Durex Intense Orgasmic gel 10 ml
11,07 € 9,30 €

Durex Intense Orgasmic gél, so stimulantom Desirex™ je, určený pre intenzívnejší orgazmus! Niekoľko kvapiek na klitorise pri predohre a špeciálne zloženie zaistí pocit zmyselného zahrievania, ochladenia alebo mravčenia, ktorý zvýši citlivosť partnerkiných intímnych partií. Nejedná sa o lubrikačný gél, ale o stimulačný gél, takže stačí len 2–3 kvapky (približne 20 intenzívnych zážitkov v jednej fľaštičke).

-45%

Durex Kondomy Real Feel

Hodnotenie: 5
13,90 € 7,60 € 0,76 €/ks

Akcia

Extra jemné, tenké a citlivé pre ešte príjemnejší zážitok.

-44%
11,60 € 6,40 €

Akcia

Lubrikačný gél Durex Naturals Pure je zo 100% prírodného zloženia. Zosilňuje zážitky pri milovaní, robí každý dotyk ďaleko citlivejším. Lubrikačný gél je založený na báze vody, čo umožňuje bezpečné použitie gélu i kondómu zároveň a pri použití väčšieho množstva ho jednoducho zmyjete vodou.

99,99 € 79,99 €
+ doprava zadarmo

We-Vibe Unite patrí k tým najlepším vibrátorom na svete. ktorý spája pary a zvyšuje vášeň vo vzťahu. Objavte nový spôsob ako si spoločne hrať! Unite je navrhnutý tak. aby priniesol potešenie obom partnerom počas pohlavného styku.

37 €

Posledný kus za túto cenu!

Zažite intímne potešenie a veľa ohromujúci sily! Vibrátor ponúka 4 režimy pulzácie a 3 rýchlosti vibrácií, ktoré možno ľahko ovládať jedným tlačidlom. Tickle My Senses Vibe je nabíjateľná, odolný proti striekajúcej vode a je vyrobený z prvotriedneho silikónu.

75,89 € 47,88 €

King Cock 10 "Vibrating Cock with Balls flesh Nová vibračné dildá King Cock sú tými najrealistickejšími vibračné penisy Made in USA na trhu vôbec!Každý kus bol ručne tvarovaný so starostlivou pozornosťou ku každému detailu a ponúka tak dokonale real.

19,99 €

Čistý lubrikačný gél na vodnej báze zaistí komfortné pocity nielen pri milovaní, ale aj pri použití s erotickými pomôckami. Poskytuje dlhotrvajúce zvlhčenie, je vhodný aj pre ženy, ktoré trpia vaginálnou suchosťou, či už vplyvom menopauzy alebo napr. po operácii pohlavného ústrojenstva.

76,63 € 49,76 €

Novinka

Calexotics Enchanted Kisser multifunkčný vibrátorPrineste do svojej spálne nové vzrušenie a doprajte si potešenie s vibrátorom Enchanted Kisser. Tento multifunkčný vibrátor skvele stimuluje vagínu a G bod svoju rotáciou s prirážaním dopredu a dozadu.

60,78 € 36,82 €

King Cock 9 "Vibrating Cock flesh Nová vibračné dildá King Cock sú tými najrealistickejšími vibračné penisy Made in USA na trhu vôbec!Každý kus bol ručne tvarovaný so starostlivou pozornosťou ku každému detailu a ponúka tak dokonale realistický záži.

-42%
70,95 € 40,51 €

Akcia

Satisfyer Partner Plus Remote vibrátor pre páry Partner Plus je vibrátor, ktorý spoľahlivo umocní zážitok z milovania u oboch partnerov. Jeho vrchná časť je špeciálne ergonomicky tvarovaná tak, aby dokonale priľnula k ženskému klitorisu.

61,37 € 40,51 €

Satisfyer Pre G-Spot Rabbit Satisfyer Pre G-Spot Rabbit je kombináciou klasického vibrátora s revolučnou stimuláciu klitorisu tlakovými vlnami.

-35%

Durex Kondomy Intense

Hodnotenie: 5
13,90 € 9 € 0,90 €/ks

Akcia

Kondomy Durex Intense s obsahom stimulačného gélu Desirex sú špeciálne vyvinuté pre intenzívnejší zážitok počas milovania a pre intenzívnejšie rozkoš! .

59,95 €

Masturbácia je veľmi dôležitá pre mužov aj ženy, pomáha zvyšovať sexuálnu túžbu. Dobre zvolený vibrátor pomôže k orgazmu aj ženám, ktoré mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec. Masturbácia dokonale uvoľňuje a zbavuje stresu.

-41%
50,68 € 29,45 €

Akcia

King Cock 9 "Cock King Cock 9 "Cock je mohutné realistické dildo s pevnou prísavkou. Dokonalé prevedenie do najmenšieho detailu a materiál bezpečný pre Vaše telo.

-62%
184,26 € 69,63 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vibrátor prirážací Magnum Opus Thruster Magnum Opus je prémiový vibrátor s neuveriteľnou schopnosťou pohybu o 8 centimetrov. Magnum Opus simuluje kopulačné pohyby. Magnum Opus Thruster nielen pulzuje, ale tiež vibruje.

21,71 € 16,92 €

Vibrátor Classic OriginalRealistický silikónový vibrátor Classic Original v ružovej farbe je tvarovaný ako bežný penis s žaluďom a predkožkou. Po celom povrchu vibrátora je jemné žilkovanie pre intenzívne dráždenie.

-32%
48,99 € 33,14 €

Akcia

Vibrátor Happiness Rabbit Vibe Happiness Rabbit je elegantný vibrátor so stimulátorom klitorisu, ktorý je potiahnutý hypoalergénnym silikónom. Rabbit Vibe sa ľahko hygienicky udržiava, je pachovo úplne neutrálny, nevyvoláva žiadne alergické reakcie.

48,99 € 36,49 €

Vibrátor Bliss Clit Vibe Bliss Clit je moderný vibrátor, strednej veľkosti so stimulátorom klitorisu, ktorý je potiahnutý hypoalergénnym silikónom. Mäkké, ohybné, telo sa zvýrazneným žaluďom sa ľahko prispôsobí vašim požiadavkám.

-30%
84,59 € 58,57 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Jopen Amour Remote Bullet Jopen Amour Remote Bullet je vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie v atraktívnej ružovej farbe. Bezdrôtový diaľkový ovládač v tvare srdiečka pre jednoduché a diskrétne ovládanie.

70 € 44,19 €

King Cock 9 "Vibrating Cock with Balls flesh Nová vibračné dildá King Cock sú tými najrealistickejšími vibračné penisy Made in USA na trhu vôbec!Každý kus bol ručne tvarovaný so starostlivou pozornosťou ku každému detailu a ponúka tak dokonale reali.

151,12 € 117,58 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Fun Factory Stronic Real ružová pulzátor Stronic Real realistický tvar vibrátora, pohyby podobné prirážanie, dlhá výdrž (až 2 hodiny na jedno nabitie!) A veľký výber pulsačných rytmov a rýchlostí.

39,81 € 27,61 €

Novinka

Fantasy for Her Kegel Train-Her set purple Luxusná súprava venušiných guličiek rôznych hmotností z kolekcie Fantasy For Her pre efektívny tréning svalov panvového dna. Vyrobené z prémiového silikónu Elite. Bolo to jej malé tajomstvo.

-29%
10,80 € 7,60 € 0,63 €/ks

Akcia

Veľmi jemné kondómy, ktoré vďaka svojej ultra tenkej stene zaisťujú vyššiu citlivosť.