HASBRO Monopoly E-banking SKchristmas delivery
52 € 36,90 €

Nová verzia obľúbenej hry Monopoly elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou. Cestujte po hernom pláne, nakupujte nehnuteľnosti, na ktorých sa zastavíte. Svoje milióny si môžete uložiť na osobnej elektronickej karte.

Albi Hra o manželstvechristmas delivery

Albi Hra o manželstve

Hodnotenie: 4,4
23,99 € 20,62 €

Ako dobre poznáte svojho partnera či partnerku? Aké obľúbené jedlo má rád alebo rada? Aké sú jeho a jej tajné sny? Hra o manželstve vám prináša dohromady 600 otázok, vrátane vtipného kreslenia.

Albi Nevinné hry Deluxechristmas delivery-24%

Albi Nevinné hry Deluxe

Hodnotenie: 4
36,97 € 27,80 €

Akcia

Vstúpte so svojím partnerom do sveta vášne a fantázie. 192 úkolových kariet vám zaistí, aby bola každá hra iná a mohli ste ju spolu hrať znovu a znovu. Pri niektorých úlohách využijete aj pribalený bičík, v niektorých sa bude hodiť treba šľahačka a inokedy vám môžu stačiť len vaše ruky. Zvládnete si dôjsť až pre zaslúženú odmenu?

Albi Nevinné hrátky pre dvochchristmas delivery
23,99 € 20,90 €

Akcia

Druhé upravené vydanie erotickej hry pre dvojice, v ktorej partneri vstúpia do sveta vášne a fantázie. Obaja partneri putujú po hernom pláne, kde na nich čakajú zábavné a príjemné úlohy, ktorých erotický náboj sa postupne zvyšuje.

Albi Partnerské hrychristmas delivery

Albi Partnerské hry

Hodnotenie: 4,1
22,19 € 18,75 €

Dochádza vám inšpirácia a chceli by ste svoj intímny vzťah okoreniť novými zážitkami? Partnerské hry sú najlepšou voľbou. Táto dosková erotická hra vám ponúkne ako zábavu, romantiku, tak i odvážnejšiu erotiku. Avšak bude len na vás, ako veľmi odvážnu hru budete hrať. Vymýšľajte si vlastné pravidlá v tejto hre a spríjemnite si večer.

Albi Dokonalý párchristmas delivery

Albi Dokonalý pár

Hodnotenie: 5
25,70 € 24,70 €

Akcia

Partnerská hra Dokonalý pár nielen pre dvoch otestuje, ako dobre poznáte svoj milovaný náprotivok. Hru môžete hrať sami s partnerkou či partnerom, ale aj s inými pármi. S touto hrou objavíte, akou farbou by váš náprotivok vymaľoval detskú izbičku, či si myslí, že varí lepšie ako vy, ale vyskúšate si aj, ako by ste zalichotili svojej (budúcej) svokre.

Albi Hriešna vežachristmas delivery

Albi Hriešna veža

Hodnotenie: 4,7
9,35 €

Hra pre dvojice alebo na odvážnu párty. Stavanie veže dostane nový rozmer! Na drevených kameňoch sa skrývajú mierne šteklivé úlohy, ktoré musia hráči okamžite splniť, , či vypiť obľúbený drink. Ak vám veža spadne, čaká vás navyše špeciálna úloha určená za začiatku hry.

Teddies Sex spoločenská hra pre dospelýchchristmas delivery
14,68 € 11,90 €

Chcete prekvapiť a potešiť partnera/partnerku niečím zaujímavým, niečím čo ešte nepozná? Je tu nová megaerotická hra pre 2 hráčov, pri ktorej určite odhodíte zábrany a začnete sexperimentovať.

ADC Blackfire Zábavný sex: 1000 hierchristmas delivery
12,99 € 11,61 €

Okoreňte svoje milostné hry s nekonečnými možnosťami hry Zábavný sex, ktorá ponúka doslova tisíc rôznych hier pre všetky fázy milovania a ešte prihadzuje nečakané zvraty. Táto hra deťom do rúk rozhodne nepatrí.

Albi Nikdy nehovor nikdychristmas delivery

Albi Nikdy nehovor nikdy

Hodnotenie: 4,5
19,32 € 15,90 €

erotickou hrou pre dvoch Nikdy nehovor nikdy si okoreníte vášnivé chvíle, pripomeniete si vzrušujúce zážitky a odviažete sa pri plnení najtajnejších fantázií. Žiadna fantázia si totiž nezaslúži byť nesplnená – žijete len raz, a preto nikdy nehovorte nikdy.

Teddies Manželstvo hrouchristmas delivery

Teddies Manželstvo hrou

Hodnotenie: 4,2
12,99 € 11,23 €

Stolová spoločenská hra pre dospelých Manželstvo hrou alebo Človeče, ožeň sa. Hráči cestou po hernom pláne plnia zaujímavé úlohy. Vyhráva ten, kto prvý bez úhonu dorazí do cieľa. Pre väčšiu motiváciu je zavedená aj špeciálna cena pre víťaza.

Teddies Harašeníčkochristmas delivery

Teddies Harašeníčko

Hodnotenie: 3,3
11,23 €

Táto ľahko erotická stolová hra je vhodná pre hráčov od 18-tich rokov. Cieľom hry je plniť šteklivé úlohy, ktoré na hráča číhajú na hracom poli. Hry sa môže zúčastniť až osem hráčov. Harašeníčko môžete vyskúšať v dvoch herných variantoch.