-45%
63,73 € 34,98 €

Akcia

Fetish Fantasy Series Fantasy Web Bed Restraint System Ľahké zväzovanie zápästia a členkov Vám umožní Pavúči sieť. Ľahko inštalovateľný univerzálny zadržiavací systém na posteľ je všetko, čo potrebujete.

139,70 € 106,86 €
+ doprava zadarmo

Elektro stimulácia Mystim Tension zdroj Zdroj Mystim Tension Lover je základom pre elektrostimuláciu pri elektrosexu. Sada zdroja prúdu a plochých elektród pre základné elektrostimuláciu svalov a slizníc celého tela.

13,97 € 11,02 €

Fetish Fantasy bičík Čierny bičík od Fetish Fantasy s názvom Čierna mačka je opatrený drevenou rukoväťou v tvare spojených korálok, ktorej súčasťou je praktické pútko na ruku. Pramienky bičíka sú vyrobené z ľahko umývateľného vinylu.

20,24 € 12,13 €

Fetish Fantasy Limited Edition Furry CuffsPoužitie obmedzovanie bolo vždy sexuálnym stimulantom as týmito kožušinou pokrytými kovovými putami sa fantázia stáva realitou! Táto putá, potiahnutá zamatovo mäkkou kožušinou, vášho partnera pohodlne obmedzí.

13,23 € 11,02 €

Plácačka Sinful blackLuxusné plácačka, ktorá pridá iskru vzrušenia Vašim milostným hrám.Vyrobená z čierneho vinylu s originálnym plastickým vzorom na povrchu.Dlhšia rukoväť je opatrená pútkom pre lepšiu manipuláciu.

99,15 € 79,21 €
+ doprava zadarmo

Elektro stimulácia Mystim Pure Vibes zdrojAnalógový zdroj Mystim Pure Vibes je základom pre elektrostimuláciu pri elektrosexu. Sada zdroja prúdu a plochých elektród pre základné elektrostimuláciu svalov a slizníc celého tela.

16,55 € 14,34 €

Putá na zápästie SinfulPutá Sinful Wrist Cuffs sú krásnym, elegantným doplnkom, ktorý oživí Vaše erotické hrátky. Sú vyrobené z lisovaného vinylu s plastickým vzorom, na spodnej strane je podšitý mäkkým neoprénom, zaisťujúcim maximálne pohodlie.

14,34 € 10,28 €

Sinful hogtie pinkPridajte Vašim hrám iskru vzrušenia! Sinful hogtie sú špeciálne popruhy pre spútanie končatín – do kozľa. Sú kompatibilné so Sinful putami pre zápästia i členky (predávajú sa samostatne).

44,19 € 27,61 €

Amazing Bondage Sex Toy KitSedemdielna sada pre BDSM hrátky vhodná pre začiatočníkov.Stále viac párov uspokojuje svoju zvedavosť a vstupuje do sveta BDSM!S touto štartovacie sadou ľahko zistíte, čím je BDSM tak fascinujúce, príťažlivé a vzrušujúce.

16,92 € 14,71 €

Putá na členky Sinful pinkPutá Sinful Ankle Cuffs sú krásnym, elegantným doplnkom, ktorý oživí Vaše erotické hrátky. Sú vyrobené z lisovaného vinylu s plastickým vzorom, na spodnej strane je podšitý mäkký neoprén, zaisťujúci maximálne pohodlie.

44,19 € 27,61 €

BDSM Starter KitSedemdielna sada pre BDSM hrátky vhodná pre začiatočníkov.Stále viac párov uspokojuje svoju zvedavosť a vstupuje do sveta BDSM!S touto štartovacie sadou ľahko zistíte, čím je BDSM tak fascinujúce, príťažlivé a vzrušujúce.

14,34 € 10,28 €

Sinful hogtie blackPridajte Vašim hrám iskru vzrušenia! Sinful hogtie sú špeciálne popruhy pre spútanie končatín – do kozľa. Sú kompatibilné so Sinful putami pre zápästia i členky (predávajú sa samostatne).

22 €

Kvalitný univerzálny povraz z prírodného konope pre vaše bondage hrátky. Flexibilné konopného vlákna sa ohýbajú s telom a hladko skĺzavajú cez kožu pre optimálne pohodlie a bezpečnosť viazaného partnera.

12,86 € 11,02 €

Plácačka Sinful Paddle pinkSinful Paddle je luxusná plácačka, ktorá dodá iskru vzrušenia Vašim milostným hrám.Vyrobená z ružového vinylu s originálnym plastickým vzorom na povrchu.Dlhšia rukoväť je opatrená pútkom pre lepšiu manipuláciu.

13,97 € 12,13 €

Korbáče SinfulElegantný Korbáče Sinful Whip dodajú iskru Vašim erotickým hrám. Pevná rukoväť s pútkom je potiahnutá lisovaným vinylom s plastickým vzorom, strapce sú vyrobené z čierneho mäkkého semišu.

7,34 € 5,86 €

Novinka

Ouch! Bondage Tape black 17,5 mNelepivá Bondážna páska Ouch! s dĺžkou 17,5 m.Páska je dostatočne silná pre začiatočníkov aj skúsenejších hráčov bondage.Užite si zmyselnú hru, možnosti sú nekonečné.

7,34 € 5,86 €

Novinka

Ouch! Bondage Tape red 17,5 mNelepivá Bondážna páska Ouch! s dĺžkou 17,5 m.Páska je dostatočne silná pre začiatočníkov aj skúsenejších hráčov bondage.Užite si zmyselnú hru, možnosti sú nekonečné.

88,06 € 62,62 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Impulse E-stim Wand Elektro-stimulačný elegantný vibrátor Wand, ktorého stimulačné plochy, vyrobené zo zliatiny zinku a hliníka, prenášajú elektro-impulzy a účinne tak prispievajú k posilneniu panvových svalov, ktoré sú zodpovedné za vzrušenie a vyv.

107,59 € 70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Impulse E-stim Dual Wand Elektro-stimulačný elegantný „Rabbit“ vibrátor Dual Wand, ktorého stimulačné plocha, vyrobená zo zliatiny zinku a hliníka, prenáša elektro-impulzy a účinne tak prispieva k posilneniu panvových svalov, ktoré sú zodpovedné za.

78,47 € 54,88 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Impulse E-stim Petite Wand Elektro-stimulačný elegantný vibrátor Petite Wand, ktorého stimulačné plochy, vyrobené zo zliatiny zinku a hliníka, prenášajú elektro-impulzy a účinne tak prispievajú k posilneniu panvových svalov, ktoré sú zodpovedné za v.