Albi Posteľové hrátky - 20 hier
18,48 € 15,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nájdite stratenú inšpiráciu! Tento súbor erotických hier vám ponúkne 20 inšpiratívnych hier, pri ktorých sa pobavíte, zasmejete, rozvášnite aj vyhráte! Predstavte si burzu erotických aktivít, ktoré ste ešte neskúsili. Ako moc vášnivé hry budete hrať, je len na vás.

Teddies Sexperiment spoločenská hra pre dospelých v krabici
12,19 €

Akcia

Chcete prekvapiť a potešiť partnera/partnerku niečím zaujímavým, niečím čo ešte nepozná? Je tu nová megaerotická hra pre 2 hráčov, pri ktorej určite odhodíte zábrany a začnete sexperimentovať

Albi Nespútané laškovanie
23,19 € 18 €

Erotická hra Nespútané laškovanie je určená pre páry, ktoré si chcú okoreniť intímny život, ale i skupinám, ktorým aj veľmi odvážne hry na párty pripadajú príliš usadlé.

Teddies Sex spoločenská hra pre dospelých
14,68 € 11,68 €

Chcete prekvapiť a potešiť partnera/partnerku niečím zaujímavým, niečím čo ešte nepozná? Je tu nová megaerotická hra pre 2 hráčov, pri ktorej určite odhodíte zábrany a začnete sexperimentovať.

HASBRO Monopoly E-banking SK
52 € 43,50 €

Nová verzia obľúbenej hry Monopoly elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou. Cestujte po hernom pláne, nakupujte nehnuteľnosti, na ktorých sa zastavíte. Svoje milióny si môžete uložiť na osobnej elektronickej karte.

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking - SK-31%
32,64 € 22,20 €

Akcia

Slovenská verzia obľúbenej hry v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

Albi Dokonalý pár
25,70 €

Novinka

Partnerská hra Dokonalý pár nejen pro dva otestuje, jak moc znáte svůj milovaný protějšek. Hru můžete hrát sami s partnerkou či partnerem, ale i s jinými páry. S touto hrou objevíte, jakou barvou by váš protějšek vymaloval dětský pokojík, jestli si myslí, že vaří lépe než vy, ale vyzkoušíte si i, jak byste zalichotili své (budoucí) tchýni.

Albi Nevinné hrátky Deluxe
36,97 € 34,10 €

Vstúpte so svojím partnerom do sveta vášne a fantázie. 192 úkolových kariet vám zaistí, aby bola každá hra iná a mohli ste ju spolu hrať znovu a znovu. Pri niektorých úlohách využijete aj pribalený bičík, v niektorých sa bude hodiť trebárs šľahačka a inokedy vám môžu stačiť len vaše ruky. Zvládnete si dôjsť až pre zaslúženú odmenu?

Albi Hra o manželstve

Albi Hra o manželstve

Hodnotenie: 4,3
23,99 € 19,60 €

Ako dobre poznáte svojho partnera či partnerku? Aké obľúbené jedlo má rád alebo rada? Aké sú jeho a jej tajné sny? Hra o manželstve vám prináša dohromady 600 otázok, vrátane vtipného kreslenia.

Teddies Harašeníčko

Teddies Harašeníčko

Hodnotenie: 4
12,19 €

Akcia

Táto ľahko erotická stolová hra je vhodná pre hráčov od 18-tich rokov. Cieľom hry je plniť šteklivé úlohy, ktoré na hráča číhajú na hracom poli. Hry sa môže zúčastniť až osem hráčov. Harašeníčko môžete vyskúšať v dvoch herných variantoch.

ADC Blackfire Zábavný sex: 1000 hier
12,99 € 11,80 €

Okoreňte svoje milostné hry s nekonečnými možnosťami hry Zábavný sex, ktorá ponúka doslova tisíc rôznych hier pre všetky fázy milovania a ešte prihadzuje nečakané zvraty. Táto hra deťom do rúk rozhodne nepatrí.

Albi Nikdy nehovor nikdy

Albi Nikdy nehovor nikdy

Hodnotenie: 4
19,32 € 14,80 €

Posledný kus za túto cenu!

erotickou hrou pre dvoch Nikdy nehovor nikdy si okoreníte vášnivé chvíle, pripomeniete si vzrušujúce zážitky a odviažete sa pri plnení najtajnejších fantázií. Žiadna fantázia si totiž nezaslúži byť nesplnená – žijete len raz, a preto nikdy nehovorte nikdy.

Teddies Manželstvo hrou

Teddies Manželstvo hrou

Hodnotenie: 4
12,99 € 8,90 €

Stolová spoločenská hra pre dospelých Manželstvo hrou alebo Človeče, ožeň sa. Hráči cestou po hernom pláne plnia zaujímavé úlohy. Vyhráva ten, kto prvý bez úhonu dorazí do cieľa. Pre väčšiu motiváciu je zavedená aj špeciálna cena pre víťaza.

Albi Partnerské hrátky

Albi Partnerské hrátky

Hodnotenie: 4,3
22,19 € 18,80 €

Dochází vám inspirace a chtěli byste svůj intimní vztah okořenit novými zážitky? Partnerské hrátky jsou nejlepší volbou. Tato desková erotická hra vám nabídne jak zábavu, romantiku, tak i odvážnější erotiku. Nicméně bude jen na vás, jak moc odvážnou hru budete hrát. Vymýšlejte si vlastní pravidla v této hře a zpříjemněte si večer.

Albi Nevinné hrátky pre dvoch
23,99 € 20,80 €

Druhé upravené vydanie erotickej hry pre dvojice, v ktorej partneri vstúpia do sveta vášne a fantázie. Obaja partneri putujú po hernom pláne, kde na nich čakajú zábavné a príjemné úlohy, ktorých erotický náboj sa postupne zvyšuje.

Albi Cortex 18+

Albi Cortex 18+

Hodnotenie: 4,3
15,54 € 13,70 €

Cortex 18+ je další z rodiny populárních chytrých postřehových her Cortex. Tentokrát ovšem okořeněné peprnou tématikou. Cortex 18+ ovšem k erotickým podtónům přistupuje hravou formou. Stejně jako v dalších hrách z rodiny Cortex se hráči snaží vyřešit jeden z typů úkolů, procvičujících tu prostorové myšlení, tu logiku, tu zručnost, rychleji, než protihráči.

Albi Hriešna veža

Albi Hriešna veža

Hodnotenie: 4,7
9,22 € 7,90 €

Hra pre dvojice alebo na odvážnu párty. Stavanie veže dostane nový rozmer! Na drevených kameňoch sa skrývajú mierne šteklivé úlohy, ktoré musia hráči okamžite splniť, , či vypiť obľúbený drink. Ak vám veža spadne, čaká vás navyše špeciálna úloha určená za začiatku hry.