-20%
27,61 € 22,08 €

Double dildo Crystal Double dildo v luxusnom prevedení vás okamžite zaujme – lesklý hladký povrch robí dojem vlhkého, vždy pripraveného, gélový materiál zaručuje dokonalú ohybnosť (použitie pri singli anál + vaginal).

-36%
58,20 € 36,82 €

King Cock 8 "Vibrating Cock brown Nová vibračné dildá King Cock sú tými najrealistickejšími vibračné penisy Made in USA na trhu vôbec! Každý kus bol ručne tvarovaný so starostlivou pozornosťou ku každému detailu a ponúka tak dokonale realistický záž.

-26%
40,18 € 29,45 €

King Cock Clear 8 "Cock Jasne najlepší! Táto špeciálna receptúra vytvorená pre zvýšenie vášho potešenie je prakticky bez zápachu, nelepivá a ľahko sa čistí. King Cock Clear kombinuje priesvitné dildo s realistickým dizajnom penisu.

-41%
50,68 € 29,45 €

Akcia

King Cock 9 "Cock King Cock 9 "Cock je mohutné realistické dildo s pevnou prísavkou. Dokonalé prevedenie do najmenšieho detailu a materiál bezpečný pre Vaše telo.

-50%
25,76 € 12,86 €

Dildo Basix Rubber Works FleshGélové realistické dildo v telovej farbe Basix Rubber Works s prísavkou pre upevnenie k hladkým plochám (zvisle i vodorovne). Mierne prehnuté, s realisticky tvarovanými semenníkmi a žaluďom.

-32%
27,24 € 18,39 €

Akcia

Ružové silikónové dildo Lifelike Long John Lifelike Long John je silikónové dildo prehnutého tvaru s realisticky tvarovanými semenníkmi a žaluďom. Dĺžka 15,25 cm, priemer 4,5 cm. Stredne tuhé.Jemne prehnutý tvar, pre stimuláciu citlivých bodov.

-32%
26,87 € 18,02 €

King Cock Clear 5 "Cock with Balls Jasne najlepší! Táto špeciálna receptúra vytvorená pre zvýšenie vášho potešenie je prakticky bez zápachu, nelepivá a ľahko sa čistí. King Cock Clear kombinuje priesvitné dildo s realistickým dizajnom penisu.

80,72 € 73,35 €
+ doprava zadarmo

Fun Factory Share Dildo purple Dildo SHARE Zdieľaná rozkoš, dvojitá rozkoš. Staňte sa tou, ktorá rozkoš rozdáva. Spoznajte nový terén a urobte vaše milostné hry kreatívnymi. Povzneste sa s dildom SHARE spoločne do lahodných výšin extázy.

-34%
95,47 € 62,62 €
+ doprava zadarmo

King Cock 12 "Cock with Balls King Cock 12 "Cock with Balls je mohutné XXL realistické dildo so semenníkmi a pevnou prísavkou. Dokonalé prevedenie do najmenšieho detailu a materiál bezpečný pre Vaše telo.

-45%
30,41 € 16,55 €

Dildo King Cock 6 "Cock King Cock 6 "Cock je realistické dildo so širokou základňou. Dokonalé prevedenie do najmenšieho detailu a materiál bezpečný pre Vaše telo.

-39%
58,20 € 34,98 €

King Cock 7 "Vibrating Cock brown Nové vibračné dildá King Cock sú tými najrealistickejšími vibračné penisy Made in USA na trhu vôbec! Každý kus bol ručne tvarovaný so starostlivou pozornosťou ku každému detailu a ponúka tak dokonale realistický záž.

-25%
29,45 € 22,08 €

King Cock Clear 6 "Cock Jasne najlepší!Táto špeciálna receptúra vytvorená pre zvýšenie vášho potešenie je prakticky bez zápachu, nelepivá a ľahko sa čistí.King Cock Clear kombinuje priesvitné dildo s realistickým dizajnom penisu.

