13,97 € 12,13 €

Korbáče SinfulElegantný Korbáče Sinful Whip dodajú iskru Vašim erotickým hrám. Pevná rukoväť s pútkom je potiahnutá lisovaným vinylom s plastickým vzorom, strapce sú vyrobené z čierneho mäkkého semišu.

13,97 € 11,02 €

Fetish Fantasy bičík Čierny bičík od Fetish Fantasy s názvom Čierna mačka je opatrený drevenou rukoväťou v tvare spojených korálok, ktorej súčasťou je praktické pútko na ruku. Pramienky bičíka sú vyrobené z ľahko umývateľného vinylu.

12,86 € 11,02 €

Plácačka Sinful Paddle pinkSinful Paddle je luxusná plácačka, ktorá dodá iskru vzrušenia Vašim milostným hrám.Vyrobená z ružového vinylu s originálnym plastickým vzorom na povrchu.Dlhšia rukoväť je opatrená pútkom pre lepšiu manipuláciu.

13,23 € 11,02 €

Plácačka Sinful blackLuxusné plácačka, ktorá pridá iskru vzrušenia Vašim milostným hrám.Vyrobená z čierneho vinylu s originálnym plastickým vzorom na povrchu.Dlhšia rukoväť je opatrená pútkom pre lepšiu manipuláciu.

13,97 € 12,13 €

Korbáče Sinful blackElegantný Korbáče Sinful Whip dodajú iskru Vašim erotickým hrám. Pevná rukoväť s pútkom je potiahnutá lisovaným vinylom s plastickým vzorom, strapce sú vyrobené z čierneho mäkkého semišu.

22,08 € 12,86 €

Novinka

Ouch! Printed Paddle Old School Tattoo StylePosuňte svou výstřední hru na vyšší úroveň a objevte svou dominantní nebo submisivní stránku s touto vysoce kvalitní koženou plácačkou Ouch! Můžete potěšit, převzít kontrolu a ovládnout svou lásku.