre ženy a mužov k zvýšeniu sexuálneho apetítu a zážitku pri milovaní. Španielske mušky sú špeciálnou zmesou L-arginínu a extraktu z koreňa děhel čínskeho zvyšuje libido, zlepšuje prekrvenie intímnych partií a ich citlivosť.


8 €
7,90 €

Doplnok stravy MACA EXTRA STRONG je 100% prírodný prostriedok koreňa Maca (Lepidium meyenii) na zvýšenie sexuálnej výkonnosti. Vynikajúce účinky pri dlhodobom užívaní.