-29%
41,25 € 29,08 €

King Cock Clear 7,5 "Cock with Balls Jasne najlepší! Táto špeciálna receptúra vytvorená pre zvýšenie vášho potešenie je prakticky bez zápachu, nelepivá a ľahko sa čistí. King Cock Clear kombinuje priesvitné dildo s realistickým dizajnom penisu.

-28%
43,83 € 31,29 €

King Cock Clear 8 "Cock with Balls Jasne najlepší! Táto špeciálna receptúra vytvorená pre zvýšenie vášho potešenie je prakticky bez zápachu, nelepivá a ľahko sa čistí. King Cock Clear kombinuje priesvitné dildo s realistickým dizajnom penisu.

-26%
36,45 € 26,87 €

Akcia

Dildo Emperol Balls Emperol Balls je ručne tvarované, realistické dildo s žaluďom, semenníkmi a vernú napodobeninou kože, ktorá vyzerá veľmi prirodzene. Vnútri semenníkov sú pohyblivé guličky.

-52%
33,14 € 15,81 €

Doc Johnson 12 "Jr Double Dong PinkTransparentné ružové double dildo zo Silagelu v prirodzenom tvare, s výrazným žilkovaním a žaluďom na oboch stranách. Materiál je príjemne mäkký, poddajný a ohybný. Dĺžka celková 30 cm, priemer 4 cm.

-44%
33,14 € 18,39 €

Dildo King Cock 7 "Black King Cock 7 "Cock je čierne, realistické, dildo so širokou základňou .. Dokonalé prevedenie do najmenšieho detailu a materiál bezpečný pre Vaše telo.

-39%
58,20 € 34,98 €

King Cock 7 "Vibrating Cock flesh Nová vibračné dildá King Cock sú tými najrealistickejšími vibračné penisy Made in USA na trhu vôbec! Každý kus bol ručne tvarovaný so starostlivou pozornosťou ku každému detailu a ponúka tak dokonale realistický záž.

-27%
37,93 € 27,61 €

King Cock Clear 7 "Cock with Balls Jasne najlepší! Táto špeciálna receptúra vytvorená pre zvýšenie vášho potešenie je prakticky bez zápachu, nelepivá a ľahko sa čistí. King Cock Clear kombinuje priesvitné dildo s realistickým dizajnom penisu.

-39%
47,88 € 29,08 €

Akcia

ToyJoy Get Real Silicone Dong 7.5 Inch Silicone Dong z kolekcie Get Real je prémiové realistické dildo, navrhnuté tak, aby maximálne zasiahol vaše intímne miesta.Prirodzená silueta s realistickými akcenty, ako sú žily a kožné záhyby.

-41%
55,25 € 32,58 €

Novinka

ToyJoy Get Real Silicone Dong 8.5 Inch Silicone Dong z kolekcie Get Real je prémiové realistické dildo, navrhnuté tak, aby maximálne zasiahol vaše intímne miesta.Prirodzená silueta s realistickými akcenty, ako sú žily a kožné záhyby.

Dildá a doubledildá

S dildami a doubledildami si užijete veľa príjemných intímnych chvíľ.

Čo sú to dildá a doubledildá?

Dildá sú sexuálne pomôcky v tvare penisu, ktoré na rozdiel od vibrátorov nevibrujú.

  • Gélové dildá - sú ohybné a mäkké, možno ich využiť aj pod vodou
  • Silikónové dildá - sú príjemné na dotyk, prispôsobia sa telesnej teplote
  • Sklenené dildá - dildá a doubledildá z borosilikátového skla možno ochladzovať aj ohrievať
  • Realistické dildá - verne kopírujú vzhľad aj veľkosť penisu
  • Dildá so semenníkmi - súčasťou dilda sú tiež semenníky
  • Dildá s prísavkou - možno ich ľahko pripevniť na hladký povrch
  • Ejakulačné dildá - dildá sú vybavené striekacím systémom, do ktorého sa napustí lubrikant
  • Obojstranné dildá - sú dildá s dvojitým zakončením, môžu byť zahnuté do tvaru U a slúžiť k análnemu i vaginálnemu sexu zároveň